Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

čtv čer 02, 2011 4:25 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dneska je menší výběr (7 zápasů), tím pádem by mělo být snazší rozhodování co vybrat :)
Zde tedy krátce moje tipy, více možná doplním ještě večer....

NY Mets- Pirates
Zraněními oslabení domácí posílají na kopec Mika Pelfreye. Podle mě vedle Geeho to nejlepší z jejich rotace. Doma se mu daří mnohem víc než venku (2-0 x 1-4, ERA: 2.08 x 8.58!!!). Kromě prvního domácího zápasu vždy odházel alespoň 7 IP a obdržel max. 2 ER. Proti němu jde Maholm, který minule odházel nejlepší zápas sezony (CG a navíc shutout s pouhými 3 hity). Jen doufám, že to nezopakuje.... Má-li někdo z rotace Mets šanci na win, pak je to dle mě Pelfrey. Takže let's go Mets!!!

V zápase Kansasu proti Twins očekávám OVER.
Za domácí O'Sullivan, který má z posledních 3 startů 23 ER!!! O kontrole nadhozu něco vypovídají i 24 BB proti 17 SO. Během letošních 50.2 inningů si připsal 38 ER. Možná nebude tak hrozný, jako minule (5.2 IP, 15 hitů a 10 ER), ale dle mě musí mít psychiku docela nalomenou. Proti němu Swarzak. Uvidíme, jakou tvář ukáže dnes. V prvním startu 5 runnů, zato minule perfektní- 8 IP bez ER!!! Jsem zvědavý, jak ho prověří pálka domácích. Royals i Twins včera oba ve svých zápasech under a oba pitcheři jsou adepti na pár bodů, takže mi to vychází na over, tak toho zkusím využít- OVER

A do třetice: jsem zvědavý na první domácí start Zacha Dukeho za D-Backs proti Nationals.
D-Back teď jedou- vyhráli 16 z posledních 19 a doma dokonce 8 z 9!!! Za hosty jde na kopec poprvé proti D-Backs Jordan Zimmermann, který sice vyhrál naposledy 1.5. a z posledních 8 startů má pouze 1 win, ale vůbec není tak špatný, jak ukazují tato čísla, protože během posledních 5 startů vždy odházel alespoň 6 inningů a obdržel max. 3 ER.
Věřím však, že Zach je nabuzen z dlouhé pauzy kvůli zranění a minule proti Astros exceloval- 7 shutout innings a 3-run homer!!! a bude se chtít předvést domácímu publiku. S podporou pálky by to snad mělo dobře dopadnout.... D-Backs doma 18-11, WAS venku: 10-19, last 10: 8-2 x 3-7. Jasné argumenty (které snad budou podpořeny i na hřišti) proD-Backs

GL fšem bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 03, 2011 7:13 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

OK- to byl obrat: z 0:7 na 9:7!!! (Veras za 0.2 IP 4 BB, což se při stavu 7:7 a následně plných metách ukázalo pro výsledek jako rozhodující) a pak o5 trošku nervy v posledním inningu.

OK- O'Sullivan potvrdil předpoklady a byl o5 jasný :D (ikdyž ze 7 runnů pouze 3 byli jeho)

KO- bohužel pro mě Zimmermann outdueled Duka a připsal si i 2 hity.

... jen škoda, že se nikdo další nepřidal s komentářem, třeba mi mohl vymluvit ty D-Backs..... :(



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron