Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

sob črc 09, 2011 9:24 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové, konečně mám trochu více času, takže dnes zkusím vyjádřit své názory/tipy ke všem utkáním + samozřejmě bets, které dnes dávám.

MLB games 9.7.2011

Philadelphia - Atlanta - hraji dnes za hodně počet káček od Cliffa Lee, jinak bych dal výhru Braves v lákavém kurzu 2,40, ale nebudu to hrát.

LA Dodgers - San Diego - 2 pro mě naprosto nečitelné týmy (kromě Padres na káčka), no play
Chicago WS - Minnesota - podle matematiky by měly vyhrát Twins (s WS to mají v posledních 34 zápasech 28:6, což je opravdu úctihodná bilance, ale přesto bych dnes více věřil Sox a Marku Buehrlemu, že zastaví sérii 4 utkání bez výhry
Washington - Colorado - spíše bych sázel na Ubalda a under, ale no play
Pittsburgh - Chicago - můj druhý dnešní tip, hraji za střední vklad Pirates, viz. níže
Cleveland - Toronto - věřil bych spíše Jays a Morrowovi, ale přesto no play
Milwaukee - Cincinatti - tipoval bych over, ale no play
Florida - Houston - výhra Marlins, ale za pidi kurz, takže no play
Boston - Baltimore - viděl bych to na over a výhru Orioles, sice 2,70, ale opravdu loterie, takže no play
Kansas - Detroit - tipoval bych over, přesto no play
St.Louis - Arizona - D'Backs s Hudsonem na kopci, ale no play
Texas - Oakland - bohužel (pro M's) výhra Rangers, ale no play (kurz)
SF - NY Mets - tipoval bych 2, ale no play
LA Angels - Mariners - počáteční kurz byl 2,00 - 1,80 pro M's, teď je 1,91-1,91. Já bych to viděl na over 6,5 a těsnou výhru Mariners..prediction 4:3 pro M's

Mé dnešní bets:

Cliff Lee +5,5 K's, vysoký vklad OK

Z dnešní nabídky pitchers jsem si vybral Cliffa. Především jsem však čekal, že hranice bude min. na 6,5K.

1)Cliff poslední games: 9,5,3,4,7,10,4,8,10, nicméně v posledním utkání X Braves na domácím hřišti zaznamenal svůj osobní rekord 16K's.
2)Dalším důvodem je, že Braves jsou na chvostu tabulky v počtu obdržených K's (3. flek za Pads, Nats).

Pirates ML, kurz 1,83 střední vklad KO
Pirates jsem si dnes vybral z jednoho prostého důvodu - a tím jsou výsledky letošní sezony. Poprvé od roku 1993 se Pirates mohou před AllStar Game, ohraničující půlku sezony, těšit pozitivní bilancí +.500 W/L, k tomu přičtěme:

1) dostali se na rozdíl 1 win k Brewers, které čeká dnes těžký zápas X Reds a Cuetovi, takže šance dostat se na první místo v divizi bude lákavá
2) na Pirates začali hodit diváci, včera byl plný dům, dnes bude ještě plnější:)
3) před návštěvou +30.000 mají Pirates bilanci 10-3
4) na kopci eso Kevin Correia, který by se dnešní výhrou dostal na 12W podobně jako Jurrjens a CC
5) Correia letos X Cubs 2-0, 1.34 ERA

GL to all of ya bravo

MLB 2011: 64W / 50L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron