Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

pát čer 12, 2009 2:35 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Colorado - Seattle
Pojedu s Rockies dál. I když se Mariners začalo docala dařit, i když má Jarrod Washburn v poslední době výborná čísla, i když je v Interleague dlouhodobá dominance AL. Jimenéz, stejně jako celá rotace Rockies vypadá také v pohodě. Rockies hrají po veleúspěšném tripu, kdy sweepli venku dva kandidát play-off, poprvé doma, kde toho zatím moc nepředvedli. Takhle dlouhou sérii Rockies pamatují z před dvou let a myslím, že ta vzpomínka jim hodně pomáhá. Dám si tentokrát ale jen nízký vklad a opatrný handicap.

Colorado - Seattle, tip 1 (-1), kurs 2,010 Pinnacle, vklad 3 units

Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 12, 2009 3:00 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: stř kvě 27, 2009 9:16 am
Příspěvky: 15

čaute všetci, nebol som tu tak dlho až mi vypršala platnost nicku...takže začínam odznova. Z futbalu už niet čo analyzovať keďže francúzsky futbal už mi skončil, tak začínam poškulovať po MLB.
SkĂşsim prvĂ˝ tip, ale upozorĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 12, 2009 3:14 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

clermont píše:
P.S prečo niekedy nadhadzovač odhádže celý zápas a niekedy len pár zmien? Čo som si všimol, tak to má vždy podstatný vplyv na zápas.


Tak mne napadaju hned dva dĂ´vody preco vacsina nadhadzovacov neodhadze cely zapas:

- hadze na hovno, t.z. co nadhod to hit a ide dole
- aby si neodjedal rameno

... ale predpokladam ze miestnĂ­ moderatori Ti to vysvetlia fundovanejsie :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pát čer 12, 2009 3:39 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: stř kvě 27, 2009 9:16 am
Příspěvky: 15

asi by bolo dobré keby som si raz aj nejaky ten zapas kukol v telke :shock:



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 12, 2009 4:20 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

ZkusĂ­m vypsat dĹŻvody, proÄŤ zahajujĂ­cĂ­ nadhazovaÄŤ jde z kopce:

1. Má odházen "svĹŻj" limit nadhozĹŻ a kdyby pokraÄŤoval, riskoval by zranÄ›nĂ­. Limit se pohybuje kolem 100 nadhozĹŻ. Pokud se nadhazovaÄŤovi daří, nechává ho kouÄŤ házet o nÄ›co dĂ©le. Pokud je hráč po zranÄ›nĂ­, obÄŤas ho stáhnou dřív. I nováčci ÄŤasto hážou mĂ­Ĺ



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 12, 2009 5:20 pm

 
Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

dnes s Rockies nepojdem,sú síce v laufe,ide im ale...keby to nebola Interliga,toto mi tam smrdí,predsa len AL je kvalitnejšia,je to niečo iné,v NL tie mužstvá poznajú dá sa povedať,hrá sa síce s pravidlami NL ale vyhnem sa tomu,samozrejme Ti fandím,,fandím aj Rockies v tomto mači,za výkony na tripe si zaslúžia sériu W natiahnuť,GL kvcr :wink:

skor si zahrám Tigers,takéto mače musia vyhrávať,domáci na kopci so Snellom a po dobrom výkone v sérke s Braves,ale palebná sila Detroitu schladí ich optimizmus...

ešte sa mi páči SF,ktorí si na dlhom tripe nepočínali zrovna najhoršie,Oakland hrá ale tiež nad pomery,včera otočil prehratý zápas s Minnou...doležité,že na kopci za SF je už ostrielaný mladík Tim Lincecum,ktorý si povodil už onakvejšie tímy,verím že sa výraznou mierou zapíše pod úspech domáceho tímu...další mladík Mazzaro za hostí má skvelé čísla z dvoch mačov,nepustil ani run,fandím mu,ale neverím že to udrží aj v dnes vo Friscu



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 12, 2009 6:01 pm

 
Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Pánové, dneska si to Colorado pořádně promyslete!:)

Colorado (28-32) - Seattle (30-30)

V dnešním pokračování interligy se Mariners (alias "moji") zastavují na třízapasou sérii do Denveru x Rockies. V dnešním prvním zápase mi jednoznačně nejlépe vychází under, ke kterému mě vedly následující okolnosti:

Colorado drží šĹ



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: