Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

pon kvě 14, 2007 11:48 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 15, 2007 8:04 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

do zajtra sa asi nedostanem k pocitacu, tak sem nieco hodim uz teraz ale vopred sa priznavam ze podrobnejsie som to neskumal

Atlanta (24-14) at Washington (13-25). Vďaka vynikajúcim výkonom nadhadzovačov Washington, ktorý je na poslednom mieste je teraz v kurze. Dnes sa pokúsia o piate víťazstvo po sebe. Chipper Jones do včerajšieho zápasu nenastúpil, a jeho .303 na pálke, vrátane desiatich homerunov a 23 RBI tímu chýba. Vrátiť Atlantu späť na víťaznú vlnu sa pokúsi Tim Hudson (4-1, 1.83 ERA), ktorý v poslednom zápase pustil San Diegu iba dva body a deväť odpalov. Ani v jednom zo svojich ôsmych zápasov nepustil viac ako tri dobehy. Proti Nationals sa mu celkom darí, z piatich zápasov má bilanciu 2-1 a 1.30 ERA. V apríli s nimi odhádzal sedem zmien bez bodu a Atlanta vyhrala 8-0. Z listiny zranených hráčov sa vracia Jerome Williams (0-4, 6.11), ktorý sa pokúsi o prvé víťazstvo v sezóne. Z piatich zápasov s Braves má bilanciu 1-2 a 4.15 ERA.

tip : Atlanta

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 15, 2007 1:42 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

New York Mets - Chicago Cubs 1:10
Mets se konečně vyhoupli na čelo NL, kam podle mne rozhodně patří, a dnes si zahrají druhý zápas série proti těžkému soupeři z Chicaga. Včerejší zápas se jim podařilo otočit z 0:4 na 5:4 a myslím, že by jim to do dnešního zápasu mohlo pomoci. Cubs se na Mets loni docela dařilo a Mets určitě nechtějí připustit další prohru v sérii.

Za Mets nastupuje pravák John Maine. John házel vĂ˝bornÄ› uĹľ loni a letos to navĂ­c promÄ›Ĺ


Naposledy upravil kvcr dne stř kvě 16, 2007 10:44 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 15, 2007 6:30 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Krátce k dalším zápasům:

Washington - Atlanta
Těžko si představit, že Washington vyhraje pět zápasů v řadě a zdolá za sebou Smoltze i Hudsona. Kurs je ale hodně nízko a tak si to dám jen do akovky.

Boston - Detroit
Tady jsem dlouho váhal, v Bostonu se nevyhrává a Wakefield letos exceluje - a to proti výborným pálkám ! Na rozdíl od Becketta ale dostává hodně slabý run support a tak má jen 4-3. Do akovky si to dám, ale na main ne.

Philadelphia - Milwaukee
Phillies včera otočili v 8. směně zápas a dnes budou určitě na koni, ale nevěřím, že by bullpen Brewers selhal dvakrát za sebou. Vargas je podle mne o velký kus lepší než Eaton a druhý zápas by Milky vyhrát mohli. Zkusím si Brewers RL do kombi.

White Sox - Yankees
Mike Mussina má po zranění co dohánět a proti slabé pálce White Sox by toho příliš pustit nemusel. Naopak Danks proti Yankees ještě neházel a ti si určitě po bodovém půstu v Seattle budou chtít spravit chuť. White Sox se dál rozrůstá DL - zkusím si Yankees RL do kombi.

____________________________________________________________

Dodgers - St.Louis
Na první pohled jsem chtěl hrát Dodgers: slabá pálka Cards, Lowe je doma silný, mírně lepší bullpen, ale Dodgers už nad St. Louis přes rok nevyhráli a překvapili mě už včera. NB

Seattle - Angels
Návrat Felixe Hernandeze je s napětím očekáván a Mariners mají z poslední série skalp Yankees, ale Escobar letos hází výborně a návraty z DL nebývají vždy úspěšné (viz včera Millwood). Je to hodně důležitý zápas "o 6 bodů" v AL West a bude se určitě hrát naplno. NB

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 15, 2007 6:59 pm

 

Zdravim..přidám taky své názory na další matchups:

Red Sox - Tigers under 9,5 (expekt 2,00) důvěra 6/10
Wakefield vs. Verlander..velmi mne zarazil kurs na tuto příležitost..Oba pitcheři letos nepustili v žádném zápase více než 3 runy a především domácí knuckleballer letos září pro mne naprosto nad očekávání. Dnes žádné hody neočekávám.

Phillies - Brewers 2 důvěra 6/10
V dnešnĂ­m zápase bych věřil Vargasovi a to z jedinĂ©ho dĹŻvodu - tĂ­m je opposite pitcher A.Eaton - naproto pĹ™eceĹ



Nahoru Nahoru
 

úte kvě 15, 2007 9:23 pm

 

Tigers pk 1 half - 2.2 (pinny)
1 unit

Spise takovy statisticky tip.Wakefield ma dve utkani bez dobehu,takze to bude stat na otrepane frazi,ze jednou uz proste musi.Verlander loni dokazal,ze se s nim musi pocitat a letos tuto povest dokazuje.Nevyhorel jako Duke nebo letos v uvodu Weaver a tak je pro me kurz na Justina velmi solidni.Celej match nehraji skrze bullpens.Kdyby nakonec pick na polocas vysel bal bych se vykonu napr. Grilliho,ktery mi pije krev uz hodne dlouho.Na druhe strane Pineiro a Timlin jsou uz ostrileni kozaci a Papelborn na closeru zase hodne sebevedomy a uspesny.


Brewers - 1.952 (pinny)
1.5 units

Tady me fascinuje Eaton.Niky sem ho nevidel hazet,ale jeho cisla mi prijdou jako by mu bylo uplne jedno,jak zapas dopadne.Vy pada to jako by hazel porad stejne.Pomalu zadne vyboceni s jeho normalu.Ty 4 runy jsou tam prakticky neustale a proti famozne rozjetym Brewers tam nejspise padnou taky.Phila ma ovsem take velmi silnou palku,ovsem sazim na super vykon Claudiuse a doufam,ze vydrzi co nejdele,aby se nedostal do hry Turnbow a Cordero to mohl zakoncit.


Angels - 2.11 (pinny)
1 unit

Tak jestli je pravda,ze chce Felix vydrzet aspon 80 nadhozu,tak si myslim,ze to na Kelimka stacit nebude.Escobar je v laufu a jestli prijdou na radu bullpens Mariners,tak se budou dit veci.Tam jsou totiz Angels minimalne o tridu vys.


Padres/Reds 1 half over 4 - 1.935 (pinny)
1.5 units

Kde je Harang tam to pada,ikdyz Aaron vitezi.A Cinncy jsou palkari k pohledani a tak i u Wellse pocitam s nejakym tim runem.Muj osobni tip je minimalne 3 na kazde strane do pulky.


Yanks (-1.5) - 2.13 (pinny)
1 unit

Tak tady nevsazim ani tak na Mussinu,jelikoz i on miva nekdy obrovske vykyvy,ale jednoznacne na totalni nemohoucnost WSox na palce a rookieho Dankse na kopci.Vidim jednu znacne vycnivajici vec a to je palka Yanks a jelikoz nedavam RL na domaci muzstva,tak si ho zahraju dnes na hosty.Ten rozdil je podle me odpovidajici.


GL



Nahoru Nahoru
 

úte kvě 15, 2007 9:27 pm

 

no kdyz vidim,ze vsichni jdou do Mets , ja bych se toho docela bal. sazet to nebudu, protoze Zambrano mi letos zkazil uz asi tri tikety,ale mam z toho zapasu divnej pocit.

Docela se mi libi ovarek v Coloradu, kde je hranice 9 ,coz je docela nizko na tenhle ballpark.Hazi sice Randy,ale ten uz neni co byval a myslim,ze oba lineupy maji dost sily na to, aby tam pres tech devet nabouchali;]

Jeste by mozna stalo za to zkusit Texas, kterej tedka po vyprascich od Angels bude chtit zabrat s Tampou, ktera ma maldy vyborny muzstvo,ale delaji dost chyb poli a bullpen taky nic moc. Hlavne se nehraje na domacim stadionu Tampy,ale nekde v Disneylandu;]



Nahoru Nahoru
 

úte kvě 15, 2007 9:30 pm

 

kamikadze píše:

Brewers - 1.952 (pinny)
1.5 units
ovsem sazim na super vykon Claudiuse a doufam,ze vydrzi co nejdele,aby se nedostal do hry Turnbow a Cordero to mohl zakoncit.



vcera se mu to fakt povedlo a vylepsil mi statistiku ve fantasy;] si pamatuju,ze tak nejak pred rokem byl na vrcholu sveho menzesu;]



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 16, 2007 5:21 am

 

Tezke KO,prozatim 1-2 a Angels dostavaji vyprask,takze asi 1-3.Pause



Nahoru Nahoru
 

stř kvě 16, 2007 11:41 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

OK

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron