Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

čtv čer 30, 2011 2:32 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

DETROIT-NYMETS over 7 @1.85

...Justin Verlander a jeho junova megaforma vs megapalka Mets v tejto seriii.neverím,že ich domaci pravak vygumuje,možno pribrzdi,ale nieco mu tam spadne.Justin ma urcite v pamati minuly rok a Citi Field,kde sa porúčal z kopca už po 2 inn,pustil 5 H 5 R a 3 BB,teraz síce vrha doma,ale v mysli tento nevydareny mač isto bude mať.
1.mač 3-14/10-18/ 2.mač 9-16/10-20/ velka dovera,vysoky vklad,GL!!!

5-2 PUSH...skoda,ze jeden z tych HR nebol aspon 2run


DETROIT-NYMETS 2 @ 3.0

...u Pelfreyho človek nikdy nevie čo vyvedie,podla mna velmi nevyspitatelny pičer,zaberie resp.doserie ked to nik necaka,dnes by sa mohol hecnut a s podporou palky urvať W,detto sweep,za ten kurz a pri forme palky Mets povinnosť zahrať :wink:

5-2 KO


Naposledy upravil soto dne čtv čer 30, 2011 10:37 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 30, 2011 5:23 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Budu ti držet všechny palce soto. Jelikož to zítra balim na dovolenku, tak jsem to dneska moc neštudoval, ale na první pohled ti musím dát za pravdu. Je to dneska nejzajímavější zápas a kurz 3,00 na Mets je více než lákavý.

Nicméně, na první pohled se mi spíše líbí sázka na počet inningů, které Justin odháže - hranice je 8, méně než 8 za 1,90 mi přijde taktéž rozumné, ale hrát to asi nebudu, dneska asi vynechám (pokud pozdě večer něco nevymyslím, co se dost dobře může stát:)

GL bravo

MLB 2011: 61W / 45L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 30, 2011 5:27 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Btw. pozor na ten over, něco mi řiká, že to bude low scoring game. Znáš to, po výbuchu, nastává klid..Mets budou happy, že je 2x rozstříleli. Tigers zase budou spoléhat na Justina, tudíž jejich effort taky nemusí být největší..viděl bych to tak 3:2,4:3 pro Tigers. A propo Pelffrey taky nemá poslední dobou špatná čísla..spíš bych fakt zvážil ty inningy, příp. SO (Mets jich zase tolik nedávají).

Přesto držim palce

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 30, 2011 6:13 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Já pro večer zatím takto, home underdog:

Rockies ML

MLB 2011: 61W / 45L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 30, 2011 6:52 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Mne dnes pride celkom realny zapas NY Yankees vs Milwaukee ...sledujem baseball sice kratko a riadim sa v podstate len tabulkamy hracov (z mlb a espn),pozerania replayov z predosleho dna,ale dnes NY Yankees nasadzuje palku co doposial (pricom za posledne dni vyhrali bez problemov) na rozdiel od milwaukee ktory poslednych troch palkarov chce vymenit za daleko daleko slabsich..Pokial su informacie na spravnom mieste,tak NY Yankees by malo z urcitym prehladom vyhrat vzhladom na to ze nahadzuje Sabathia..

a co sa tyka Detroit vs Mets,suhlasim z urcitymi nazormi Dollyboy ze skor vyhra Detroit...pozeral som vcerajsi zapas a Detroitu sa z pociatku moc nedarilo,ale potom to dobehli a myslim si ze keby maju lepsieho nahadzovaca tak vyhraju..cize vdaka tomu fandim im,mimo to je to posledny zapas na ich travniku v tomto roku (pokial sa nemylim),pride sa pozriet vela ludi na nich a tak musia ukazat poriadny baseball...



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 01, 2011 6:39 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

RockieS jdou na blacklist,to uz je letos ponekolikate,co to bullpen zazdil..Ty Wigginton se taky zrovna moc nepredvedl

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: