Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

sob črc 23, 2011 5:38 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Muj dnesni tip se vztahuje hned na prvni dnesni zapas mezi Stros a Cubbies. Vice se mi dnes libi Stros za 2,05,ale budu hrat pocet K's u Wandyho Rodrigueze.
Wandy v minulem utkani X Buccos 11K's, Cubs jsou v poctu obdrzenych K's na 10.miste v soutezi. Tyto 2 duvody mi staci,Stros dnes zvitezi a Wandy pujde na min.6 K's.

Wandy Rodriguez +5
stredni vklad

GL bravo

MLB 2011: 77W / 58L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 9:33 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové,
zde pár mých tipů s krátkým kometářem:

TWINS- Scott Baker doma 4-1 a 1.17 ERA, posledních 6 startů: 5-1. Proti němu Penny s ERA 6.55 venku, proti Twins má však 2-0, 5.79 ERA. Doufám, že Twins protrhnou streak 11 proher se svým dnešním soupeřem....

INDIANS- za domácí David Huff, který udělá vše pro to, aby se udržel v rotaci i nadále! Minule proti Twins 7 IP, 5 hitů a 0 ER!!! Proti němu Jackson, minule shutout, proti Clevelandu 8-1 a 2.70 ERA, ale letos ERA venku 5.12! Snad i Indiáni protrhnou streak 3 proher v řadě...

TB RAYS- za Rays začíná Niemann, který má proti KC 3-0 a 0.71 ERA. Tento měsíc: 2-0, ERA 0.84 a z posledních 3 GS: 21.1 IP a pouze 2 ER, takže forma by měla být!!! Proti němu za Royals Francis s 5 prohrami v řadě. Snad Niemannovi forma ještě alespoň dnes vydrží a Rays ukončí streak 2 proher....

GIANTS- Ryan Vogelsong doma- co říct víc? Snad jen: 4-1 a 1.08 ERA. Proti němu Randy Wolf, kterému se proti Giants daří: 9-5 a 2.77 ERA, v T&AT-Parku pak dokonce ERA 2.59! Takže zřejmě duel pitcherů (under?- až dle hranice), ale asi dám spíš na ukončení L2 Giants....

To Dollyboy:
grtka k Wendymu, jako vždy dobrá práce!!!!

BTW- dneska nejít do Mariners by s tím kurzem byl hřích! Vím- Becket, za hosty rookie s rostoucím počtem ER: 1, 2, 3, takže dnes by měl dostat 4... Ale říkal, že má rád horko (u Texasana to moc nepřekvapí) a to mu jistě domácí pálka splní :) Takže šup s tím tam a pořádně osolit!!! :lol:

GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 10:39 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

To loser76:

Diky,castecne jsem si vykompenzoval vcerejsi Mariners,ale potreboval bych jeste jednej silnej tip na noc a mozna bych pouzil neco z tvych tipu - nejvc se mi libi Twins s Bakerem na kopci,Penny je letos celkove spatenka.

Co se tyce Mariners-ta lajna je totalne prestrelena a v kurzu 3,50 je nutnost to zkusit,minimalne za nizky vklad.Porad verim,ze kazdy muze v teto lize porazit kazdeho..Beavan se na dnesni zapas moc tesi a je to pro nej super test.Moc bych si pral,aby Sox limitovat treba na 2 runy,a M´s se prosadili x Beckettovi,nicmene uprimne tvrdim,ze dnes to opet nebude a vyhra prijde az v pondeli na Yankee Stadium v matchupu Vargas-Garcia.Coz ovsem neznamena,ze si to za malo nezahraji.Nehlede na fakt,ze jsem do nich tech par poslednich zapasu neco investoval a nebylo by moudre prestat,nehlede na pitchers.Takze Mariners za malo bude urcite dalsi play.

To loser76: vidim to u tebe opet na min. 3W night

GL

MLB 2011: 78W / 58L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

sob črc 23, 2011 11:55 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

čus,sice neskoro,ale predsa nieco mi udrelo do oka...

LAD-NATS over 7 je dost malo myslím,ked kuknem na stats SP,vcera 2-7 ,GL!!!!


6-7 OK


Naposledy upravil soto dne ned črc 24, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 24, 2011 2:48 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

to soto: pozor,Lilly haze posledni dobou fakt dobre.

Dalsi dnesni play,jak jiz jsem naznacil je Mariners ML,ovsem s nizkym vkladem.

GL

MLB 2011: 78W / 58L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 24, 2011 7:28 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ráno pánové,
tak u mě v kombi následovně s menším ziskem: :D

TWINS- OK
INDIANS- postponed
TB RAYS- KO- Farnsworth(BS, 4) a pak v 10 inningu rozhodující run
GIANTS- OK
a jako konstanta: RED SOX- OK

.... a samozřejmě solo: MARINERS- KO

A jinak si myslím, že to čeká dneska na Michaela Pinedu!!! Wakefield- sice starý bard, ale na kopci už nevydrží moc dlouho a určitě něco pustí- není to eso- léta nezastavíš.... Já bych s tím nečekal na pondělí k Yankees, ale WIN uzmul už dnes u Red Sox!!!! Let's go Mariners !!!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron