Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

pát kvě 29, 2009 8:25 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Texas (27-19) - Oakland (18-26) (game 1)

V prvním dnešním utkání mezi těmito soupeři jsem zvolil sázku na under. Za domácí nastoupí na kopci pro mě téměř neznámý Tommy Hunter, který jedinou stopu v MLB zanechal minulý rok, kdy měl bilanci 0-2, 16.36 ERA ve 3 utkáních, letos v AAA 1-2, 4.82 ERA (nic moc). Tuto statistiku bych nebral příliš v úvahu vzhledem ke kvalitě pálky A's, která dlouhodobě (letos) nepředvádí nic světoborného. Pro svůj tip vycházím ze statistik obou týmů, kdy under nastal v 5 z posledních 6 utkání A's, a důležitějším, under v posledních 5 vzájemných zápasech "padl" ve 4 případech. Nadhoz je dnes lepší u A's, za které začne Josh Outman (poslední 3 zápasy 2-0, 1.37 ERA).

Vzhledem k druhému večernímu duelu myslím, že určitou hodnotu má i výhra Oaklandu ve slušném kurzu kolem 2.. A's udělají vše proto, aby využili slabšího nadhozu Rangers, pokud by prohráli, těžko jim to bude pálit proti Feldmanovi.

Texas - Oakland under 11 runs, bwin 2.00, nĂ­zkĂ˝ vklad (1 unit)


Milwaukee (27-20) - Cincinnati (26-20)

Na tento zápas jsem dnes zvědav nejen ze sázkařského hlediska. Brewers se vůbec nedaří. Po skvělém vstupu do sezóny nastal trošku propad. Nevím, do jaké míry má na to vliv zranění Rickieho Weeksa (DL do konce sezony), ale když jsem tuhle viděl line-up x Twins, trošku mě zamrazilo. Pravdou je, že Brewers prohráli 5 ze 6 posledních zápasů s average run 2.0. Dnes na kopci Braden Looper, který letos háže standardně, ale zrovna proti Reds se mu letos nedaří (1-1, 7.71 ERA) - z posledních 5ti zápasů 2-3, 6.99 ERA.

Hosté z Ohia se vezou na vítězné vlně, na kopci Johnny Cueto, který je letos a především venku fantastický. (4-1, 2.16 ERA z posledních 7 zápasů) Pálka je také rozjetá.

Dost tomu věřím, jelikož Reds mají dle svých vyjádření velkou motivaci na vedení v divizi, které by chtěly převzít po této sérii. Jediné, čeho se bojim je vítězná série.

Milwaukee - Cincinnati 2, bwin 1.87, střední vklad (2 units)

Díky za připomínky,

GL!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron