Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

sob črc 16, 2011 8:38 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dnes pouze krátce pár mých tipů:

TWINS- doma slušný Carl Pavano (3-1, 2.77), který má z posledních 7-mi startů 4-1 a ERA 2.68, proti němu Francis, kterému to venku moc nejde (1:5) a ne že by to doma bylo lepší... Z posledních 5 startů má 4 prohry a určitě vzpomíná na ty lepší sezony v dresu Rockies... Ale hlavně nevěřím, že Twins 2x za sebou doma prohrají s týmem, jako jsou Royals.

D-BACKS- myslím, že prolomí 3 prohry a ukončí sérii 5 výher Dodgers, navíc proti Kurodovi, který je zmiňován ohledně možné výměny, což mu na klidu asi nepřidá... Proti němu Ian Kennedy, který už letos venku Dodgers porazil (6IP, 4 hity, 1 ER a 8K!!!), tak snad to zopakuje...

PADRES- čekám, že už konečně ukončí tu sérii 7-mi proher, navíc se Luebkemu jako startérovi velice daří, stejně výborný je však i Zito, u kterého čekám, kdy najede do kolejí z minulých sezón v dresu Giants...

MARINERS- jestli u nich v kabině proběhla bouřka, tak snad se vzduch pročistí a vzduchem začnou létat nějaké ty odpaly od domácích pálkařů!!! Protože v duelu All-Star-pitcherů to Felix určitě bude potřebovat... Letos ho již Rangers porazili (doma) a tak by jim to měl Felix vrátit....

Takže toliko pro dnešek moje nápady, jak bych to dnes rád viděl. Ale pozor! Poslední dobou, co sem hodím do fóra, většinou vůbec nevychází, takže si dejte spíše proti mě a vyděláte!!! :lol:

GL fšem!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 16, 2011 11:36 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

GL kamaráde,
myslím, že Twins v pohodě dojdou. D'Backs s Kennedym se mi taky líbí..Padres jsem hrál naposledy v dubnu (pro mě nejvíc zoufalej tým ve všech směrech - škoda peněz - á la Mariners), a Mariners doufejme, že zvítězí 2:1, ale nečekejme, že se pálka probudí:))

Já nakonec jen:

Tommy Hanson + 5,5 K's
GL to all bravo

MLB 2011_ 71W / 51L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 7:55 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdarec Dolly a hlavně GRATULACE!!!
Hanson sice pouze 5.1 IP a 5 ER, ale s přehledem 8K-ček!!!!!
U mě následovně: OK, OK, OK, KO.
05 ti Mariňáci. Já už pomalu uvažuji, jestli nebude sweep.....



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 17, 2011 10:08 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Ahoj, díky, a velká gratulace i tobě. Mariners to je momentálně katastrofa, doporučuju se jim vyhnout, ještě min. dnes. Pokud je deka na celym mančaftu, tak to starting pitcher nezachrání..To je na baseballu to krásný, celej rok se udržete na dostřel těm nejlepším, pak prohrajete 9 zápasů v řadě a je po sezoně.

Dneska opět vymyslíme nějaký vítězný tipy - k večeru dám vědět.

MLB 2011: 72W / 51L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron