Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

úte črc 26, 2011 1:22 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

Takže dneska:

Detroit Tigers - 1,5
LA Dodgers -1,5
Arizona D-backs
LA Angels
Bal/Tor over 8.0

GL :D



Nahoru Nahoru
  Profil

úte črc 26, 2011 10:32 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové, vypadá to, že Káčka začínají být čím dál těžší na trefování.

Z dnešní nabídky se mi nejvíce líbí:

Tommy Hanson +6K's
PUSH
nízký vklad

Věřím, že po 3. prohrách v řadě zaberou dnes Braves na plné obrátky. Na kopci můj oblíbenec Tommy Hanson, minulé proti Nats, 5.1 IP, 8K's. Pirates patří v počtu K's na 6. místo. Myslím, že by to mělo projít.

Mariners ML
KO
nízký vklad

Vím, v MLB se moc nenosí odfláknout zápas či jakkoli podcenit soupeře. Nicméně proč by se to nemohlo podařit zrovna dnes. Nad tímto zápasem jsem dlouze přemýšlel. Hrát Yankees ML nemá absolutně žádný smysl, tím pádem variantou zůstává Yankees -2,5 RL nebo Mariners ML. Ne, teď vážně, myslím, že M's jedno utkání v NY urvou, proč by to v kurze 3,90 nemohlo být to dnešní...nejedná se o hru rozumem, ani srdcem, protože předpokládám, že CC nebude chtít 2x za sebou prohrát..pouze je to hra proti lajně.

GL to all bravo

MLB 2011: 80W / 60L

_________________
M's forever


Naposledy upravil Dollyboy dne stř črc 27, 2011 12:48 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

úte črc 26, 2011 10:43 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

Ešte ak sa môžem spýtať pomimo, kde podávate tie Káčka ? Moja stávková (Bet365) to neponúka...



Nahoru Nahoru
  Profil

úte črc 26, 2011 11:01 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Cauky,
bwin.com

Zakladni rada: kurzy na kacka vypisuji kolem 16te hodiny.Prvni nabidka obsahuje dost casto ulet,na ktery se rychle sazi velke penize a pak se sazka upravi (bud se zmensi kurz nebo upravi hranici)..jinymi slovy,ty nejlepsi kurzy musis stihnout cca do 5-10 minut,pak uz je to mnohem tezsi..Mne se vetsinou dari to naloadovat hned napoprvy.

Kacka vypisuji kazdy rok cca od pulky sezony,ze zacatku jedou jen podle stats z poslednich zapasu,postupem zohlednuji i ostatni parametry (souper, bilance x tymu apod.)

Jinak, zajimavy, a myslim, ze na baseball nejlepsi kurzy najdes na Pinnacle...nebo ma nekdo jiny nazor?

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte črc 26, 2011 11:47 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Zdravicko pani..
tak moj dnesny typ su Yankeesovia na cele zo Sabathiou,ano viem ten kurz je neuveritelne vtipny,ale davam to do kombinacie z texasom ze dnes vyhra proti minesote..vklad bude stredny,myslim si ze keby yankeesom na zem padali aj traktory,tak ten zapas musia vyhrat bez rozdielu na kurz,ale hracov a nahadzovacov..co sa tyka minesoty vs Texasu vcera texas vyhral velice velice vysoko,myslim si ze dnes pri nahadzovacovy ako Wilson 10/4 a palkach ktore vlastni Texas nieje o com rozhodovat...

Dnes mam take divne nutkanie nech podam na Philadelphiu,citim vo vzduchu ze vyhraju..asik to necham tak predca i ked...

A detroit tu bol dnes este spomenuty..neviem na tento team som vela penazi stavil a ked som sa sklamal vela krat,tak som ich radcej prestal podavat..mozno dnes vyhraju,maju najvedcie sance ale i tak je to detroit...takze gl tym co ho podaju...
tak tiez good luck to all !!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 27, 2011 12:00 am

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

hrám WS s Jakeom na kopci,toto nie je fanusikovsky tip,jednoducho za @2.43 je to nezmysel,vcera sme ich sundali,verim že sa nakopol nejaky winning streak,toto nam chyba,taka pekna škúra Wčok...Gl!!!!

4-5 KO


Naposledy upravil soto dne stř črc 27, 2011 10:33 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 27, 2011 12:13 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

To soto:

Souhlas a GL,nicmene jeste vic se mi libi tip Verlander -7,5 K´s..CWS jsou 2.nej v kackach (obdrzuji jich nejmene,po Texasu).

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 27, 2011 12:20 am

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

vdaka za podporu Dolly.GL aj Tebe....este priložím niečo na WS RL @4.0

ten Justin under by mohol byt v pohode,GL,ak to hráš...mne beru tie Kčka za malo,maličko už,no...



Nahoru Nahoru
  Profil

stř črc 27, 2011 10:06 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

škoda, mohla to byť perfektná noc...3 tipy z 5 OK a tie dva -1,5 KO - oba tímy vyhrali len o bod...aspoň mám ponaučenie, že nabudúce nemám hrať -1,5 len za účelom zvýšenia nízkeho kurzu :?



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron