Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

čtv kvě 28, 2009 6:03 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Cleveland (20-28) - Tampa Bay (23-26)

Dnes jdu trochu proti davu. Za domácí na kopci Duff (0-1, 17.55 ERA), myslím, že dnes dostane jednu z posledních šancí na udržení v rotaci. Na druhé straně za Tampu Niemann (4-3, 4.53 ERA), v posledních 7 zápasech však 4-1, 3.99 ERA a Tampa s ním na kopci vyhrává. Bohužel jsem to nestihl dřív (teď koukám, že utkání začíná již za 5 minut!), ale váhal jsem co dát. Původně to měa být Tampa ML, ale na Jacobs/Progressive Field nevyhrála již 18 utkání v řadě!!, což mě lehce straší a za kurz kolem 1,8 do toho nejdu. Vybral jsem (překvapivě) následující..hraji za nízký vklad.

Cleveland - Tampa under 11,5, bwin 2,00, vklad nĂ­zkĂ˝

GL!..na večír sem ještě hodím jeden pick, zatím se mi v krásném kurze líbí Dodgers.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 28, 2009 6:44 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Twins - Red Sox
Taky půjdu proti davu, zkusím si Twins. Přece jen jsou doma hodně silní a hlavně první čtyřka lineupu je impozantní. Red Sox měli včera nějaké potíže na nadhozu (6 divokých nadhozů) a kdyby Twins jen trochu využili nabízených příležitostí, mohlo to být i výraznější vítězství. Swarzak je velká neznámá, ale myslím si, že ten kurs svou hodnotu má. Ale jen minimální vklad, určitě se dají najít i lepší tipy.

Twins - Red Sox, tip 1, kurs 2,220 Pinnacle, vklad 2 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv kvě 28, 2009 7:13 pm

 
Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Dnes to sice nehraji, ale fandim s tebou..Ten kurz na Sox je nadhodnocen..vidim to 50 na 50, Schwarzak v prvním mači x Brewers zaházel velice dobře..Beckett poslední dobou také..prostě za 1,7 bych proti současným Twins na Sox nedal.

GL!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: