Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

pát dub 18, 2008 5:04 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 7:52 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Cleveland (6-10) v Minnesota (7-9). Vo svojom prvom štarte po devätnástich mesiacoch nebol Francisco Liriano tým istým nadhadzovačom, ako v sezóne 2006 kedy dominoval nad pálkarmi. Cliff Lee vyzerá v tejto sezóne tiež inak. Ľaváci sa stretnú v dnešnom súboji, ktorým otvoria trojzápasovú sériu v Minneapolis. Kým Leeho výkony sú potešením pre Cleveland, Lirianov prvý zápas zaostal za očakávaniami. V dvadsiatich dvoch rokoch mal v sezóne 2006 bilanciu 12-3 a 2.16 ERA z 28 zápasov, šestnásť štartov. Spolu s Johanom Santanom vytváral vynikajúce duo.

Santana však odišiel do Mets a Liriano (0-1, 7.71 ERA) sa stále zotavuje z operácie ramena, ktorú podstúpil v minulej sezóne. Sezónu začal v minor a pri prvom štarte s Kansasom sa trápil. Liriano, ktorý povedal že mal problém so svojim fastballom, pustil Royals štyri dobehy na šesť odpalov, päťkrát im v piatich zmenách daroval metu zdarma. Lee (2-0, 0.61) je naopak vo výbornej forme. V minulej sezóne, v ktorej strávil istý čas aj na listine zranených, mal 6.29 ERA a časť sezóny kvôli tomu strávil v minor. V tejto sezóne však vyzerá ako nadhadzovač zo sezóny 2005, kedy mal 18-5 a 3.79 ERA.

V pätnástich zmenách povolil len jeden dobeh a v poslednom štarte bol vynikajĂşci, keÄŹ Oakland v Ă´smych zmenách limitoval na jeden bod, dva odpaly a vystrajkoval osem hráčov. Indians toho v poslednej dobe veÄľa nenavyhrávali, vÄŤera však sfĂşkli Detroit 11-1. PredtĂ˝m bolo Leeho vĂ­ĹĄazstvo jedinĂ˝m z poslednĂ˝ch siedmych zápasov. DvojbodovĂ˝ homerun dosiahli Travis Hafner a Ryan Garko. Twins sa tieĹľ trápia, prehrali štyri z poslednĂ˝ch piatich zápasov, keÄŹ v kaĹľdom z nich pustili aspoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 11:32 am

 

Ja si dneska urcite zahraju Kansas, Bannister bude mit letos 38 vitezstvi a ERA 0.12. Co jsem koukal na vcerejsi zapas s Angels, tak Pena je sice vybornej v obrane na SS,ale jakmile prijde na palku, tak je to tragedie. Udela na palce sice 18 foul ballu,ale pak to mrdne do double play. Tomko hazel vcera dobre, docela zatim kluk prekvapuje. K tomu ovarku chybelo par cm, kdyz Bucka chytili na zdi, Gordonaa chytli pri kradeni mety, kdyz meli celkem slusnou pozici na skorovani Ze dneska mozna zase nebude hrat DeJesus vidim spis jako plus, Gathright pali clkm slusne, ma to myslim kolem 0.300 a jeho baserunning dela pitcherum velky starosti. Uvidime jak se proti KC vytahne Mike Sweeney, ktery v KC byl celou karieru a pred sezonou podepsal v Oaklanud. Za 1.9 je to nejvetsi tutovice dnesniho dne, jak by napsal Polymorf :D



Nahoru Nahoru
 

pát dub 18, 2008 11:35 am

 

Cards(11-5,H7-2) - Giants(6-10,A1-5)

Cards, poté co včera prohráli dobře rozehraný třetím zápas 3-5(10), vyhráli sérii s Brewers 2-1, což bych před jejím začátkem bral všemi deseti. Nyní je čeká odvetná série s Giants, když série ve Frisku skončila 2-2. Do této série vstupují Cards jako favorité, ale na kopec se dnes za Giants postaví Matt Cain, který podal v sobotním zápase v San Francisku proti dnešnímu oponentovi Toddu Wellemeyerovi velmi dobrý výkon a zápas Giants prohráli (7-8(10)) až poté co Cards otočili zápas v závěru, což však pro Caina jistě nebylo překvapení, protože podobné "podpory" ze strany jeho spoluhráčů se mu dostává celkem často :wink:.

Todd Wellemeyer (Cards) RHP, W1-0, 4.00ERA, 20K, 7BB, 1.17WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7136
Matt Cain (Giants) RHP, W0-1, 3.24ERA, 15K, 12BB, 1.50WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7495

Jak jsem Ĺ™ekl, Matt Cain v pĹ™edchozĂ­m zápase podal velice dobrĂ˝ vĂ˝kon a povolil Cards pouze 2 dobÄ›hy (3H), ale Todd Wellemeyer nepodal takĂ© špatnĂ˝ vĂ˝kon, kdyĹľ sice byl ohodnocen 5ER, ale je tĹ™eba řícĂ­, Ĺľe velkou část viny nese Schumaker, neboĹĄ nebĂ˝t jeho chyby skonÄŤil by pouze s 1ER (coĹľ vĂ˝raznÄ› ovlivĹ



Nahoru Nahoru
 

pát dub 18, 2008 11:43 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

0_0 píše:
Ja si dneska urcite zahraju Kansas, Bannister bude mit letos 38 vitezstvi a ERA 0.12.



na tolko ani nenastupi zapasov, teda ak si mu to nezaratal az po zisk WS



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 1:32 pm

 

metallica píše:
0_0 píše:
Ja si dneska urcite zahraju Kansas, Bannister bude mit letos 38 vitezstvi a ERA 0.12.



na tolko ani nenastupi zapasov, teda ak si mu to nezaratal az po zisk WS


Bannister bude behem sezony v rakovy fazone, ze bude mit dve mista v rotaci :D asi misto Tomka bude hazet



Nahoru Nahoru
 

pát dub 18, 2008 3:34 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Oakland -Kansas
Brian Bannister je jednĂ­m z nejvÄ›tších příslibĹŻ do budoucna, uĹľ loĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 3:38 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
Poměrně dlouho jsem zvažoval team total na Indians, Liriano po dlouhém zranění zatím nevypadá příliš jistě, ale Indians jsou na pálce hodně nečitelní a kurs je dost nízko, takže zůstanu jen u jednoho tipu.

Díky za připomínky a GL


mne z tych TT padli do oka tieto :

Yankees o 5 > na Cabreru to vedie, ten je znamy svojimi walk paradmi, navyse Yankees zacali palit, pat dobehov by pre nich nemusel byt problem

Washington o 4.5 > jj palka Washingtonu je o nicom, ale Miller ? ved ten robi svojim superom hotove hody

WS o 4.5 > dnes to hosanek Niemann bude mat trosku tazsie ako naposledy, WS to lieta a lieta im to hodne dobre, Tampa im sedi



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 5:24 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Docela mě s těmi team totaly mrzí dvě věci:

1. Kursy jsou většinou pod 2 a nejde si např. posunout hranici výš s lepším kursem jako u O/U (kde je mi to na houby, protože je nehraju :) ).

2. Nejdou dělat kombíky. Rád jsem hrával 2 ze 3, šlo to, ještě když TT vypisoval Expekt. Teď už to žádná z mých SK kromě Pinny nevypisuje (a tam to do parlayů nejde).

A ještě poznámka k psychologii tipování na TT: možná se mi to zdá, ale kursy na overy většinou spadnou, protože se tipéři-fanoušci těší na bodové hody (viz včera já "...že by Tigers nedali 4 body ? ..."). A oni ti kluci na kopci taky něco umějí ...

Vůbec by neškodil průzkum některých underářů (Twins, Royals, Padres, ...), kolikrát se oni nebo soupeř dostane přes TT. Přinejlepším to bývá v lepším kursu. Zatím jsem si na to neudělal čas, možná to někdy prozkoumám podrobněji.

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 6:18 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
Vůbec by neškodil průzkum některých underářů (Twins, Royals, Padres, ...), kolikrát se oni nebo soupeř dostane přes TT. Přinejlepším to bývá v lepším kursu. Zatím jsem si na to neudělal čas, možná to někdy prozkoumám podrobněji.

GL všem


tu mozes cerpat predsa s run per game, celkovo, proti pravakom/lavakom



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 6:59 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

To jo, ale já to myslel ve vztahu k vypsaným TT, ty se zápas od zápasu mění. Ale je to moc práce, musel bych na to někde bokem vést statistiku, možná až někdy ve stadiu nejvyššího zoufalství :)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 7:14 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
To jo, ale já to myslel ve vztahu k vypsaným TT, ty se zápas od zápasu mění. Ale je to moc práce, musel bych na to někde bokem vést statistiku, možná až někdy ve stadiu nejvyššího zoufalství :)


az sa raz jedneho dna zobudis a budu ta oslovovat psenic :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 8:28 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 04, 2007 2:25 pm
Příspěvky: 99

nesledujete niekto ci sa oplati hrat na spred medzi RL a ML s riskom na vyhru favorita o 1 run?
priklad dnes seattle vs LA
ML seattle 2,47
RL LA 2,37

v podstate berie kazdy vysledok okrem LA -1



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 9:13 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pozeram ze fortuna vobec nereaguje na situaciu v Arizone ... kurz aj s MP vyssi ako v pinnacle 88)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 9:47 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

z dnesnych zapasov sa mi pozdava :

Cleveland ... Lee zatial vyzera vyborne, podava vykony ako v sezone 2005 a je najvyssi cas, aby Indiani vyhrali druhy zapas po sebe, Liriano sa po operacii zatial len dostava do formy, aku mal pocas novacikovskej sezony 2006, 17 mesiacov nehral, to sa musi prejavit

Arizona ... Haren na kopci, to mi vacsinou staci na vsadenie, navyse palka Dbacks je v pohode, co sa o tej zo San Diega povedat neda, rano sme to mohli vidiet, ked by im asi nestacilo ani styridsat zmien na vitazny dobeh, pritom sance s bezcami v skorujucej pozicii mali, za Padres ide nakoniec Maddux, ale ja dedulovi dnes neverim

Yankees over ... na Cabreru to minuly rok bombardakom slo, navyse Hughes nevyzera byt v pohode a Orioles doma zvyknu palit slusne

Washington ... s kym uz by mali Nats vyhrat, ak nie s Millerom ?

WS ... myslim ze novacik v drese Rays to dnes bude mat tazsie ako pri svojej premiere, Chicago pali a pali zatial dobre



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 18, 2008 9:59 pm

 

Všímám si, že se specializujes na CARDS...gut...:-) vedes si stats? Jak to vypada?


[quote="Lewisx"]Cards(11-5,H7-2) - Giants(6-10,A1-5)

Cards, poté co včera prohráli dobře rozehraný třetím zápas 3-5(10), vyhráli sérii s Brewers 2-1, což bych před jejím začátkem bral všemi deseti. Nyní je čeká odvetná série s Giants, když série ve Frisku skončila 2-2. Do této série vstupují Cards jako favorité, ale na kopec se dnes za Giants postaví Matt Cain, který podal v sobotním zápase v San Francisku proti dnešnímu oponentovi Toddu Wellemeyerovi velmi dobrý výkon a zápas Giants prohráli (7-8(10)) až poté co Cards otočili zápas v závěru, což však pro Caina jistě nebylo překvapení, protože podobné "podpory" ze strany jeho spoluhráčů se mu dostává celkem často :wink:.

Todd Wellemeyer (Cards) RHP, W1-0, 4.00ERA, 20K, 7BB, 1.17WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7136
Matt Cain (Giants) RHP, W0-1, 3.24ERA, 15K, 12BB, 1.50WHIP
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7495

Jak jsem Ĺ™ekl, Matt Cain v pĹ™edchozĂ­m zápase podal velice dobrĂ˝ vĂ˝kon a povolil Cards pouze 2 dobÄ›hy (3H), ale Todd Wellemeyer nepodal takĂ© špatnĂ˝ vĂ˝kon, kdyĹľ sice byl ohodnocen 5ER, ale je tĹ™eba řícĂ­, Ĺľe velkou část viny nese Schumaker, neboĹĄ nebĂ˝t jeho chyby skonÄŤil by pouze s 1ER (coĹľ vĂ˝raznÄ› ovlivĹ



Nahoru Nahoru
 

pát dub 18, 2008 11:35 pm

 

na ty bombardaky over si dam...jojo


metallica píše:
z dnesnych zapasov sa mi pozdava :

Cleveland ... Lee zatial vyzera vyborne, podava vykony ako v sezone 2005 a je najvyssi cas, aby Indiani vyhrali druhy zapas po sebe, Liriano sa po operacii zatial len dostava do formy, aku mal pocas novacikovskej sezony 2006, 17 mesiacov nehral, to sa musi prejavit

Arizona ... Haren na kopci, to mi vacsinou staci na vsadenie, navyse palka Dbacks je v pohode, co sa o tej zo San Diega povedat neda, rano sme to mohli vidiet, ked by im asi nestacilo ani styridsat zmien na vitazny dobeh, pritom sance s bezcami v skorujucej pozicii mali, za Padres ide nakoniec Maddux, ale ja dedulovi dnes neverim

Yankees over ... na Cabreru to minuly rok bombardakom slo, navyse Hughes nevyzera byt v pohode a Orioles doma zvyknu palit slusne

Washington ... s kym uz by mali Nats vyhrat, ak nie s Millerom ?

WS ... myslim ze novacik v drese Rays to dnes bude mat tazsie ako pri svojej premiere, Chicago pali a pali zatial dobre



Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 1:04 am

 

torochu riskuji>NYY over+KANSAS; combo @3.41



Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 1:14 am


sipo píše:
nesledujete niekto ci sa oplati hrat na spred medzi RL a ML s riskom na vyhru favorita o 1 run?
priklad dnes seattle vs LA
ML seattle 2,47
RL LA 2,37

v podstate berie kazdy vysledok okrem LA -1


To je zaujimavy napad! Ma s tym niekto skusenosti?



Nahoru Nahoru
 

sob dub 19, 2008 7:20 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

metallica píše:
z dnesnych zapasov sa mi pozdava :

Cleveland ... Lee zatial vyzera vyborne, podava vykony ako v sezone 2005 a je najvyssi cas, aby Indiani vyhrali druhy zapas po sebe, Liriano sa po operacii zatial len dostava do formy, aku mal pocas novacikovskej sezony 2006, 17 mesiacov nehral, to sa musi prejavit

Arizona ... Haren na kopci, to mi vacsinou staci na vsadenie, navyse palka Dbacks je v pohode, co sa o tej zo San Diega povedat neda, rano sme to mohli vidiet, ked by im asi nestacilo ani styridsat zmien na vitazny dobeh, pritom sance s bezcami v skorujucej pozicii mali, za Padres ide nakoniec Maddux, ale ja dedulovi dnes neverim

Yankees over ... na Cabreru to minuly rok bombardakom slo, navyse Hughes nevyzera byt v pohode a Orioles doma zvyknu palit slusne

Washington ... s kym uz by mali Nats vyhrat, ak nie s Millerom ?

WS ... myslim ze novacik v drese Rays to dnes bude mat tazsie ako pri svojej premiere, Chicago pali a pali zatial dobre


Yankees vracacka a ostatne sweet sweep Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron