Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

ned črc 17, 2011 4:33 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové!
Zde pár mých tipů od nedělní kávičky s nadějí, že mi někdo pošle svůj názor...

DET- zde je to spíš o naději, že domácí odvrátí sweep proti White Sox. V minulosti se Tigrům proti W-S dořilo, před touto sérií měli 13 výher z posledních 15 zápasů. Na kopec jde Brad Penny, kterému to doma jde líp (3-2, 3.06) a proti němu Philip Humber, který hází tuto sezónu více než slušně. Minule však vyhořel proti Twins- 3,2 IP a 6 runů, ale venku mu to jde náramně: 5-1 a ERA 2.83. Ale Penny asi není pitcher, na kterém bych chtěl mít vložené peníze, takže nejspíš no bet....

ATL- na kopci Jair Jurrjens, který si týden zpříjemnil výletem na ASG. Psát o jeho statistikách je asi zbytečné, takže kod proti němu? Tom Gorzelanny, který nehází špatně, ale nedostává se mu podpory od pálky (pouze 2.85 runs, navíc 3 shutouty při jeho startech). Braves stále bez Chippera Jonese, takže nakonec asi rozhodne výše kurzu....

TWINS- tuto sérii myslím budou chtít domácí urvat 3:1 a ne se dělit 2:2, protože Royals určitě mezi nejsilnější soupeře nepatří (ti ještě přijdou) a od této série se dal spíš očekávat sweep ze strany Twins, ale... Na kopec jde za domácí Brian Duensing, který si minule doma připsal shutout proti Rays a dlouhodobě se mu proti Royals daří: 5-1, ERA 2.63 ve 13 zápasech (6 startů). Za hosty začne Felipe Paulino (venku 1-5 a ERA 4.42), ktarý si minule proti White Sox připsal win po téměř roce a že by hned zaznamenal proti Twins druhý? Doufám, že snad ne a že si ho Twins podají....

MARINERS- když to nedokázal Doug Fister ani Felix, tak proč by to nemohl dokázat nováček Blake Beaven? A rovnou ukončit krásný streak 10 wins Rangers! No nebyla by to krása? Navíc chlapec vyrůstal v Texasu (10 min od Arlingtonu), byl jimi i draftován, takže co říkat víc? Problémem Mariners ale je, že zápasy nejsou na jejich straně o nadhozu, ale o pálce.... takže vlastně ani není podstatné, kdo si vezme míček jako první na straně soupeře (dnes Matt Harrison), ale jestli Mariners dodají nějaký run....

RAYS-RED SOX: UNDER 8,5- série důležitá pro oba teamy z pohledu play-off, Rays zatím ztrácejí na Red Sox 6 zápasů, ale půlka sezóny je ještě před námi, takže času s tím něco udělat je ještě dost. A nejlépe se ztráta ztahuje v přímém souboji. Tuto sérii si zatím soupeři dělí: 9:6 a 5:9. Oba zápasy overy a jelikož ta minulá v červnu v Tampě skončila samými undery (4:0, 0:3 a 2:3), očekávám, i vzhledem k dnešním startérům, alespoň jeden under i v této. Na kopec jdou za domáci Jeff Niemann, který má po návratu z DL 3-0 a ERA 3.19 a za hosty Josh Beckett s celkovou ERA 2.27. Takže oba starteři dávají jakous-takous naději na UNDER.

Tolik pro dnešek moje tipy, dle kurzů pak něco vyberu.
Budu však rád za jakýkoliv postřeh od ostatních :wink:
Ale jak jsem psal včera, co dám do pléna, většinou nevychází....

GL fšem :D



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 5:59 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Pěkné odpoledne, či spíše podvečer,
já k tomu asi tohle:

DET - jednoznačně no play. To, že hraji proti sweepu od White Sox, automaticky neznamená, že zvítězí. Pokud by byl na kopci Verlander, tak bych tomu věřil, ale Penny X Humberovi, to je pro mě jasný no play

ATL - pro mě dnes nejjednoznačnější zápas. Jair jede jako po másle a já si ho dnes zahraju v Káčkách, proti komu jinému než Nats, kteří pomalu ale jistě dohánějí v počtu K's vedoucí Padres.

MIN - rovněž souhlasím, vyhrají, ale hrát je nebudu

SEA - pokud jsi ještě nevsadil, tak si to ještě rozmysli:)..to samé viz. Tigers, s tím rozdílem, že pálka M's je na tom několikanásobně hůř a na týmu je deka. Pokud jsou všichni hráči v útlumu, těžko to spraví nováček na kopci. Rangers šlapou jako hodinky a budou chtít utéct Halos, kteří to dnes budou mít těžší X Gonzalezovi a A's. Spíše bych si za málo zkusil Rangers, ale spíše no play.

Já hraji:

Jair Jurrjens +4 K's
střední vklad

Kevin Correia +3 K's
nízký vklad

Jurrjens není vyložený K's machine, ale proti komu jinému si připsat větší počet Káček, než proti Nats, kteří v posledních v zápasech měli 13 a 10 K od Braves (se SP - 7 od Hudsona, 8 od Hansona), Jurrjens při své současné formě vydrží na hillu min. 6,7 inningů a min. ty 4,5 káček udělá.

Opačný případ je Correia, který háže proti "na Káčkách" lepšícímu se Houstonu (v posledních 2 zápasech X Pirates jen 5 káček), dnes by se to však mělo prolomit. Očekávám solidní výkon od odpočatého Correiy a min. ty 3 káčka na push by měl dát.

Podle vývoje u vsazených bets budu reagovat na případné další sázky. Zatím se mi v nabídce líbí pouze Dodgers X Hudsonovi - uvidím, jestli budu hrát.

GL to all bravo

MLB 2011: 72W / 51L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 6:49 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Takze 50 minut do podania..Hraci ktory budu hrat viem vzdy max. 2hodinky pred hrou,mam celkom slusny zdroj na internete ktory mi urcuje hracov,respektivne palkarov,nahadzovacov ktory sa budu striedat viem par dni do predu,ako kazdy :) ..

Detroit pre mna v poslednej dobe smutny team..pokial prehraju z Scherzerom,tak si poviem oka nepatri k naj. ale ak prehraju hru pri nahadzovacovy Verlander,tak uz viem ze nieco neni v poriadku..dnes nahadzuje Penny nedavam donho ziadne nadeje,malo casu na rozbor tohto zapasu pre mna..jedine co dodam,tak Detroit v poslednej dobe vzdy vyhra poslednu hru,ostatne prehravaju,netusim preco,alebo ako..palku maju zvedca velice slusnu,ale ako team velice "smutne hraju" ...tak ci onak staviat na nich,alebo proti nim dnes nieje asik moc mudre..

Suhlasim dnes z DollyBoyom ---> Atlanta dnes aj ked pri kurze 1,50 je moj favorit..videl som vcerajsiu palku a dnesnu..to iste aj za Washington..verim ze im Atlanta neda dychat a vdaka tomu vyhraju..maju slusne sance dnes vyhrat a verim ze ich nepremrhaju..takze atlanta palec hore!

Zvysne zapasy ktore si spomenul nemam neako v oku a ani cas ich rozobrat (trva to slusne vela casu) ,takze jediny typ je Atlanta,pri sanciach 85 na 15 ze to vyjde..

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 8:34 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... hm, koukám, že ta Atlanta je dneska hromaďák!!!
Já to právě kvůli kurzu 1,5 vynechal....
Ale GL !!!



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 9:14 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

...no, jestli jsem někomu špatně poradil, tak se omlouvám, nicméně pro mě v tomto kurzu no bet.

Btw. je to paradoxní, nicméně dnes potřetí za sebou hraju na káčkách pitchera Braves, a zatímco Hudson si s tím poradil bravurně, Hanson a Jurrjens (aktuáln 5 K's, takže tip OK) sice káčka nasázeli, ale celkově se trápí.

Correia aktuálně 2 K's, 4 by tam měli padnout.

A jinak myslím, že Braves to ještě otočí!

GL to all! trala

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 9:29 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Grtka to Dolly!!! Fakt dobrá práce.... Já bohužel cizí sázkovky nejedu, ale ty K-čka jsou fakt super! Ikdyž to dnes možná Braves projedou, tak 4 K na Jairse byla slušná hranice.
Já zatím tlačím Tigry a Twins. Podle vývoje pak možná dám ty Mariners. Možná si řekneš, že jsem blázen, ale jak jsem psal, neuspěli staří bardi, tak to třeba čeká na rookieho :)



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 9:40 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Jestli ti můžu poradit, tak na ně opravdu nesázej...i kdyby nakrásně vyhráli, tak spíš myslim, že to bude sweep. Opakuju se, ale i kdyby na kopci stál superman jako Doug Fister, tak mu pálka nepomůže...Je to opravdu utrpení být fanouškem Mariners, když už prohrát, tak 9-12, ale to si nepamatuju, že by se někdy v posledních 3 letech stalo:(

Mariners fakt nehrát, zahraj si radši Dodgers. Já počkám, jestli vyjde Correia (zatím 3K's, takže by to byl push), pokud ano, tak hodím něco málo na Dodgers (dám vědět, jestli budu hrát, do 22:00)..

Btw. Atlanta zpátky ve hře, jak jsem předpokládal.

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 10:04 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Tak za malinko si je nakonec dám:

Dodgers ML

Correia is still pending

GL to all bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 18, 2011 8:11 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ránko, pánové!

Tak jsem na Dollyho nedal a Mariners o5 padli. Štěstí (resp. podporu pálky) neměl ani nováček Beaver. A to je teď čekají torontské sojky se stejně potentní pálkou, jako mají Rangers. Na kopec půjde Pineda, ale to až v úterý....

Jinak Braves to otočili, ale já si ty nervy ušetřil a Dolly krásně trefuje káčka- takže GRATULACE nejen jemu!!! :D

Já měl ty výše uvedené Mariners- KO a kombíka:
TWINS v konstantě (s kurzem 1,7 se mi to zdálo lepší než Braves s 1,5)- OK
Tigers, TB-BOS under 8,5 (0:1 v 16 směně!!!) a USA-JAP ženy 02- vše OK, ale bohužel ještě ty Mariners- KO.

A co dnes? Roy na kopci ve Wrigley Field, Collmenter za D-Back (zlomí 4 prohry v řadě?), Giants doma proti Dodgers, no ještě uvidím....



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 18, 2011 8:59 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

No proti Jays s Pinedou na kopci to už myslím protrhnou..
jinak díky, Dodgers včera za málo KO, ale zbytek OK...na Káčkách to mám letos asi 15:2.

GL dnes bravo

MLB 2011: 74W / 52L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 18, 2011 10:42 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Atlantu som vcera pozeral,dotahovali dva krat a moc som neveril ze sa im to podari.. washington pocas hry mal stale na vrch..Cakal som ze to bude daleko lahsi zapas pre Atlantu,toto ma dost prekvapilo ze sa tak trapili (nj,washington im nechcel pustit body na ich travniku v poslednej hre v tomto roku)...tak ale bravo pre nich,haha..



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron