Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

ned čer 05, 2011 3:29 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dneska bych měl 2 tipy, ale půjdu zřejmě pouze do jednoho z nich.

1) Můj oblíbený Roy Halladay bude chránit čest Phillies proti sweepu od Pirates. Proti němu McDonald, který není letos překvapivě vůbec špatný. Pirates se letos prostě drží a nejsou za žádné otloukánky, na handicap si moc nevěřím a tak to kvůli nízkému kurzu na Phillies (někde kolem 1,5) raději vynechám.

2) raději se budu soustředit na svůj tip dne a sice Marlins.
Za ně nastupuje na kopec Anibal Sanchez (5-1, 2.57). Doma zatím neporažen a snad to tak zůstane i po dnešku! Za 73.2 IP zaznamenal 74 K!!! Z posledních 5 startů má pouze 5 ER!!! Proti Brewers má bilanci 2-1 a 3.95 ERA. Po zranění J.J. zřejmě eso rotace Marlins.
Za hosty začne Chris Narveson (2-4, 4.68) který má venku 0-3 a z posledních 2 startů (pouze 7.1 IP) 13 ER a 13.50 ERA!!! Proti Marlins má 0-2 a 5.11 ERA.
Myslím, že Brewers jsou spíše domácím týmem (doma: 21-7 x venku: 11-19) a že by dali sweep Marlins u nich doma se mi prostě nechce věřit, navíc se Marlins doma proti Brewers daří: 9-4 za poslední 3 roky. Prostě věřím na konec L3 Marlins.....

GL fšem!!! bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 05, 2011 5:44 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 26, 2009 4:06 pm
Příspěvky: 11

Zdravim, tak ja vcera s velkou smulou(na to se vsak historie nepta) LOSS
dneska v hledacku uz zminovane FLO i PHI, a CHWS a OAK pokusim se stihnout rozebrat OAK i WS doplnim.....


Tak Tomason, me predbehl... :)

jen dodam ze Lackey by mel podle infa hazet kolem 80nadhozu (to bude max 5inn) a pak nastoupi vcera ne moc presvedcivy bullpen RED SOX. Dale poslednich 10 zapasu SOX proti levakum pali s prumerem .194. i tak to bude zrejme vyrovnany duel a lepsim vysledkem pro OAK. tip OAK ML


Naposledy upravil pupekson dne ned čer 05, 2011 7:13 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 05, 2011 6:13 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 16, 2011 7:54 am
Příspěvky: 20

Obrázek


Včera jsem odkoukal celý duel mezi Sox a As.As se domácím vyrovnali na pálce i nadhozu a dnes by měli mít dokonce převahu Lackey se vrací po zranění a domá zatím hodně špatné čísla 1-2 era 9,6.Za As půjde opět perspektivní nadhazovač Anderson venku má 2-3 era 2,35 hazí stabilně jen poslední zápas proti Yanks mu nevyšel v 5IP vyfasoval 10 R o to větší bude dnes mít motivaci.S Bostnem vyhrál ze šesti startů hned 5X a to je co říci.Dnes je pro mě favorit Oakland a měli by se Bostnu oplatit včerejší prohru v extrainningu.
Oakland ML 4U Kurz Bet 365 2,16



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 05, 2011 10:34 pm

Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: čtv bře 26, 2009 4:06 pm
Příspěvky: 11

pupekson píše:
tip OAK ML



K.O. hořím jak starý papír :? Red Sox ve všem lepší, tlačily na pálce, Lackey celkem slušně naproti tomu Anderson nic moc. Bullpen red sox z přehledem, prostě všechno špatně!



Nahoru Nahoru
  Profil

pon čer 06, 2011 7:59 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... tak Roy OK, ale MARLINS KO.
Ani Sanchez nicmoc... Ještě se vyhrabali z 0:5, ale HR v 10. směně všechno rozhodl :(
Uvidíme co dnes, ale jelikož jde na kopec Vazquez proti Greinkemu, tak on ten sweep, kterému jsem nechtěl veřit, opravdu hrozí. Jediným povzbuzením mi může být, že Vazquez poslední start doma zaházel dobře a Zach po zranění stále není dominantní (co se bodů týče). Tak uvidíme..... ale asi vyberu něco z kvarteta: FLA, CLE, OAK a Tim Lincecum.

GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: