Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 

stř dub 16, 2008 6:02 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 8:14 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Houston (5-9) v Philadelphia (7-7). Prvý zlý štart Roya Oswalta mužstvo neznepokojil, o päť dní sa však trápil opäť a podal slabý výkon. Po treťom zlom štarte sú v mužstve už obavy, či je s ich esom všetko v poriadku. Oswalt sa dnes pokúsi napraviť predchádzajúce výkony, keď po prvýkrát v kariére začal sezónu troma prehrami. Oswalt je prvý v Národnej lige od roku 2001 so 112 víťazstvami a počas posledných štyroch sezón bol lídrom Astros v počte víťazstiev, keď ich nazbieral celkovo 69. Stále však čaká na prvé víťazstvo tejto sezóny. Oswalt (0-3, 9.00 ERA) pustil v prvých dvoch štartoch deväť dobehov a dvadsaťjeden odpalov v dvanástich zmenách. Potom však prišiel zápas v piatok s Floridou a v štyroch zmenách pustil osem dobehov.

Astros od neho potrebujú dobrý výkon, aby dokázali poraziť Philadelphiu. Včera pustil Shawn Chacon v ôsmych zmenách len štyri odpaly a Houston viedol v deviatej zmene 3-0. Potom však closer Jose Valverde nezvládol svoju úlohu a pustil štyri dobehy a tri odpaly, Astros prehrali 4-3. Valverde, ktorý v minulej sezóne v drese Dbacks zachránil 47 zápasov, premenil len jednu z troch záchran tejto sezóny a nazbieral 11.37 ERA v šiestich zápasoch. Po dvojmetovom odpale Pedra Feliza dobehol po víťazný bod Geoff Jenkins.

Phillies vyhrali tretí z posledných štyroch zápasov a po prvýkrát v sezóne sa môžu posunúť do kladnej bilancie. Dnes za nich začne rodák z Houstonu Kyle Kendrick (1-1, 6.14), ktorý v poslednom zápase pustil sedem dobehov, ale iba jeden bol vlastný, keď Phillies spravili štyri chyby pri prehre 8-2 s Mets. Pravák nastúpi na prvý zápas proti Astros. Oswalt má z ôsmych zápasov, šesť štartov, s Phillies 5-1 a 3.02 ERA, od roku 2004 5-0 a 2.87 ERA.

Kansas City (8-6) v Los Angeles (9-6). Ăšspech nadhadzovaÄŤov Kansasu patrĂ­ zatiaÄľ k najväčším prekvapeniam tejto sezĂłny. Potencia ofenzĂ­vy Anjelov asi nikoho veÄľmi neprekvapila. Angels si dnes idĂş po štvrtĂ© vĂ­ĹĄazstvo v rade a zároveĹ


Naposledy upravil metallica dne stř dub 16, 2008 11:55 am, celkově upraveno 13


Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 8:28 am

 

Cards(10-4,H6-1)-Brewers(8-5,A4-3)

Po vítězství v prvním utkání série 6:1 :) , podloženém velmi dobrým výkonem na kopci, se dnes jako SP za Cards na kopec postaví jejich současný No.1 - Adam Wainwright a proti němu za Brewers Carlos Villanueva.

Adam Wainwright RHP (W1-1, 3.60ERA, 10K, 1BB, 1.13WHIP)
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7048
Carlos Villanueva RHP (W1-1, 4.76ERA, 10K, 5BB, 1.76WHIP)
http://sports.yahoo.com/mlb/players/7772

Větší zkušenosti jsou na straně Adama Wainwrighta, papírově by se mělo jednat o vyrovnaný souboj, ale Wainwright má proti Brewers lehce lepší statistiky (21.0IP, 5ER, 20K, 7BB, 2.14ERA, 1.00WHIP) než Villanueva proti Cards (30.0IP, 9ER, 16K, 11BB, 2.70ERA, 1.20WHIP), ale hlavně v této sezoně zatím podává lepší výkony než jeho oponent. Zatím povolil ve dvou zápasech 6 doběhů, což je sice stejně jako Villanueva, ale v 15.0IP s 3.60ERA a 1.13WHIP (8K, 0BB), zatímco Villanueva v 11.1IP s 4.76ERA a 1.76WHIP :!: , což je dost špatný (10K, 5BB). Adam Wainwright by si měl dát pozor především na Fieldera, který je s ním 5z12(.417). Carlos Villanueva na Pujolse 6z15(.400).
Předpokládám, že na kopci by si tedy měli, i s ohledem na kvalitu bulpenu, udržet převahu Cards :) , stejně jako v prvním zápase. Na pálce platí to co bylo řečeno k prvnímu zápasu, tedy pokud si Cards udrží produktivitu s posledních zápasu mohli by opět slavit úspěch. Celkově vidím jejich šance 55-45, s ohledem na nepopiratelnou kvalitu lineupu Brewers.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 16, 2008 9:51 am

 

Tak dneska se mne tam libi hodne zapasu;]

Kurz na WSH mne prijde pekne, Chico odhazel dobry zapase, Maine mel pomalejsi rozjezd, Nats uz dlouho nevyhrali, vcera myslim nedali ani run, potencial tam je a dneska se doufam jejich palka probudi @ 2.9

Twins doma proti Tampe si zahraju, videl jsem 2x Hernandeze letos proti Kansasu a daval si je. Co me strasi je bullpen Twins, ktery v poslednich dvou zapasech udelal radost Tigrum z Detroitu, ktery dva zapasy otocili v osmy smene, kdyz dali Twins asi 200 runu. Ale snad se kluci ztoporej a zacnou hazet poradne a Tampony doma udelaj.

Pak se mne libi kurz na Seatlle proti Blantonovi , hazi Felix Slovacek, kterej na Oakland umi. Blanton to na Seatlle taky clkm umi,ale tady rozhodne sila palky Mariners, ktery vcera rozstrileli nejlepsi baseballovy tym soucasnosti 11-5.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 16, 2008 5:48 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 22, 2007 4:13 pm
Příspěvky: 18
Bydliště: BRONX

BON JORNO SIGNORI
PHILA-ASTROS 2 dneska si ASFALT pripise prvni W
SF-ARIZONA 1 BARRY prece neni zas tak spatnej,i kdyz to bude proti BRANDONOVI tezky ,ale serii vyhraji 2:1
Preji GL. Prej nam chteli zacarovat NY STADAK no fuj :D



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

stř dub 16, 2008 6:39 pm

 

Tak, když jsi to Toronto kvuli dvojzapasu vyloučil ze systemu, já ho tedy zkusim :) . Stejně se mi dnes nic jiného nezamlouvá (něco jo , ale špatny kurz). No a když si ho dám tak -1.5. Určitě mají Jays lepší formu, Litsch by měl s Gabbardem minimálně držet krok a bulpen mají Jays lepší.
Tak GL všem :) .



Nahoru Nahoru
 

stř dub 16, 2008 6:42 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Lewisx píše:
Tak, když jsi to Toronto kvuli dvojzapasu vyloučil ze systemu, já ho tedy zkusim :) . Stejně se mi dnes nic jiného nezamlouvá (něco jo , ale špatny kurz). No a když si ho dám tak -1.5. Určitě mají Jays lepší formu, Litsch by měl s Gabbardem minimálně držet krok a bulpen mají Jays lepší.
Tak GL všem :) .


keby som ho nevylucil, tak by sa hralo proti Torontu



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 6:59 pm

 

metallica píše:
keby som ho nevylucil, tak by sa hralo proti Torontu


To já vím, ale hodí se mi žes ho vyloučil. Tak dik :D
Nic ve zlém, ale prostě se mi nějak zamlouvá.
Kdyby byl zápas v systému tak bych hrál se systémem, protože si myslím, že by mohl vycházet, za což vás chválím, ale takhle mimo již zmíněné, je to první zápas v sérii doma, tedy další + proč jej hrát pro Jays.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 16, 2008 8:22 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

U/O rozhodně nejsou moje parketa, ale může mi někdo říci, proč je na Cubs se Zambranem hranice 12 ? Vím, že Fogg není žádný zázrak, ale 12 ? Normální, spíš underový rozhodčí. Sice vítr, ale v Chicagu se bezvětří dočkáme zřídka. Může mi to někdo vysvětlit ?

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 8:57 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
U/O rozhodně nejsou moje parketa, ale může mi někdo říci, proč je na Cubs se Zambranem hranice 12 ? Vím, že Fogg není žádný zázrak, ale 12 ? Normální, spíš underový rozhodčí. Sice vítr, ale v Chicagu se bezvětří dočkáme zřídka. Může mi to někdo vysvětlit ?

GL


uz fcera im fukal z tej strany, ktora im vyhovuje na odpalovanie a hodne im to lietalo a pravdepodobne sa pod to podpisala aj zambranova bilancia z domacich zapasov v minulej sezone



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:06 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak jo, penězi to ověřovat nebudu :) , ale fakt jsem zvědav na výsledek ... Navíc tady asi máme nějakého špióna z Pinny, protože už je tam "jen" 11,5.

btw. Mets posilují bullpen, včera nasadili do poslední směny nadějného mladíka ... :)

Dneska to na velké tipování asi nebude, zvažoval jsem Mariners a team total over 4 na Tigers (a jak jsem tak zvažoval, kursy spadly na neúnosnou hranici), možná by stáli za pokus i Twins, ale nakonec se asi
zítra podívám na výsledky bez adrenalinu.

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:22 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

mne sa dnes pacia tieto zapasy :

Phillies ... povodne som rozmyslal nad Astros s tym, ze taky kvalitny SP ako je Roy nemoze zacat styrmi prehrami, lenze ako som dnes cital po blogoch tak coraz castejsie sa tam objavovali spekulacie, ze Royova ruka nie je v uplnom poriadku, uz pocas jedneho zapasu v spring sa stazoval, ze citil "dead arm", ale dusoval sa ze je to v poriadku .... posledne dva zapasy kempu a prve tri sezony vsak ukazuju nieco ine, kendrick mal tiez "pekelny" start, ale je v silach ofenzivy Phillies, aby jeho zavahanie pri problemoch Oswalta podporili, mozno by stal za uvahu aj over

Atlanta ... Hudson je perfektny, naviazal na aprilove vykony z minulej sezony, uvody mu jednoducho idu, navyse s Marlins kraluje

St. Louis ... pozeral som oba zapasy Villu a myslim, ze pri sucasnej forme Cards maju domaci na to, aby na neho nejake body spravili, utok Brewers je tiez vyborny, lenze dvojica od ktorej cakali najviac je v utlme

Chicago/Baltimore over ... hlavne kvoli Contrerasovi, palka WS je v pohode, Orioles to doma tiez palia slusne

Minnesota+1.5 ... Livan zatial hadze vyborne, Twins sa zvykne proti Rays darit, myslim ze na palke maju dostatocnu kvalitu, aby s nimi zohrali minimalne rovnocennu partiu

Seattle+0.5 na prvych 5 zmien ... zahral by som aj na cely zapas, lenze bullpen Mariners je zatial vonku hrozny, navyse stale chyba closer, takze nemusi stacit ani fantasticky vykon Felixa



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:46 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

S tĂ­m Royem Oswaltem je to opravdu zvláštnĂ­, aspoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:51 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
V žádném případě jsm ti do toho nechtěl kecat, jen usiluju o diskusi :) GL


kavecerko a tak to ma byt, ja to stejne davam len na sklo ... moje financie sa fcul uberaju smerom hokejove karty :lol:



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:56 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

inak s tym Kendrickom suhlas, zatial nenadviazal na minulu sezonu, ten zapas by som normalne preskocil, rozpisal som sa k tomu len kvoli tomu moznemu zraneniu .... mozno aj preto by bol asi najschodnejsi over, pretoze obe muzstva maju na palke hviezdne mena



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 9:59 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak to si dovolĂ­m off-topic:

Švagr se dal před třemi lety na sbírání mincí a udělal "z ničeho" a bez investic sbírku v hodnotě cca 1 mil - jen přes burzy. Sice tím tráví hodně času, ale to já sázením taky - a takovou hodnotu jsem rozhodně nezískal :oops:

Takže zřejmě rozumná volba, ale doufám, že na nás nezanevřeš !



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 10:03 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
Takže zřejmě rozumná volba, ale doufám, že na nás nezanevřeš !


tak to v ziadnom pripade, ja som nikdy nebol velky tiper, ale k zapasom vzdy rad napisem svoj nazor



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 10:03 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

metallica píše:
inak s tym Kendrickom suhlas, zatial nenadviazal na minulu sezonu, ten zapas by som normalne preskocil, rozpisal som sa k tomu len kvoli tomu moznemu zraneniu .... mozno aj preto by bol asi najschodnejsi over, pretoze obe muzstva maju na palke hviezdne mena


To jo, Astros pro posílení pálky udělali v posledních dvou letech fakt hodně. Over vypadá dobře - když jeden ze starterů kiksne (a to vypadá dost pravděpodobně), bude tlak na skórování, i bullpeny jsou prostupné. A hlavně: kurs je přes 2,000.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 16, 2008 11:33 pm

 

S ohledem na vyse uvedene si myslim, ze 7.5 U/O na Mariners je blbost. Ofenziva Mariners a jejich šit bulpen+closer=OVER. GL;



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 17, 2008 12:19 am

 

Na ten predchozi bet to mam @2 over 8

vedle toho si dam PADRES RL@2.5

verim, ze to German nepusti a ofenziva ROCKIES bude chrapat dal

GL guys;



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron