Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

stř srp 03, 2011 2:05 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

OKay tak pre dnesok mam v plane podat na tieto muzstva:
Washington vs Atlanta - Atlanta nehrala vobec zle poslednych 2x len im to neako neslo..v zapasoch bolo vidiet ich nasadenie a chut..Pre Washington dnes nahadzovac Chien-Ming Wang o ere 9 by si dnesna palka Atlanty mala spravit z neho odpalovacieho panacika..Takze sance ze dnes vyhra su pre nich pomerne vysoke,najme ak posledne 2 hry prehrali na "Nationals" travniku...

Dalsim favoritom je Philadelphia,ktora na čele z Halladayom ma sancu zrovnat Hammela (6-10) a ere 4,65 jak nic..aspon myslim,Colorado v poslednej dobe moc nevála a pritom ma celkom slusnu palku ..

A na zaver San Francisco ktore si nemoze dnes dovolit prehrat..mimo to dalsi zapas idu hrat proti slavnej Phile a ta im len tak nepusti body,takze z toho dovodu si myslim ze dnes zamakaju aby vyhrali..Nahadzovac za San Francisco je velice good Vogelsong (8-1) a era 2.23,pokial sa mu bude darit,tak mozno odohra cely zapas do konca..

3-2 hodiny pred zapasom sem napisem a poviem co si myslim o tychto 3 muzstvach ktore favorizujem pre dnesok..zatial je toto len hrube zhrnutie,ako by to dnes malo dopadnut pre momentalne muzstva a moj typ :)



Nahoru Nahoru
  Profil

stř srp 03, 2011 6:02 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Okay tak dnes to skusim z Atlantou,myslim si ze by to mohli zvladnut..vklad sa neviem rozhodnut aky dat,lebo si myslim ze Wang toho moc nenahadze i ked dlho nahadzovat nebude (vs Left .333
vs Right .545) -jeho statistika voci pravakom je velice zaujimava hmm ..Pri nom by mala Atlanta najviac zaskorovat,dufam ze potom udrzia skore..



Nahoru Nahoru
  Profil

stř srp 03, 2011 8:19 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Zdravím pánové, já rychle, stručně, výstižně, dnes hraji takto (měl jsem na to relativně čas, tak uvidíme)

Mariners/A's over 7
vysoký vklad

Mariners dnes zakončují sérii s A's. Za domácí jde na kopec nová tvář Charlie Furbush. Přiznám se, že nevím, co od tohoto chlapce čekat a koukal jsem na archív a nezdál se mi příliš konsistentní/unhittable. Jeho čísla toho příliš mnoho nevypovídají, pouze indikují, že obdržel relativně vysoký počet runs/IP - 1-3, 3.78 ERA. Nicméně jeho poslední zápas, ve kterém začínal na moundu se mu příiš nepovedl. Bylo to 13.7. x Royals a panáček zaházel 2.2 IP, 9H, 9R, 4ER, 2BB..pak byl přesunut opět do relieve.

Gonzalez na druhé straně se mě osobně moc líbí, ale jeho čísla v posledních utkáních nejsou na takové úrovni jako jeho celosezónní average stats. Vím, Mariners jsou ideálním týmem, na kterém by si mohl své statistik opět vylepšit, nicméně neočekávám, že by měl dnes výrazněji dominovat.

Důvody, proč hraji tento zápas za vysoký vklad, jsou následující:

1) Furbush je novic, Gonzalez v posledních zápasech nepřesvědčoval
2) A's nebudou chtít dostat sweep a proti nováčkovi, který nemá žádný vyložený SO nadhoz se budou chtít vytáhnout, ofenzíva Mariners se za poslední období malinko zvedla
3) Posledních 5 zápasů, v nichž Gio začínal, bylo O/U 5/0

Summary:
Očekávám podobné utkání/skóre, jaké jsme viděli v pondělním utkání: 8:4, nicméně myslím,že vítězství si odvezou A's

Dillon Gee +3,5 K's
střední vklad

Líbil se mi minule X Nats, kdy jsem ho hrál ve středním vkladu. Proti Marlins, kteří jsou v počtu obdržených K's rovněž ve spodní třetině ligy, a v kurzu 2,00, se mi bude doufám líbit taky:)

Charlie Morton +3,5 K's
nízký vklad

Pirates/Cubs over 7,5
nízký vklad

Podle výsledku na Mariners možná ještě něco na noc připravím.

GL to all bravo

MLB 2011: 89W / 73L

_________________
M's forever


Naposledy upravil Dollyboy dne čtv srp 04, 2011 3:36 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř srp 03, 2011 9:10 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon kvě 30, 2011 4:14 pm
Příspěvky: 15

Hey Dollyboy myslim si ze mudra stavka na : Dillon Gee +3,5 K's dost realne! Prajem good luck aj v ostatnom..
Na zvysne 2 typy co som dnes napisal sa neodvazujem,lebo si myslim ze to Arizona vyhra,ale nieje to vobec iste,dokonca by som sa necudoval ak by to vyhralo SF,ale dost tazko a pri Phile,ktora uz sice hra som si nebol isty..Good luck to all kto podá !



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 3:39 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Včera 2OK/1KO/1 push...ale Mariners over a to je most important...navíc hráli krásně..14 hitů (všechno singles), to je pecka.

Zítra to snad dopadne podobně ejha

Dobrou noc a GL na vše, co je ještě in play

MLB 2011: 91W / 74L (+3 PUSH)

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron