Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ] 

čtv dub 17, 2008 6:15 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek


Naposledy upravil metallica dne čtv dub 17, 2008 7:53 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 7:52 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Cincinnati (6-9) v Chicago (9-5). Počas piatich sezón čo nosí dres Chicaga Cubs, bol Derrek Lee úspešným pálkarom, kdekoľvek Cubs prišli. To však nič oproti tomu, čo ukazuje doma vo Wrigley Field. Hráč z prvej mety, ktorý dosiahol homerun v štvrtom zápase po sebe, sa pokúsi pokračovať v neuveriteľnej produktivite aj dnes, keď sa Cubs pokúsia zavŕšiť sweep Cincinnati Reds, ktorí prehrali päť zápasov v rade. Chicago prehralo tri z prvých štyroch domácich zápasov tejto sezóny, keď dosiahlo len štrnásť bodov, ale posledné štyri vyhralo vo veľkom štýle. V nich dosiahli 33 bodov, hnacím motorom ofenzívy bol práve Lee.

Lee má z posledných štyroch zápasov vo Wrigley dvanásť odpalov a v každom z nich poslal loptičku ponad plot. Včera dosiahol homerun v tretej zmene pri víťazstve 12-3. Celkovo má šesť homerunov, v minulej sezóne toto číslo dosiahol tretieho júna. Kým Soriano je na listine zranených a Aramis Ramirez stále hľadá formu, Lee a Kosuke Fukudome, priemer .353 s ôsmymi RBI, ťahajú ofenzívu Cubs. Od začiatku sezóny 2007 má Lee doma v Chicagu priemer .382 s 21 homerunmi a 57 RBI. Dnes bude za Cincinnati hádzať Edinson Volquez (1-0, 0.87 ERA), proti ktorému Lee ešte nehral. Ten prišiel z Texasu a v Národnej lige sa chytil. V poslednom štarte nepustil dobeh, ale jeho vystúpenie bolo kvôli dažďu skrátené.

Kým jemu úvod sezóny vyšiel, štartér Cubs Ted Lilly (0-2, 9.95), neprežíva najlepší štart. Ešte sa nedostal ani raz cez piatu zmenu a v posledných dvoch zápasoch pustil po päť dobehov, vrátane prehry 7-1 v sobotu s Philadelphiou. S Cincinnati má z piatich štartov minulej sezóny 1-1 a 3.33 ERA, keď vystrajkoval 33 hráčov a daroval len päťkrát metu zdarma. Reds dali v posledných šiestich zápasoch šestnásť bodov, dôvodom je aj trápenie Brandona Phillipsa. Neodpálil v desiatich pokusoch po sebe a proti Lillymu nedosiahol odpal v ani jednom z trinástich pokusov. Začalo sa dariť Encarnacianovi, ktorý má z posledných šiestich zápasov .348, proti Lillymu však iba jeden odpal z desiatich pokusov.

Milwaukee (8-6) v St. Louis (11-4). St. Louis má výborný štart do sezóny hlavne vďaka výborným výkonom štartérov a domácej dominancii. Cardinals chcú v oboch pokračovať aj dnes, keď môžu vyhrať ôsmy domáci zápas v rade a dokončiť sweep Milwaukee Brewers v Busch Stadium. St. Louis vstúpilo do tejto sezóny s otázkami, ako bude vyzerať ich rotácia bez zranených Carpentera a Muldera. Obaja sa zotavujú po operácii a nejakú tú chvíľu by ešte mali chýbať. Po operácii ramena sa zotavuje aj Matt Clement. Napriek tomu patria štartéri Cards k najlepším v lige. Majú 9-2 a 3.13 ERA, doma 7-0 a 1.07 ERA z ôsmych zápasov. Tieto výkony pomohli St. Louis k siedmym víťazstvám v Busch Stadium po sebe.

VÄŤera limitoval pravák Wainwright Milwaukee na dva dobehy a päť odpalov v Ă´smych zmenách, zároveĹ


Naposledy upravil metallica dne čtv dub 17, 2008 10:05 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 9:51 am

 

Dneska hodne divny zapasy, na prvni pohled se mne libi KC - LAA ovar 9 @ 1.84, Tomko uz to musi nekde schytat, prestoze zatim urcite vsechny prekvapil jak si vede dobre. videl jsem druhou pulku vcerejsiho zapasu a bullpen Royals si se silnou palkou Angels poradil, zejmena Soria zavrel uplne v klidku. Snad pridaji i neco Royals proti Garlandovi, neco rikali,ze pri poslednim startu na palce se nejak doufam lehce zranil Guerrero , na posledni dve smeny sel do pole Rivera misto nej, tak snad to nebude nic vaznyho a hrat dneska bude.



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 9:56 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

0_0 píše:
neco rikali,ze pri poslednim startu na palce se nejak doufam lehce zranil Guerrero , na posledni dve smeny sel do pole Rivera misto nej, tak snad to nebude nic vaznyho a hrat dneska bude.


jj, poranil si prst, ale pravdepodobne nastupi



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 11:27 am

 

Cards(11-4,H7-1)-Brewers(8-6,A4-4)

Tak po dvou vítězstvích to vypadá asi na sweep :)...No zas tak velký optimista nejsem, ačkoliv mám dnes dobrou náladu. Ale je třeba si uvědomit, že Brewers měli být favoritem diveze a potažmo i této série.
ObjektivnÄ› Ĺ™eÄŤeno, pĹ™ed vstupem do sezony Cards a všichni jejich fans doufali, Ĺľe se podaří udrĹľet kontakt s ostatnĂ­mi, neĹľ se uzdravĂ­ SP, na kterĂ© se spolĂ©há (Carpenter,Mulder,Clement,Pineiro). Z pĹ™edpokládanĂ© základnĂ­ sestavy SP byl do začátku k dispozici pouze Wainwright, Pineiro teÄŹ po zotavenĂ­ ze zranÄ›nĂ­ odházel nicmoc jeden zápas, ale na jeho základÄ› bych jeho vĂ˝kon nerad hodnotil. KaĹľdopádnÄ› "rezervnĂ­" SP (Looper, Thompson, Wellemeyer,Lohse) si oproti pĹ™edpokladĹŻm vedli skvÄ›le (aĹĄ jim to vydrží :)) a takĂ© proto majĂ­ Cards start do sezony podstatnÄ› ĂşspěšnÄ›jší neĹľ se oÄŤekávalo. Dalším dĹŻvodem je, Ĺľe nikdo z lineupu ĂşplnÄ› nepropadl a v případÄ› vĂ˝padku jednotlivce jsou ostatnĂ­ schopni za nÄ›j zaskoÄŤit. Proto se takĂ© Cards ve všech statistikách (na pálce i na kopci) pohybujĂ­ na špici. Z toho dĹŻvodu takĂ© narĹŻstá optimismus příznivcĹŻ Cards, ale je tĹ™eba mĂ­t stále na pamÄ›ti, Ĺľe muĹľstva jako Brewers majĂ­ svĹŻj potenciál a nelze je podceĹ



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 11:48 am

 

NYM RL 2,29
K tipu mě vedou stejné indicie jako včera. Nadhazovač Washingtonu John Lannan převedl v posledním utkání mizerný výkon - 4 směny a 6 runů, celkově má letos ERA 6,75 při vysokém WHIP 2,16. Bilance 0-2, oba utkání soupeř zvládl v RL. Loni jeden start proti NYM - 5.2 směny, 8 hitů, 1 meta zdarma, prohra 4:7. Navíc pálka NYM na leváky umí - letos 0.318.
Za NYM nastoupí Nelson Figueora, který se do rotace dostal díky zranění Martineze. Absolvoval v MLB zápas po více než tříleté pauze, ale počínal si skvěle a vymazal pálku Milky (6 směn, 2 doběhy, vítězství 4:2). Dneska ho čeká nejslabší pálka soutěže - 0.227, která v úvodních dvou zápasech série zaznamenala pouze dva runy. V minulosti se Figuerovovi dařilo proti WSH (ERA 2,81 v 25,2 směnách, ale to jsou staré údaje).


Hlavním mínusem je pro mě otázka, zda Figy dokáže na poslední výkon navázat, sám byl z toho překvapený. Každopádně je na straně NYM kvalitnější pálka a lepší bullpen.
GL!



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 11:55 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Mets vyzeraju vyborne, Washington poslednych sedem dni BA pod .200 ... jedine co ma odstrasuje, ze FIGA je pre mna jedna velka neznama, predsa len MLB nesledujem tak dlho ako napriklad ludvo a pred tri a pol rokom, ked naposledy startoval som tipoval MLB podla toho ze nazov Yankees poznam, ti budu dobri :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 1:59 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Já jsem se Mets taky zabĂ˝val, ale asi do nich nepĹŻjdu. Lannan má totiĹľ jednu nepříjemnou vlastnost: venku se obÄŤas umĂ­ vzepřít osudu a zaházet dobĹ™e, poslednĂ­ zápas v STL nebyl vĹŻbec špatnĂ˝ (ten WHIP je danĂ˝ jednĂ­m zápasem). NavĂ­c jak říkáte, Figuerou bychom po jednom zápase nemÄ›li pĹ™eceĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 2:13 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ten Detroit a Padres sa lubia aj mne, Seattle mi nesedi kvoli Silvovi



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 2:23 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

aj ked na druhej strane Lenny DiNardo tiez nie je ziaden zazrak



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 3:46 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

metallica píše:
aj ked na druhej strane Lenny DiNardo tiez nie je ziaden zazrak


Na to trochu spoléhám, a pak taky na útlum pálky A's. Ještě si večer za drobné dám na sledovačku Astros. Ne že by byli favoriti, ale 2,550 je podle mne trochu dost. Backe zas není tak hrozný a Phillies to evidentně nejde. Btw. vypadá to, že se Roy Oswalt vzpamatoval a docela se těším na jeho další zápas doma, uvidíme, co na něj vypíšou.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 3:57 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

do Houstonu idem s tebou aj ked troska opatrnejsie, v hcp pretoze ten kurz je stale vysoky, myslim ze Phillies dnes nemaju vobec vyhodu v SP, Myers mava tie zaciatky pestre, navyse sam povedal, ze mu viac sedi post closera a Phillies budu az do soboty bez Jimmyho, Backe zatial hadze pomerne slusne

z tych vecernych zapasov sa mi paci aj Cards, myslim ze pojdu na sweep Brewers, hraju doma v uplnej pohode, Lohse zatial presvedcive vykony, Parra predsa este len zbiera skusenosti

z tretieho vecerneho zapasu mam zmiesane pocity ... meno Volquez vo mne vela dovery nevzbudzuje, navyse to Cubs teraz pali, lenze v prvych dvoch zapasoch hadzal vyborne a na domacej strane je Lilly ... videl som dva z jeho troch zapasov a bola to teda bieda, k nemu sa zatial da asi napisat, len ze jeho vykony sucks ... asi ten zapas obist velkym oblukom ... som zvedavy, aku nakoniec vypisu hranicu



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 4:08 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Brewers jsou hodně domácí tým, jak vyjedou ven, jsou o kus horší, je otázka, jak dlouho se ještě Cards bude držet štěstí (fanoušci Cards prominou :) ), těch zápasů o bod, případně otočených těsně před koncem už nasbírali opravdu hodně.

Mluvíš mi z duše s Cubs, dneska asi nejvÄ›tší NB, po rozboru loĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 4:13 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

[quote="kvcr"]Mluvíš mi z duše s Cubs, dneska asi nejvÄ›tší NB, po rozboru loĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 6:11 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

mozno to uz poznate, ale dnes sa mi dostala do ruk tato stranka http://www.fancake.com/ ... hadam sa niekomu zide



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 17, 2008 6:15 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 22, 2007 4:13 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: BRONX

CLEVELAND-DETROIT 2 JUSTIN dneska uz konecne zvitezi a budu verit ze palka TYGRU uz konecne probudila z ty DISKOTEKY :D
LAA-KC 1 JON vyrovna statistiky a palka by mu mela k tomu pomoct i s trosku zranenym VLĂ



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čtv dub 17, 2008 6:44 pm

 

Chicago WS - ML za 1,99
Nadhazovač WS Gavin Floyd mě překvapil výborným vstupem do sezony, kdy si v obou zápasech povodil pálku Detroitu (ERA 2,02 a WHIP 0,98).
Jeho dnešní protivník Jeremy Guthrie podal ve třech startech solidní výkony (ERA 4,34 a WHIP 1,45), v jeho zápasech má tým bilanci 1-2, naposledy mu slušný výkon pokazil bullpen. Proti WS odházel jednom 7 směn s ERA 6,43.
Pálky obou týmů jsou v posledních utkáních srovnatelné (nízká úspěšnost odpalů), celkově jsou však v mých očích lepších CHWS.

Momentální forma Floyda, lepší bullpen mě vedou k tipu na White Sox.



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 7:17 pm

 

[quote="kvcr"]Brewers jsou hodně domácí tým, jak vyjedou ven, jsou o kus horší, je otázka, jak dlouho se ještě Cards bude držet štěstí (fanoušci Cards prominou :) ), těch zápasů o bod, případně otočených těsně před koncem už nasbírali opravdu hodně.

Mluvíš mi z duše s Cubs, dneska asi nejvÄ›tší NB, po rozboru loĹ



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 7:22 pm

 

metallica píše:
mozno to uz poznate, ale dnes sa mi dostala do ruk tato stranka http://www.fancake.com/ ... hadam sa niekomu zide


Neznal jsem, velmi pěkný rozcestník, všechno pěkně pohromadě, určitě zde bude v některém sportu něco pro mne nového. Diky moc. Palec nahoru. :)



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 7:59 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

v Chicagu dnes hranica len 9, asi im to neduje tym spravnym smerom :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron