Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

pát črc 22, 2011 6:33 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

STL/PIT under 7.5 (8/10)
TB/KC under 9.5 (9/10)
TB Rays (7/10)
TEX Rangers -1,5 (7/10)
SD/PHI under 7.0 (7/10)


Moje tipy na dnes...ako obyčajne, vysvetľovať sa mi neche :P



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 22, 2011 8:01 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobrý večer pánové,
předkládám svůj tip na večerní zápas Cubs x Astros. Na noční zápasy třeba ještě něco přidám později.

Jak jsem již naznačil, dal bych hned na dnešní první match a sice na Cubs. Obě mužstva tabulkově uzavírají Centrální divizi a o skvělé formě se nedá mluvit ani u jednoho z nich- oba 3-7 z L10.
Za domácí začne Carlos Zambrano, jehož první start po návratu z DL byl více než strašný (4.2 IP, 8 ER, 4 BB, ale i 6K). Můj osobní názor na Carlose není nijak pozitivní, je to pro mě spíš podivín, ale co na něm vidím jako pozitivní, je jeho schopnost na pálce. Takže jako pitcher není jen do počtu, ale umí sbírat RBI a HR! Letos ze 33 pokusů na pálce 10 hitů, 1 HR a 6 RBI. Naposled vyhrál před více jak měsícem (20.6.), ale jak zmíněno dříve, byl na DL. Snad to dneska zlomí!!!
Co mě ale přesvědčuje, jít do Cubs, je jejich bilanace s Astros z poslední série, kdy Cubs byli doma sweepnuti a to si od nejhoršího mužstva v lize nemohou přece nechat líbit. Takže prohrát i po 4-té za sebou doma s tímto soupeřem, to si Cubs snad nedovolí!!!

GL fšem!!! :wink:

Cubs- OK


Naposledy upravil loser76 dne pát črc 22, 2011 11:18 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 22, 2011 11:05 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

Gratulujem k úspešnému tipu ! Snáď to bude úspešná noc pre všetkých tipérov MLB :)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 22, 2011 11:47 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... tak ještě krátce z nočních zápasů:

PHILLIES- na kopci Hamels, který si svou slabší chvilku snad vybral minule proti Ments (4.1 IP, 7 ER). Na Padres mu to jde: 5-2, 2.42 ERA a letos je už vymazal v San Diegu (8 IP, 4 hity, 0 runů a 8K). Soupeřem mu bude Luebke, který má po přesunu do rotace 2-1 a 1.50 ERA. Doufám, že ho pálka domácích řádně prověří a klučina pustí nějaký ten ER! Vypadá to tedy na souboj pitcherů, což potvrzuje i bilance posledních 8 zápasů- vše undery 5,5!!! Posledních 7 vzájemných vyhráli Phillies a doufám, že to ještě dnes o zápas protáhnou....

RANGERS- po hodech bývá půst a po 12 výhrách si Rangers připsali už 2 prohry. Dnes mají šanci to zlomit doma proti Blue Jays, kteří sweepli doma Mariners. Domácím mužstvem jsou však dnes naštěstí Rangers, kteří zde mají bilanci 31-18 oproti venkovní 25-25. Proti Sojkám to však Rangerům dlouhodobě nejde- vyhráli s nimi pouhé 3 zápasy z posledních 13-ti!!! Za domácí začne Colby Lewis, který má z posledních 6 startů 4-0. Na Blue Jays mu to však, stejně jako celému mužstvu v poslední době, taky nejde- 2-4 a 8.80 ERA v 8 zápasech (z toho 6 startů). Za hosty začne Jo-Jo Reyes, který už letos od Rangers v Arlingtonu utržil 6 ER během 2.2 IP. Snad se domácí rozpomenou na 27. duben, kdy Reyese vyprášili a Colby naváže na 0 z minulého startu proti Mariners a Rangers tím najedou na novou vítěznou vlnu....

GL fšem !!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 12:27 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Pánové, já se rovněž přidávám, a přeji GL, já dnes finálně takto:

Cole Hamels +5 K's
střední vklad

Mariners ML
vysoký vklad

Ve vítěztsví M's věřím jako nikdy předtím.

MLB 2011: 76W / 57L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 6:50 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ránko pánové,

tak dneska opravdu dobré ejha :

PHILLIES- OK

RANGERS- OK

... jen ti Mariners o5 nic! Ani už asi v této sezóně nezaberou :lol:

Dolly: Hamels to dal hned 2x => 10 K!!!! Velice pěkný tip, ty K-áčky ti fakt jdou bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 9:37 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

To loser76

Velká gratulace k tipum.U me-Hamels prosel velice lehce,uz po 2.inningu jich mel 5,takze pohoda.Co se tyce Mariners-tak opravdu nemam slov:(..Je to frustrujici.Jeste vic frustrujici je fakt,ze po 12 letech sazeni delam zakladni skolackou chybu a tou je fakt,ze jednak hraju tyhle zapasy srdcem a zadruhe hraji na ukonceni serii...Snazil jsem se je ridovat v tehle kurzech s duverou,ze se to uz konecne otoci,ale to je bohuzel spatne..Nicmene porad mysli,ze jeden zapas v Bostonu urvou..Pokud dnes prohraji,vyrovnaji rekord z roku 1992(14 proher v rade)..Dnes to ale opravdu hrat nebudu,uz na to nemam zaludek-je to maximalne frustrujici..Celou sezonu je drzi pitching,zapasy vyhravali 2:1,3:2..tedka daji ve 4 zapasech po sobe min.4 runs a nic z toho..Pockam si na kacka, nic jineho hrat nebudu..

GL today trala

MLB 2011: 77W / 58L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron