Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

úte čer 28, 2011 11:28 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Takže, dnes jsem si sice neudělal "domácí úkoly" a dal tomu všehovšudy 20 minut, ale železo by se mělo kout, dokud je žhavé, čili dnes v rychlosti následovně:

Rays ML

Myslím, že Cuetova série super výkonů dnes skončí, obzvláště po včerejší výhře Reds. Dnes na kopci za domácí Price, a i když kurz tedy nic moc, zkusím si to zahrát. Střední vklad.

Michael Pineda +5,5 K's

Nováčkovský fenomén Mariners se dnes postaví proti Braves, kteří jsou v K's na č. místě v soutěži. Dnes budou čelit pitcherovi, proti kterému nikdy nehráli, tudíž moment překvapení bude určitě hrát roli. Dalším důvodem podporující tento tip je počet K's v Michaelových posledních startech: WSH 9K's, PHI 5K's, DET 4K's, CWS 3K's, BAL 7K's...no, hranice tady opravdu sedí jako pr.el na hrnec, ale myslím, že by právě těch 6K's mohl dát. Nízký vklad.

Astros ML

Houston normálně nehraji. Důvodem proč ho dnes hrají je krásná underdog home value x Rangers. Před týdnem se oba týmy setkali se stejným matchupem na kopci a byla z toho výhra Rangers 5:4 v 11.směně. Domácí prostředí, lahodný kurz, to vše hraje dnes pro Astros. I když šance vidím tak 60 na 40 pro Rangers, za malinko se to zahrát určitě vyplatí.
Níkzý vklad.

I když je to dnes hodně instinktové, věřím, že 2 ze 3 projdou.

GL to all bravo

MLB 2011: 60W / 42L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 11:46 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

GL,Dolly...ale na Reds mam opacny nazor a cudujem sa,ze hras Rays za taky maly kurz,ved Cueto ma formu ako hrom,Tampa vonku lepsia ako doma,ak sa nezlepsia v produktivite,neviem ci nieco uhraju,Price na vsetko stacit nebude a palit nebude detto,navyse Reds vyuziju DH,zahrám Reds za výživný kurz 2.3

Pineda to kludne moze dat,ako vravis je neokukany a v Texas derby by som hral radsej over...

este by to mohlo padat aj na Coors Fielde,starters priemer,palky dobre,Gonzales sa vcera na Wrigley zastreloval...

s Kčok sa mi pači Cliff Lee +5.5,sice je chlapec z formy ale daval aj ine hranice,predsa len mal by mat 2x proti sebe Becketta,GL!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 29, 2011 1:27 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Soto, já dám na baseballu hodně na pocity, instinkt. Rays a jejich bilance doma je známá...je v tom trochu víc než jen "špatná" domácí forma. No nediv se, 4 roky po sobě na špici a novej stadion v nedohlednu, návštěvnost těžkej podprůměr atd...Reds jsou pro mě dalším z nevyzpytatelných týmů a v tomto duelu jim nevěřím..ale říkám spíše pocitovka..

JJ, K's dnes jen Pineda a Lee, ale Red Sox mají hodně málo káček, takže to vidim tak na 7.0 innings, 4K, ale myslím, že 6 nedá..nic jiného se mi nelíbilo.

Over souhlasím, nicméně 2,55 na domácí - to beru..Trochu mi to připomíná zápas z předminulé neděla M's x Phillies, kdy jsem to dával proti Hamelsovi za 2,45 na domácí (3:1 final), dnes by to mohlo být podobné.

GL a GN!

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 29, 2011 5:28 am

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

Takže Dollymu pocitovka vyšla,Damon a Longoria to zariadili,grt...Lee odhádzal kompletku ale len 5K,takže lost...v Colorade predlžuju,ale len 4 dobehy čiže asi KO,vyšiel len over v Texas derby,nanič noc :o



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 29, 2011 9:32 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Jj, pocitovka vyšla, zbytek nic, nicméně já jsem zůstal po včerejšku na svém..dnes budu mít trochu víc času, tak se tomu povídám trošku víc na kloub:)

Zatím GL

MLB 2011: 61W / 44L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron