Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

ned črc 31, 2011 5:11 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové, já včera 1:1 (OK/KO), dnes následovně:

Tip 1:
Tommy Hanson + 6 K's

střední vklad

Braves se budou v dnešním zápase snažit o sweep Marlins, a věřím, že Tommy Hanson k tomu výrazně přispěje. Marlins v obou předchozích zápasech nasbírali dohromady 1 run (0:5, 1:5) a na pálce byli proti Beachymu a Hansonovi doslova tragičtí. To samé by dnes mělo být v případě Tommyho Hansona, kterému se poslední dobou příliš nedaří (1-1, 7.27 L3), ale na kom jiném než na Marlins by se měl nastartovat? Z posledních 3 zápasů proti nim má 1 ER v 21 IP, a celkem 5-1, 2.32 ERA.

Posledních 8 zápasů měl následující počet SO: 6, 7, 8, 6, 6, 8, 14, 6

Jak sami vidíte, za poslední 2 měsíce nešel pod 6 K's a neočekávám to ani dnes.

Summary:
Slabší forma Marlins na pálce. Fakt, že jsou na 6. místě v počtu obdržených KO a Tommyho zaházet opět slušně a zase se o maličko přibližít v NL East Phillies mi dává dostatečný důvod pro můj tip:

Alternativní tipy: Atlanta ML, over 7,5 (jak Hanson, tak i Nolasco mají ERA přes 7 v L3)

Tip 2:
Justin Verlander +7 K
nízký vklad

Sázka na Verlandera je opřena o pár následujících důvodů. Dnes X Weaverovi to rozhodně bude pitchers duel, kde rozhodně pár runs. Dalším důvodem pro můj tip je bilanci SO v posledních 7 zápasech (7, 9, 6, 9, 8, 6, 14). Angels jsou v počtu obdržených S0 v klidném středu tabulky, ale v obou 2 utkáních v Motownu si soupeřící SP připsali oba po 6 K's. Vzhledem k tomu, že Verlander je trochu jiná liga a vzhledem k faktu, že budou mít na kopci podobně naladěného Weavera a tudíž jejich rozvážnost na pálce nemusí být tak vysoká, mělo by to klapnout. Kdyby byla hranice 6,5 tak bych byl sice jistější, ale i 7 se při formě Justina a důležitosti utkání, zda jako good deal.

Tip 3 (přidáno později)
Brandon Morrow -6,5 K's
nízký vklad

Přidávám níže zmiňovaného Morrowa a sázku počet K's under 6,5.

2 hlavní důvody na podporu tipu:
- Morrow vybuchl v posledním zápase x Orioles
- Texas je v počtu obdržených K's na posledním místě v tabulce = nejtrpělivější tým na
pálce, v průměru cca 6K's/9IP.

Vzhledem k tomu, že Brandona mám opravdu rád, tak jen za nízký vklad.

Tip 4 (přidáno později)
White Sox ML
nízký vklad

Věřím Markovi, toť vše, a za nízký vklad

Do 19:00 přidám další tipy na ML, příp. overs, nicméně mé názory na ostatní utkání sem ještě rychle připíši:

American League:
NYY - BAL - asi NYY, ale vzhledem ke kurzu no play
CLE - KS - určitě Indians, netají se spanilou jízdou za vítězstvím v divizi, příp. WC, a dnešní utkání s momentálně skvěle házícím Carmonou, a na opačně straně trápícím se Duffym, vyhrají
DET - LAA - viz. sázka na Justina, vítězství netipuji (přál bych to sice Tigers), ale viděl bych to na skore 3:2, ať už pro domácí či hosty
TOR - TEX - můj oblíbenec Morrow na nadhozu, hranice u něj jen a 6,5 K's a já mám rozhodně pocit, že přes 6 nepůjde - možná budu hrát...jinak to vidím na výhru Jays v late innings
CWS - BOS - Buehrle háže poslední dobou neskutečně - myslím, že výhra zůstane u CWS. Zajímavý kurz je na počet K's u Marka - over 4 za 2,20 - možná by stálo za hřích
OAK - MIN - výhra A's
SEA - TB - nevím, co si mám myslet. Vargas háže poslední dobou tragicky, ale proti Rays cca 2 měsíce zpět zaházel svůj nejlepší zápas kariéry (9IP, 4H, shutout), tak věřím, že by mu to mohlo pomoci získat ztracenou sebedůvěru..věřím domácím, ale pravděpodobně no play

National League:
CIN - SF - asi Reds, ale jen z důvodu, že opravdu nesnáším Barryho Zita
ATL - FLA - viz. výše, Braves ML, over 7,5 (60% šance, že budu hrát)
WAS - NYM - viděl bych to na výhru Mets, přesto no play
PHI - PIT - přál bych to Pirates, ale Worley a Phillies budou na Karstense asi moc
MIL - HOU - přál bych to Astros, ale asi Brewers ML - doma jsou nejlepší, bullpen taky parádní, Astros už hledají sestavu na příští rok
SD - COL - nevím, co si o tom mám myslet. Kdykoli hraji Pads, tak koukám primárně na Káčka
LAD - ARI - viděl bych to na 1, ale no play
STL - CHC - výhra Cardinals s Westbrookem na kopci

Brandon League:
...to byl jenom fórek :D

To je prozatím ode mě vše,
GL to all bravo

MLB 2011: 86W / 66L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 6:40 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

V prvom rade pochvalu tebe Dollyboy za krasny rozbor alah

Co sa tyka mojho dnesneho tipovania,tak najradcej tipujem v nedelu,pretoze hraju v normalnom europskom case..
Phile po pravde dnes neako moc neverim,neviem preco..
Yankeesovia by to mali zvladnut,ale tiez su neni mojim favoritom na dnes..
Viem ze Atlanta by to akoze mala vyhrat,myslim si ale opak,budem dnes hrat za Marlinsov pri kurze 2.20 podla mna zvladnu dat dole Atlantu..crazy napad ?! dobre to viem..preto vklad bude velice nizky..



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 7:00 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Pokud Hanson naháže min. 7K's, tak je mi samozřejmě jedno, jak to dopadne a budu ti přát GL. Crazy to není, Hanson nemá poslední dobou dobrá čísla, tak by to klidně mohlo vyjít, a spíš když se prosadí proti němu než pak proti bullpenu - Kimbrel a Johnny Venters jsou fakt špička ligy..GL

MLB 2011: 86W / 66L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 7:09 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Dik moc Dollyboy ! Dnes verim v silu palky za Floridu,ze ich trosku prestrielaju a nedaju im dychat..tak dufam ze sa to podari..GL aj tebe o chvilocku to uz zacne, hehe !!

Myslim si uprimne ze dnes Milwaukee proti Houstnu bude celkom zaujimavy zapas a hra,ak to vyhra milwaukee co by malo,tak to bude podla mna dotahovacka,nebude to pre nich cista hra...



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 8:12 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: ned črc 31, 2011 6:06 pm
Příspěvky: 1

Zdravím
Sleduji to tady u delší dobu a mám dotaz kde sledeujete počet K v průběhu zápasu.

Dík za odpověď



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 8:53 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

mlb.com

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 9:14 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobrý večer pánové :D

A zdravím hlavně Dollyho, protože ho chci požádat o radu, či názor na můj tip.
Včera mi to klaplo a dnes bych rád vyvrátil, že nelze vstoupit do stejné řeky. Minulý týden jsem do ní sice s Mariners a jejich losing streakem 17 zápasů vstupoval téměř denodenně a tak bych si to dnes rád zopakoval. Takže:

Mariners-Rays UNDER 8,5- za domácí Jason Vargas, který teď má sice špatné období (0-4, ERA 6.86), ale myslím, že není vůbec marný- doma házel i nějaké shutouty, jeden dokonce i proti Rays! Proti němu Jeremy Hellickson, který už dokázal Mariners, ve svém jediném startu proti nim, eliminovat- 8 IP, 3 hity a 1 run. Jak jsem psal včera, dle předpokladů bývají zápasy Mariners (hlavně doma) docela underové a tak se o to pokusím dnes i já- tedy UNDER!

Jeden under jsem si dnes už dal (PHI-PIT, ale psát tu teď o něm je už zbytečné), tak to zkusím ještě jednou....

GL fšem!!! :wink:

KO- 1:8


Naposledy upravil loser76 dne pon srp 01, 2011 9:25 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 10:02 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravim a omlouvam se pozdni odpoved.

Co se tyce Mariners under-rozhodne s tebou souhlasim.Vargas letos s Tampou zahazel nejlepsi zapas,Hellickson taky umi..Vzhledem k ofenzive M´s vidim pravdepodobnost O/U-30% ku 70%.

Pokud Vargas dnes nevybouchne,verim,ze by to melo vyjit.

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 10:16 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

to loser76:

Nedalo by to a ještě jednou jsem "probudil" svojí aktivitu ohledně zápasu M's vs. Rays.
Souhlasím s tvým underem, pokud Vargas nevybouchne, tak věřím, že to bude v pořádku. Hellickson by musel hodně vybouchnout, aby to M's naházeli sami. Vzhledem k posledním zápasům obou nadhazovačů x dnešnímu soupeři si myslím, ýe under by měl projít.

Nicméně já hraji ještě něco jiného:

Jeremy Hellickson +4,5 K's, bwin 2,20
nízký vklad

Když se podařil udělat osobní rekord v pátek Niemannovi (11 K's) a včera Cobbovi (9 K's), tak nevidím důvod proč by Hellickson neudělal 5 K's.

GL to all bravo

MLB 2011: 88W / 67L (aktualizováno o 3 dnešní plays)

_________________
M's forever


Naposledy upravil Dollyboy dne ned črc 31, 2011 10:58 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 10:19 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

... to Dolly:
jak tak koukám na 1. inning, tak to bohužel vidím spíš na výbuch Vargase :(
Ale ta Káčka na Hellicksona jsou velice reálná!!! Takže GL!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

ned črc 31, 2011 10:47 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

to Rich:

Gratulace nám oběma, dopadlo přesně tak, jak jsme si přáli. Hanson dá K's a Marlins W.

to loser76:

Under by měl dopadnout, neboj. Teď trochu zpytuju svědomí nad Hellicksonem, protože zatím mariňákům neháže nic jinýho než fastball doprostřed a z toho asi těžko 5 K's udělá. Mrzí mě to z toho důvodu, že jsem během dne zvažoval sázku na K's ve stejném kurzu na Vargase, který má po 2IP 3K's. To samé, sázka na under u Morrowa. Kdybych si počkal na lineup, tak bych to jednoznačně udělal opačně:(

No uvidíme.

GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pon srp 01, 2011 10:36 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

"to Rich:
Gratulace nám oběma, dopadlo přesně tak, jak jsme si přáli. Hanson dá K's a Marlins W."

Dik moc ejha ,tak isto aj ja tebe gratulujem nezradili nas :) .. Zatial som moc nepochopil čo su zač tie K'áčka,preto tipujem len na vitazov zapasu..



Nahoru Nahoru
  Profil

pon srp 01, 2011 3:04 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

to Rich:

Sázka na Káčka = sázka na počet dosažených strikeoutů příšlušným nadhazovačem. Pokud já vím, tak tod dělá jen bwin.com s tím, že začínají tyto kurzy vypisovat tak cca od 3. měsíce sezóny. Letos začali tuším koncem června.

Aktuální kurzy na tuhle sázku najdeš zde:
https://www.bwin.com/baseball - v kolonce Speciální sázky.

Pravidelně to postují kolem 16:00, pak máš zpravidla cca 10 minut vzít ty nejlepší kurzy, než to půjde dolů, když to někdo pěkně opepří:)) Pak to snížují, často dokonce stahují komplet z nabídky.

Já jsem v sázkách na Káčka letos asi 20W / 4L, ale bude hůř a hůř!

GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron