Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

úte čer 28, 2011 11:56 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové,
možná lehce nestandardní post,a nechám na Metálovi, aby ho případně libovolně přesunul/odstranil. Chtěl jsem se jen zeptat, prozkoumat situaci, jak jste na tom s hraním baseballu (myslím tím reálným hraním, nikoli betting):)..Já osobně jsem odmalička vrcholově sportoval (ne baseball),. a teď cca 5 let po ukončení "kariéry" mám samozřejmě jiné zájmy - práce, rodina apod.

Baseball jsem hrál cca 1x ročně rekreačně, ale jak sami víte, tak dát dohromady dostatečné množství lidí a vybavení je v Čechách prakticky nemožné (pokud nepočítám org. kluby). Rozhodně však musím bezostyšně přiznat, že baseball je moje velká láska. Krom bettingu na MLB, vezmu čas od času rukavici a jdu si jen tak zaházet. Nehledě na množství merchandising produktů, který se mi válí po bytě (především M's):)

Vždycky jsem přemýšlel nad fenoménem "fanouškovství" a myslím, že můj případ je naprosto trefný. Fandíte sportu a klubu, který je přes 10.000 Km daleko a prožíváte s nimi každý den v sezóně (vedle samozřejmě svého osobního života) tady u nás. Já jsem za to rád a za nic bych neměnil. Vždycky se těším na Opening Days.

Nicméně, zkrátím to, hledám někoho/radu/místo, kdo by si šel zahrát baseball - jsem relativní amatér a hledám místo, kde by se dalo jen dobře amatérsky zahrát. Hrál jsem celý život vrcholově jiný sport a teď, když už nehraju, tak myslím, že je na čase se přeorientovat na něco, kam vás to táhne (srdcem).

Nevím, jak jste na tom vy, ale má sportovní/baseballová vášeň se prostě musí někde projevit. Nemám na mysli konkrétně baseballové kluby, spíš nějakou partu nadšenců, co chodí hrát...poněvadž budu upřímný, své fandovství k tomuhle sportu až na pár výjimek sdílím max. se ženou:))

Kdyby někdo o něčem věděl, tak budu moc rád.

Díky

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 3:34 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

hm,akoby som seba čítal :D

...ja som začínal s fandením zhruba pred 5 rokmi,nevedel som zhola nič,po nociach som sa učil so sportslin cez scoreboard a gametracker pravidla,postupne som sa do toho dostaval,dosť pomohla galaxia,davali nejake mače,pak prisla kupa MLBTV a bolo :wink:

... hraním palkovanej je to bieda,nejsou lidi,ako sa vraví,nadšenci.kamarati s partie maju na hradzi pri Dunaji bufet,pri nom krasna luka,priam stvorena na dobrý mač,este sa aj rozsiruje tak ako prave ihrisko :D aj som ich nahovaral,namotaval,bez odozvy,len sme si parkrat odpalili...palku a loptičku nosim stale v aute pre prípad nahlej chtíče :D takto mi ostava sa len hrať s bejzbolovymi loptičkami s ročnym synom,no...

metal ma nejake skusenosti,bol na treningu trnavakov,aj na trenažeri,aj plel zapas tuším a nezahanbil,mal aj nejake hity a run detto sa mi zda ak si dobre pamatam :D



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 3:35 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

apropo,v piatok idem do Prahy na vikend,zožen partiu a dáme mačík :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 28, 2011 4:08 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

Ak by to bolo v Prahe, tak tam nastupujem od októbra na VŠ, tak by som si prišiel zahrať možno aj s pár kamošmi :)



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 29, 2011 11:14 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Ahoj soto, bohužel v pátek jedu opačným směrem k vám na SK, resp. projíždím..mám konečně dovolenou, tak si dám od sázení asi pár dní off.

Soto, HK Poprad - dát dohromady partičku je právě ten největší problém

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: