Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

stř črc 20, 2011 4:21 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové,

rychle nadhodím pár svých tipů s čísly ze statistik, protože dnes začínáme brzy odpoledne, ikdyž je pracovní den!!!

REDS- Reds 2x vymazáni (0:2 a 0:1) a Pirates prostě šlapou!!! Dnes by to mohl zastavit Johnny Cueto, ikdyž proti Jeffu Karstensovi to o5 vypadá na duel pitcherů. Hraje se odpoledne a v těchto zápasech má Karstens 1-4, 4.06 ERA oproti večerním 7-0, 1.64 ERA! Má streak 5 výher a to bude chtít určitě zastavit Cueto, který v posledních 4 startech: 1 prohra a 3x bez rozhodnutí. Podle pitcherů bych šel do underu, ale po předchozích 2 zápasech série už z toho mám obavu a proto raději půjdu do Cueta a Reds!

DODGERS- myslím další duel pitcherů: Kershaw x Lincecum. Clayton Kershaw hází lépe doma (7-1, ERA 1.8 8), ale o5 hrajeme odpoledne a v denních zápasech má v 5 startech bilanci 3-0 a 2.70 ERA. Lincenum letos není tak dominantní, ale v posledních 2 startech si připsal vždy 6IP a 1ER. Proti Dodgers to má z 12 zápasů 5-2 a 3.22 a Kershaw proti Giants v 9 zápasech 3-1, 1.62 ERA. Hranice underu bude asi hodně nízko a tak raději dám na Kershawa a protrhnutí 4 proher Dodgers!

MARINERS - vím, že už ráno psal Dolly no bet!, ale mě to fakt nedá... Začínat bude Jason Vargas, který sice má streak 2 proher, ale hází slušně a dlouho (4 complet games v posledních 8 startech). I pálka včera naznačila, že by se mohla zvednout- 5 runů a 11 hitů. Snad to dnes potvrdí proti bývalému mariňákovi Morroowi. Ten má doma 2-4 a 6.04 ERA, ale v jeho posledních 6 startech vždy Jays vyhráli a on si z nich připsal 4 wins. Nejlepší šance, aby to někdo protrhnul a já doufám, že to dnes budou Mariners!

ANGELS- tady je to u mě tip na ukončení série 12 výher Rangers, o které se pokusí za domácí Dan Haren. Doma hází dobře- ERA 1.83, a ikdyž minule prohrál, stále má 4 výhry z posledních 5 startů. Holland (za Rangers) se bude pokoušet o 3 shutout za sebou! Snad mu to Angels nedovolí....

GL fšem!!! :D


Naposledy upravil loser76 dne stř črc 20, 2011 8:37 pm, celkově upraveno 3


Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 20, 2011 5:16 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

čaute!

s REDS súhlas,napriek tomu,že Pirati šlapú,práve Karstens je priechodný v dnesnom mači,ako uz spominal loser,dari sa mu omnoho viac v noci,este doplnim,ze s Reds ma lifetime 0-4...

zahral by som skor Frisco ako Dodgers,Tim je vyborny doma a detto cele SF,este by kludne mohla padnut ta hranica 5.5,toto je uz nezmysel vypisovat v palkovanej taketo veci i napriek tomu kto stoji na kopci...zahram over 5.5,GL!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 20, 2011 8:47 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové,
tak ještě já něco málo k dnešním zápasům, aspoň tedy z toho co zbylo:)

Giants - Dodgers
Tady souhlasím se sotem, jednoznačně 5,5 je úchylnost, která se musí už jen z principu zahrát, takže hraji za nízký vklad....dále uvažuji o tipu Tim Lincecum +6,5 K's

Tigers - Athletics
Tady bych věřil McCarthymu a A's, ale no play

Blue Jays - Mariners
Sice všechno vypadá na jednoznačnou výhru Blue Jays, ale mě to přesto nedá a mám takový pocit (sice jsem ho měl už včera), že M's dnes konečně vyhrají. A proti komu jinému by se jim to mělo podařit než proti Morrowovi, kterého znají ze svého týmu a především z BP, tudíž by je neměl svými nadhozy překvapit. Na druhou stranu, Morrow nebyl v Seattlu nikdy pořádně doceněný a tudíž by to mohl vzít jako takousi pomstu za to, že nedostávala tolik příležitostí naplno prokázat svůj talent (i když pár skvělejch zápasů za nás odehrál)...nicméně buď no play nebo Mariners ML v krásném kurze 2,45..ještě uvidím, možná si to zahraju. Dále se mi líbí počet K's u Vargase +4,5 za 2,20 - možná si zahraji.

Rays - Yankees - nemám názor, no play
Marlins - Padres - myslím, že vyhrají Pads, ale na ně zásadně nesázím, takže no play
Mets - Cards - myslím, že výhra hostí, možná si zahraju v noci
Royals - White Sox - nemám názor, no play
Rockies - Braves - no bet,
D'Backs - Brewers a Angels - Rangers taky nic

Takže zatím hraji:

Giants/Dodgers +5,5 runs
nízký vklad

Zatím GL a podle vývoje overu v SF dám případně vědět, co budu hrát na noc.

MLB 2011: 76W / 53L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 20, 2011 9:42 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Pánové, já prostě jdu proti proudu a věřím DODGERS. Kershaw má myslím lepší formu než Lincecum, nejen z pohledu statistiky celé sezony, ale i počtu K-ček, což je Timova doména. Navíc Dodgers mají s Giant 6 proher v řadě ve vzájemných zápasech a doufám, že to dnes zlomí! A ikdyž to třeba nedá Clayton potřetí v řadě s nulou, prostě dneska věřím DODGERS ....


Naposledy upravil loser76 dne stř črc 20, 2011 9:44 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 20, 2011 9:44 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

GL souhlas...Tim se mi narozdíl od Claytona nezdá letos tak pevný v kramflecích...rovněž věřím Dodgers, a je na ně slušnej kurz...ale už jsem dal over, a nechávám to tak..

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 20, 2011 9:54 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Reds bol pekny tip bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 21, 2011 12:00 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Over nejak nevypada,typical pitchers duel..finalne tedy jeste

Mariners ML

GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 21, 2011 9:24 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ránko pánové,
tak já neuspěl o5 pouze s Mariners....
REDS- OK
DODGERS- OK Kershaw je bobr!!! Zase 0 (třetí v řadě!!!) a 12K!!!
MARINERS - KO
ANGELS- OK

Snad mě dneska Dollybyo odradí na ně dát, ať z nich nejsem zítra zase zklamaný...
Ale kdy už chtějí kluci vyhrát, když další sérii mají v Bostnu s Red Sox???



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 21, 2011 10:20 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

To loser76:

Velká gratulace, já tedy včera netradičních 0:2, což už se dnes u mě nesmí opakovat - měl jsem dát ty Padres:(..Co se týče Mariners, je to fakt legrační, zrovna když se relativně rozehrála pálka, tak zase odejde totálně nadhoz, nicméně výhra už se blíží, pokud to nebude dnes, tak určitě s prvním zápasem Felixe.

Já dnes rozhodně nehodlám opakovat včerejší neúspěch a dneska se na to pořádně zaměřím, navíc mám relativně dost času na přípravu.

Máme tam 8 zápasů, počkám do odpoledne na výpis káček a hodlám mít dnes winning day.

GL, odpoledne/podvečer dáme písnu své plays.

MLB 2011: 76W / 55L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 21, 2011 10:21 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

a propo..zítra zklamaný nebudeš, to ještě leda dneska, poněvadž first pitch je v 18:35:)

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron