Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

čtv črc 28, 2011 5:04 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové,
dnes zatím hraji takto:

Daniel Hudson +4,5 K's (x Padres), bwin 1,95
střední vklad

Btw. tento tip byl z bwinu po cca 10 minutách zcela stažen (mezitím kleslo na 1,72), ale dneska jsem byl zase rychlejší:)

Kevin Correia +4 K's (x Braves), bwin 2,35
nízký vklad

Tento tip stažen z nabídky sice nebyl, ale ten kurz se mi prostě líbí. Braves jsou 3. nejhorším týmem v počtu K's. Correia standardně háže kolem 3 K's. Po úvodních 2 prohrách v late innings budou chtít dnes Buccos vyhrát, a doufám, že Correia nezklame. Když se včera podařilo Maholmovi naházet za 3 směny 6 káček, tak nevidím důvod proč by Correia těch 5 nedal. Nicméně za nízký vklad.

Pravděpodobně přidám ještě večer nějakého underdoga, celkem dost se mi líbí Det-Laa over a překvapivě i Phillies (kdo ví, jestli Tim za Giants nastoupí)

Gl to all bravo

MLB 2011: 83W / 62L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 28, 2011 9:31 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím Dollyho a ostatní!!!

Tak jsme se včera s Mariners dočkali :lol:
Já mám tento týden téměř pauzu, kvůli pracovnímu vytížení doma....
Ale dnes už jsem se k netu dostal a rychle kouknul na pár zbylých zápasů:

TB RAYS- myslím, že Ryas by jeden zápas v Oaklandu vyhrát mohli. Navíc je to sázka na underdoga, takže hlavně kvůli kurzu. Za hosty na kopci Wade Davis, který má z posledních 3 startů 2 prohry, takže je na čase to protrhnout. Ale to jsme si u Mariners říkali nesčetněkrát!!! :lol: Za domácí Rich Harden, vlastně začínající sezónu po návratu z DL. Proti Rays to má 3-2, ale 5.01 ERA! V tomto případě je to sázka na protržení streku 3 porážek Rays, kterým to jde lépe venku, tak proč nezkusit, že opravdu odvrátí sweep a poslední ze 4 zápasů vyhrají?!?

RANGERS- zde po 3 zápasech bohatých na body očekávám duel pitcherů. Za domácí Matt Harrison, který má z posledních 4 starů 2 výhry, ale čeká na 1. výhru proti Twins (0-2, 6.46 ERA). Proti němu Scott Baker, který si v posledních 3 startech nepřipsal ER, tzn. 3x 0!!! Ale lépe mu to jde doma, než venku (5-1, 1.78 ERA x 3-4, 3.74) a tak očekávám, že Rangers sérii dotáhnou alespoň na 2:2 a ukončí streak 2 proher navíc doma, kde jim to zatím šlo moc dobře!!!

Tolik krátce ode mě a GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 28, 2011 10:08 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... hm, tak Oakland za to vzal hned od začátku- těm to prostě šlape (bohužel pro mě...): 5-0 po 1. inningu....



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 28, 2011 10:28 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

V klidu...Rays už se asi těší na zítra do Seattlu:))

Hudson 3IPm 4 K's = téměř hotovo, a nedivím se, že to bwin stáhl po cca 10ti minutách.

GL, dneska už pravděpodobně nic hrát nebudu.

MLB 2011: 83W / 62L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv črc 28, 2011 10:48 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned kvě 29, 2011 12:03 pm
Příspěvky: 19

Ja dneska nič...večerné zápasy som nestihol, lebo som bol vonku, chcel som pozrieť aspoň niečo na noc, ale Bet365 má nejakú chybu, tak na to kašlem...

každopádne ale GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát črc 29, 2011 7:18 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ránko pánové,

u mě včera krásně bravo , protože jsem naštěstí stihnul až ty pozdější zápasy, tak si vybral 2, na které jsem se v klidu mohl soustředit.

TB RAYS- OK


RANGERS-OK


... ale ti Rays, po tom začátku, už jsem vůbec nevěřil v obrat a tak po AKO-vce s Rangers, jsem na Rangers ještě naložil po tom prvním inningu sólovku, takže výhra hnedle 2x!!! :lol:

O dnešních zápasech napíšu něco asi až odpoledne.... GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron