Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

pon črc 18, 2011 6:55 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Dnes pouze takto a za málo:

Nationals ML

Houston doma 15-35, Nats včera hráli krásně, myslím, že dnes si to utéct nenechají - navíc s Marquisem na kopci.

GL to all bravo

MLB 2011: 74W / 52L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 18, 2011 8:09 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové a special Dollyho!!!

Dneska naštěstí nehrají Mariners, tak se mi zvedá šance něco vyhrát :lol:

Na ty Nationals jsem taky koukal, přece jen se mi na pálce zdají hosté mnohem lepší. Je to už poměrně dávno, na začátku června, co i Astros měli nějaký delší streak (tuším W4), ale dnešní forma je myslím na straně hostů. A vzhledem k tomu, jak se Nationals drželi s Braves, si myslím, že mají na to dneska vyhrát. Zvláště, když proti nim startuje 20-ti letý mladíček. Doufám, že Jason Marquis za to taky vezme a po více jak měsíci si připíše WIN (5 startů- 3 bez rozhodnutí a teď 2 prohry). Takže do NATIONALS jdu s tebou!!

WHITE SOX: tímto tipem bych chtěl zase potěšit Metelku :lol: , ale hlavně věřím Marku Buehrlemu, který už také přes měsíc nezaznamenal win, ale háže dlouhodobě stabilně a dobře! Od 22. dubna ve 13 startech max 3 runy!!! Z posledních 2 startů bez rozhodnutí ERA 1.80!!! Proti němu Kyle Davis (1-8, 7.74), doma: 0-3, 6.00, poslední 2 starty: 0-2, ERA 9.00 (9IP, 9 ER), celkem táhne streak 7 porážek. Takže nejlepší šance pro Marka a WHITE SOX!!!

D-BACKS: a další pitcher, který už více jak měsíc nevyhrál- Josh Collmenter. Po slibném začátku se nějak zaseknul- z posledních 6 startů 4 prohry. Doma mu to ale jde: 3-2, ERA 2.23. Uvidíme, jak se popere s Prince Fieldrem, který je teď na Chase Fieldu víc, jak doma. :D Za hosty začne Randy Wolf (2 prohry z posledních 3 startů). Brewers jsou jasně domácí mužstvo, což mi dává více argumentů, proč jít do D-Backs.....

GIANTS: zde to asi bude souboj pitcherů, ve kterém dávám větší šance Ryanu Vogelsongovi. Jeho domácí bilance 3-1, 1.22 je opravdu skvělá. Ale i Billingsley má slušnou formu: během posledních 3 startů 2x shutout! Možná kouknu na hranici underu, ale vzhledem k bilanci Giants doma: 28-16 x Dodgers venku: 19-26 a vzhledem k posledním vzájemným zápasům (Giants vyhráli poslední 4) mě víc láká dát na domácí San Francisco.

O Royovi Halladayovi dneska psát nebudu, protože už se bojím, kdy i na něj dojde a vzhledem k vypsanému kurzu....

Takže z výše uvedeného poskládám asi nějaký kombík a ostatním přeji GL!!!! :?



Nahoru Nahoru
  Profil

pon črc 18, 2011 10:48 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Perfektne sepsane,drzim pesti..mozna to zni prekvapive,ale tipoval bych,ze Royals dnes zvitezi..zbytek je myslim Ok.

GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte črc 19, 2011 4:15 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... tak kombík v pohodě:
A: White Sox- OK
B: D-Backs- OK
C: Giants- OK
Konstanty: Nationals + James Ward x Rodrigues 1 - OK



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron