Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

ned čer 26, 2011 6:44 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Po důkladném rozboru zde přináším své dedukce nad dnešními zápasy MLB + mé dnešní plays:

26.6.2011
Detroit - Arizona - jediné, nad čím bych případně uvažoval je počet K pro Joe Saunderse (+3,5K za 1,95 bwin), ale pořád mi to tak nějak vychází na 3-4K a nemůžu spustit trigger

Pittsburgh - Boston - nehraji, myslím, že vyhrají Sox, ale v kurzu kolem 1,6 no play
Baltimore - Cincinatti - viděl bych to na over, ale no play
Philadelphia - Oakland - při špatné formě pálky Phillies, nevidím důvod, proč by A's nehomhli v tomto utkání překvapit, a to v kurze 3,10 x Royovi..přesto no play
Yankees - Colorado - viz. níže + možná over, na nadhozu to bude dnes myslím školka
Houston - TB - no play
Chicago WS - Washington - viz. níže
Kansas Citiy - Chicago Cubs - oba týmy letos pro mě naprosto nevyzpytatelné
Milwaukee - Minnesota - Pavano za Twins háže poslední dobou solidně, proč by Twins nemohli za 2,5 vyhrát.., ale no play
St.Louis - Toronto - Cards proti sweepu, myslím, že Jays zvítězí (s Romerem na kopci), možná over, přesto no play
Texas - Mets - no play
Dodgers - Angels - no play
San Francisco - Cleveland - over jak vyšitej, přesto no play, už několikrát jsem se na nich letos spálil
Florida - Seattle - přál bych to svým klukům, ale X Sanchezovi to budou mít hodně těžký (kór, když si vylámali včera zuby na tragickém Volstadovi)..naše pálka mlčí, under, 1run game
San Diego - Atlanta - zde se mi líbí Hudson +4,5K (Padres nejhorší ve statistice K/SO), na tuhle hranici by měl dosáhnout, nechám si možná na večer podle průběhu ostatních zápasů

Dnešní plays:
Yankees - Colorado - nad tímhle utkáním jsem dlouho přemýšlel, původně jsem chtěl hrát over, ale nikdy nevíte, co s mladýma klukama udělá Yankee Stadium. Nakonec jsem si vybral tip Ivan Nova +2,5 K's. Jedná se o nejnižší hranici v dnešní nabídce. Důvodů pro tento tip mám několik:

1. Colorado dnes na kopci bude mít svůj nejslabší článek rotace > předpokládám, že Nova by měl na kopci vydržet min. 6 innings, poněvadž ho podpoří pálka
2. Rox v počtu K's na 12.místě v lize (lehčí nadprůměr, cca 7K's na utkání)
3. Nova počty K's - 7,2,6,2,1 - pustil jsem si znovu jeho hru poslední zápas X Reds a moc se mi líbil, střídal pěkně nadhozy, jejich tempo/rychlost

Hlavně díky minulému představení, ve kterém zaznamenal 7 K's, věřím, že dnes by hranici 3 K's měl relativně hladce překonat, a pokud ho Rox nevystřílí v prvních 3 inninzích, tak by to mělo klapnout.

Ivan Nova +2,5 K's
střední vklad OK

Chicago White Sox - Washington
Metal doufám promine, ale dneska budu střílet do jeho řad. White Sox by dnešním vítězstvím dovršili šňůru 18 vítězných interligových sérií za sebou (platí od roku 2005).Proti nim se dnes postaví Nats s Livanem Hernandezem na kopci. Mám takové tušení, že jejich slavná série dnes skončí. Stejně jako ta Livanova, který nevyhrál od 28.dubna:) Důvod je v podstatě jediný - bullpen. Na kopci začne Humber, který poslední utkání háže fantasticky, nicméně nečekám, že by měl jít přes 6 inningů. Problémem White Sox bude bullpen, který je po posledních 2 utkáních celkem vyšťavený. Jak v pátek, tak i včera (perfektně zaskakoval Peavy) použil Ozzie větší část ze svého BP (v pátek 6, včera 3). Nats mají v posledních zápasech perfektní formu (12 ze 14 byly Wins) a myslím, že zvítězí i dnes a překází domáícm sérii (téměř) 18 vítězných Interleague series v řadě.

Důvody:
1. CWS bullpen
2. Forma Nats
3. dlouhá série CWS
4. ale hlavně instinkt a lahodný kurz 2,45:))

Nationals ML, 2,45
nízký vklad OK

Více naložena na Novu. Pokud by to dopadlo, pravděpodobně bych zkusil ještě Hudsona +4,5 K's
GL bravo

Oba tipy OK, škoda, že jsem nevsadil Saunderse a Hudsona, bylo by ještě veseleji. Nicméně, pro mě zatím letos nejlepší týden s bilanci 9W/2L. Možná si jí pokazím sázkou na Mariners, ale za malinko si je ještě dám. GL všem a dobrou noc ejha

MLB 2011: 58W / 42L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pon čer 27, 2011 8:57 am

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

GRTka Dolly,pekneee tlap

...inak,tie Kčka Ti za kolko beru?bo mne viac ako za 30 nie,dokonca sa to jeden den dalo hrat aj v akovke,pak stop,arivederči :(



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 11:37 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím soto...nevím, jestli si rozumíme, já hraju všechny tipy samostatně a zatím jsem s přijetím sázky neměl problém...na druhou stranu musím přiznat, že jsem to zatím pořádně ve větším neosolil...přeci jen začali K's vypisovat až teď...nicméně mám na nich run 6-0.

Jinak včera vítěznej Detroit ML (nestihl jsem postovat) za 1,55

Dneska hodim něco do placu, počítám tak kolem 21-22 hodiny.

GL bravo

MLB 2011: 60W / 42L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 3:03 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

...rozumíme sa,aj ja tie Kčka hram solo,inak to ani neslo,po minule sezony detto,len cez vikend som skusal to dat do akovky a v pohode,tak som dal 2 dvojicky,vysli a hned na druhy den uz len sola a limit 30e na stavku,no...ale s tym bol vzdy problem,mal ho aj kamikadze po uplynule roky tusim,ja im to nezazlievam,vedia čo robia :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 3:06 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

...inak,este jeden dotaz,tých underdogov hráš podla nejakeho systemu či len tak podla kurzu resp.formy a tak...l



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 29, 2011 7:10 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Ahoj soto,
asi to nebude nic překvapivého. Dříve jsem byl zvyklý hrát menší kurzy na fotbal, tenis a viděl value i v nízkých kurzech. Baseball je však specifický, šance je 50 na 50 a abych se přiznal, tak vymyslet home/away underdoga mi dává celkem zabrat. Nejradši hraju kurzy na domácí od 2,20 a výše, ale nepohrdnu ani 2,50 a výš na hosty, ale obecně, hledám pořádnou value vzhledem k okolnostem.

Jinak ten základ je stále stejný, trošku hlouběji studuji starting pitching matchup, dále pak standard série, doma/venku...například bullpenu přikládám minimální váhu (pokud se tedy nejedná o extrémy, resp. pitchery, které fakt nedávám).

A samozřejmě hodně dám na instinkt, především u Mariners, které sleduji každým dnem a tak mám více informací, z kterých si ten obrázek snažím poskládat.

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: