Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

úte kvě 31, 2011 7:17 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Cubs … v prvom zápase mali Cubs problémy s Penceom a Keppingerom, dnes bude ale na kopci Zambrano, ktorý s Astros dominuje. Z posledných sedemnástich štartov má s nimi 10-3 a 2.41 ERA, z posledných siedmych doma 4-0 a 1.48 ERA. Pence mu odpálil len päť z 28 pokusov, Keppinger šesť z 29. V apríli si pripísal víťazstvo v Houstone, aj keď pustil päť bodov v šiestich zmenách. Vo štvrtok udržal Mets na jednom bode v šiestich zmenách, pričom na pálke bol úspešný pri všetkých troch pokusoch. V drese Astros nastúpi na svoj debut v súťaži Jordan Lyles, ktorý mal v Triple-A pri posledných siedmych štartoch 3-1 a 2.00 ERA. Nahradí zraneného Wandy Rodrigueza.

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 31, 2011 5:21 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: stř kvě 27, 2009 9:16 am
Příspěvky: 15

Mne sa vcera pacila analyza na Kansas....mali to pekne rozohrate, skusim ich dat dnes. Francis ma sice nevyrovnane vykony, ale v 3 zapasoch proti Angels ma celkom slusne 2.70 ERA.

No a za ten pekny kurz si zahram Baltimore. Bedard podla mna nie je az taky dobry, aj ked statistiky hovoria inak. Naposledy s Minnesotou som ho chvilu sledoval a uhral 0 len kvoli nemohucnosti Minnesoty pretavit "scoring position" na body, naviac sa stale zotavuje zo zranenia, nevydrzi dlho. Laka ma aj prerusenie snury 4 prehier Baltimore.

Tak sa drzte vsetcia :D



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 31, 2011 5:57 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

S Kansasem souhlasím, možná si je také zahraji. Pineiro je na Kaufman Stadium úplně mimo, ve 3 záapsech tady ERA něco kolem 9.00.

Pozor na Bedarda. Nezapomeňte na fakt, že 4 roky zpátky byl naprosto top pitcher v MLB (1. v SO AL). Já osobně si myslím, že se dostává opět do top formy. Ukončení série proher není dostatčený důvod pro to je dnes hrát a to z několika důvodů:

1. Guthrie na kopci
2. Orioles ve venkovní sérii cca Mendozza line average (.200)
3. Adam Jones out
4. Bedard se bude chtít vytáhnout

To jen tak zlehka bez většího insightu, jen na to pozor. Spíše bych hrál over.

Já to dnes jinak vidím na Brewers ML, ale momentálně si dávám menší pauzu, poněvadž jsem v neděli těžce pohořel na Rockies:))

Gl to all bravo

MLB 2011: 35W / 32L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 31, 2011 9:46 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové!

Jo, včerejší tip na Royals byl opravdu perfektní. Po 2. směně jsem už chtěl jásat nad vítězstvím, ale co se dělo v posledních 2, to jsem nepochopil ještě do teď..... :roll:
Že by to dneska napravil Francis?!? Snad naváže na poslední domácí start (0 ER za 7.2 IP + 6K), navíc proti Pineirovi, který si v posledních 3 startech připsal 11 ER?!?

Možná Royals chybí Zach Greinke, se kterým v sestavě by letos mohli být černým koněm na postup do play-off/postseason. Ale ten už je jinde.... Zach se taky vrací po zranění a myslím, že se dostává do fromy- za poslední 2 starty (13 inningů) 19K!!! Dneska by mohl mít šanci, proti téměř nováčkovi Reinekemu, zapsat další vítězství pro sebe a pro Brewers.

Jinak k tomu Baltimoru- mám-li mluvit za sebe, tak bych do toho dneska opravdu nešel. Hlavně kvůli Bedardovi, který se po dlouhém léčení zranění vrací do fromy, kterou měl před léty u Orioles, kdy byl nejžhavějším zbožím mezi startéry v lize!!! Jeho zvedající se IP to myslím jen potvrzuje.... Stejně tak jsem včera zrazoval od betu na Red Sox proti Jaku Peavymu (taky vracející se po dlouhodobém zranění).

Souhlasím s Metelkou a ,,jeho'' Cubs. Proti zkušenému Zambranovi, s dobrou bilancí proti Astros, nováček při debutu. Navíc je Carlos jeden z mála pitcherů, který si je schopen opravdu pomoct i na pálce, což je opravdu velké plus s dalším v podobě možných nervů při debutu u Lylese.

Nadějně bych viděl Carpentera, protože ta jeho letošní bída už jednou musí skončit! Jeho 3L v řadě (a vůbec 1-5, 4.58) jsou pro mě těžko uvěřitelné, ikdyž vetšinou házel venku. Stejně tak už by jednou mohl dostat Vogelsong napráskáno. V kombinaci pálky Cards doma (s Hollidayem z5) se mi to jeví reálně. Čímž však ale ani nechci říct, že po včerejších bodových hodech nemusí být dnes under...

Red Sox by mohli protrhnout L2 s Acevesem na kopci, který se z relievera stává starterem. Humber je ale letos taky docela nadějný, takže by si místo v rotaci (6-ti členné!) mohl udržet. Obě pálky jsou však schopny čehokoliv- jak explodovat, tak i mlčet. Ale vzhledem k formě z poslední doby, bych to viděl spíš na repete včerejšího overu. Rozhodnutí bych udělal dle kurzu na Red Sox....

Šanci bych viděl reálně i na Pirates. Hlavně vzhledem ke kombinaci zranění u Mets (Wright, Davis, Reyes), ale hlavně na kopci R. A. Dickey za Mets, který se mi jeví dlouhodobě nepřesvědčivě, až se divím, že je ještě v rotaci. Když řeknu, že na kopci je to 50:50 (McDonald taky žádné eso), tak síla pálky je určitě dnes na straně Pirátů. Navíc mají lepší bilanci venku než doma....

A co myslíte, kdy skončí série W6 D-Backs? Dnes za Marlins letos skvělý Sanchez, proti němu stejně skvělý Kennedy. Těžká volba na cokoliv. Někdo by řekl když se daří..., jiný- každá série jednou skončí. No, uvidíme....

Toto jsou zběžně moje nápady. Něco bych vybral nejspíš do kombi, protože vyloženě horkého favorita zatím nemám.

Takže GL fšem bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 31, 2011 10:39 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 16, 2011 7:54 am
Příspěvky: 20

Obrázek

Dneska jdu do Cubs Zambranos na kopci s Astros 15-8 era 2,78 a snad konečně hodnotný výkon.Včera Astros frčeli a šli po všem takže Cubs ani Lopez jako posila nepomohl.
druhé zápasy série jsou výrazně lepší u Cubs 11-6.Astros 5-13 navíc za Astros nováček a první start možná nervozita a cizí hřiště.
Zambrano má z posledních 17 sartů s Astros 10-3 era 2,41

Zambrano as Pence is 5 for 28 and Keppinger 6 for 29
.Trends:
Cubs are 11-0 in Zambranos last 11 starts vs. a team with a losing record.
Cubs ML za 5units kurz 1,57 Bet 365
Kurz šel dolů ráno bylo 1,71.
Mariners za 3U Bedard se vrací věřím mu.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 1:18 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Tak nakonec po dlouhém přemýšlení hraji Royals:

Royals ML

Vysoký vklad!

GL bravo

MLB 2011: 35W / 32L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 4:58 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ko ... to co predviedol Marmol v deviatej zmene, to sa len tak nevidi

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 8:06 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

OK...tenhle tip mi doslova "zachránil" sezónu ejha

MLB 2011: 36W / 32L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 9:04 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... Marmol byl asi na mol- Marmole díky!!! :x
No co už nadělám... tak snad si dneska připíše 1. win Ubaldo :D



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 2:28 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 16, 2011 7:54 am
Příspěvky: 20

Škoda Cubs měl jsem to jít po 8IP pojistit,ale toto jsem nečekal
Mariners OK



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 2:44 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Jo, pánové, za Cubs je mi vás líto, ale Marmol je přesně jeden z důvodů proč je hraju pouze dost okrajově..Přesně stejným stylem mi zmrvil zápas cca 3 roky zpátky x D'Backs...tenkrát tam tuším byly 3 mety zdarma a pak Grand slam..Miloval jsem ten jeho profi ksicht "mám to pod kontrolou", když házel frajerům s .200 avg. samý bally...

GL today

MLB 2011: 36W / 32L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 3:23 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

...socky z Wrigley boli a su megatažkotipovatelne,bohužial,osobne ich po negativskúsenostiach už roky nehrám,len overy občas...dalšie moje oblubene mančafty,kt.sa ak sa da vždy vyhnem-Astros,Padres,Oakland,Toronto...skoro stale ,či hram proti alebo s nimi trala



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 3:29 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

...inak,myslím že znechutíme dnes Wejkfíldovi den a sweepneme Boston,forma na to je,palka rozbehnuta,zaležat bude dost na Floydovi,veríme,@ 2.4 GL tlap



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 8:38 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

soto: když nad tím tak přemýšlím, tak co se týče AL tam nemám vyloženě tým, který bych se bál hrát. V NL je situace naprosto opačná, a třeba celá NL West je pro mě zakletá. Týmy jako Padres, D'Backs, to je katastrofa sledovat, natož pak je hrát. Dost nečitelní jsou pro mě Mets a Nats, se zbytkem týmů nemám žádný větší problém.

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 01, 2011 10:42 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

...ízy sweep,7-4 OK...ale Konerko jak ho šlahol až na parkovisko hufi tlap



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: