Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

čtv srp 04, 2011 2:03 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím, pánové :)

Předkládám svůj (zatím první) dnešní tip:

PIRATES- dneska sázka proti sweepu a ukončení 6 proher Pirates v řadě. Letos spolu oba teamy hráli již 3 série a všechny pro sebe získali Pirates v poměru 2:1, teď však čelí sweepu ve 4 zápasech! Na kopec se dnes za domácí postaví James McDonald, který minule prohrál, ale předtím měl 4 výhry z 8 startů. Doma hází slušně: 3-1 a ERA 2.83, to naopak Rodrigo Lopez z Cubs letos venku ještě nevyhrál: 0-2 a ERA 5.51!!! Minule v STL dokonce 4.1 IP a 6 ER! 8. července se už oba potkali v Pittsburghu a McDonald odházel 5.1 IP, Lopez 6 IP a oba pustili 3 ER, ale k rozhodnutí došlo až v 8. směně.... McDonald slaví roční výroči své práce u Pirates, před rokem, ve své premiéře v jejich dresu, odházel 6 směn a shutout se 4 hity a 8 SO!
Vzhledem k nadhazovačům a předchozím 3 výsledkům, to může dopadnout jakkoliv (možná zkusím RL s kurzem 2,50), ale snad na tom Pirates nejsou tak špatně, aby od tohoto soupeře utržili sweep, 2. za sebou a navíc doma (ikdyž prohráli už 2. sérii doma za sebou- STL).... Přesto jim dnes věřím a věřím, že se zase dostanou nad 0.500!!!

GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 4:03 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Ahoj mistře,
já pokud bych mohl poradit, tak bych se tomu vyhnul obloukem. je to typická past. Za 1,67 bych Pirates - i když je velká pravděpodobnost, že tu sérii losses dnes ukončí - nehrál už z principu. Cubs poslední zápasy šlapou jako hodinky, Pirates opačně a jsou celkme v křeči.

To bych za ten kurz zkusil najít něco jiného.

GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 9:21 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím Dolly,
díky za varování, ale bohužel pro mě pozdě, už jsem naložil.....
Tak to teď nebudu mít klidné spaní....
A co ty- Káčka dnes nebudou? :D
GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 9:25 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Dneska ojedinele nebudu hrat nic. Jednak jsem si neudelal svuj domaci ukol a za druhe se mi dnes v nabidce nic nelibi.

Vsem samozrejme GL bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 9:34 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Já čekal na pomoc s Káčky- dnes mi dorazily u bwinu money na účet a ty mě v tom necháš...
Koukám Dan Haren +6K za 2,25! Za ten kurz mě to docela láká... je to doma a tam jich Dan odházel víc, ale jak vidno z minulého startu v Detroitu: sice 9IP, ale pouze 1 SO. Takže to může být, ale stejně i nemusí, žádný pádný argument pro, snad jen ten zajímavý kurz.
Justin Masterson +5,5K za 2,25- hází tam, kde to dobře zná. Pohybuje se mezi 5-6, takže hranice reálná a kurz stejně jako u Harena zajímavý....
Pak ještě Cliff Lee +7, ale zde je pouze 1,95.
Přidáš postřeh? Byl bych vděčný....



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 10:19 pm

Offline
VIP
VIP
Registrován: úte pro 04, 2007 1:09 pm
Příspěvky: 393
Bydliště: Bratislava

Haren za ten kurz vyzera najlepsie z tej trojice,gl....



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv srp 04, 2011 11:25 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

to loser76:

Tak to je opravdu vtipnej večer. Po včerejší noci, kterou jsem fakt prohýřil (částečně i na MLB.tv), jsem chtěl jít dnes spát brzy, abych byl ráno k něčemu, nicméně jsem se teď po 2 hodinkách probral (asi je mi opravdu souzeno chodit spát až kolem 2 ráno:), viděl tvůj post, a zahanbil se, že jsem vlastně dnes neměl nic v plánu hrát, resp. ani nehodil svůj postřeh na K's.

Vydrž chvilku, mrknu na to a dám vědět k výše zmíněným tipům, možná přidám i nějaký ten tip, co budu hrát sám.

Ale říkám, obecně, žádný tip z té trojice mi dnes na první pohled nesedí.

Dám vědět

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pát srp 05, 2011 12:19 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Pánové, jak tak na to koukám svýma očima, tak to vidím následovně:

K's:

Dan Haren X Twins 6 K's
Hranice 6 K's je sice lákavá, ale Haren je shaky pitcher, který jednou naháže 10K's, podruhé 2, 3, či dokonce jen 1, jako v posledním zápase. Twins jsou v K's v horní polovině tabulky a já si upřímně myslím, že na 7 K's si Haren dnes nesáhne. I přes ten kurz bych to nehrál.

Cliff Lee X Giants 7 K's
Tady je ta situace trochu jiná. Hranice 7 K's sedí, a i když je Cliff v letošní sezóně o hodně horší venku než tomu bylo dříve - letos: 2-5, 4.55 ERA, tak proti Giants to má historicky 3-0, 1.13 ERA. Dnes čekám jeho výkon +-na 7 K's, a za malý peníz bych to možná hrál - co se týče K's! - nicméně mnohem lepší sázka je na over, poněvadž hranice 6 bodů je pro mě dárkem.

Justin Masterson X Red Sox +5,5 K's
Podobně jako u Leeho výše, i tenhle tip se mi líbí více než sázka na Dan Harena. Tohle je perfektní spot pro Indians a Justina zvítězit. Justin to na Fenwayi zná moc dobře, a celkově hrát X Red Sox ho vyloženě baví - 3 zápasy, 10 hits, 1.24 ERA. Co se týče káček - proti Sox to měl v posledních 3 zápasech - 3,3,6K's (complete game doma v Ohiu). Pokud dal včera Carrasco 5 K's, tak Justin by se této hranici měl rovněž přiblížit. Více viz. můj tip na Indians ML

Po menším rozboru dnes hraji následující plays:

Giants/Phillies over 6
střední vklad

Lee to má X Giants sice 3-0, 1.13 ERA, ale jeho letošní venkovní čísla jsou 2-5, 4.55 ERA.
L3: 1-1, 5.60 ERA

Bumgarner doma 3-5, 4.60 ERA
L3: 2-1, 4.12

Summary:
Nechtěl bych udělat stejnou chybu jako před 3 týdny při duelu SF x LAD, resp. Lincecum/Kershaw, kde ta hranice byla stejná a skončilo to 0:1. Dnešní situace je jiná. Phillies šlapou, obzvlášť ofenzíva. Lee venku letos slabší, Bumgarner doma standardní průměrná čísla. Vzhledem k tomu, že Phillies mají 6W winning streak, tak bude házet uvolněně a mohl by Giants něco povolit. To samé samozřejmě očekávám od Bumgarnera na straně druhé.

Tip na skóre: 4:7 pro Phillies

Cleveland ML
střední vklad

Tohle si zahraji s velkou chutí. Na kopci (proti Red Sox) perfektní Masterson, který to má lifetime se Sox 3-0, 1.13 ERA. Za domácí můj miláček - Erik Bedard - který opustil Seattle a odešel na Fenway. Dnes bude jeho první zápas za Sox a vidím to spíše na trouble. Po návratu z DL totiž stihl odházet pouze 1 utkání - za M's X Rays, s celkem nepříliš slušným výsledkem - 1.1 IP, 5 ER, 4 BB, 57 pitches. Pochybuji, že se za 5 dní dal do kupy, navíc když bude čelit stejně solidní pálce Indians.

Vzhledem ke skvělé bilanci Mastersona X Reds a nejistotě u Bedarda kvůli zranění, to vidím jako krásný underdog na dnešní noc v kurze 2,45.

Za malinko zkusím i K's Mastersona

Justin Masterson +5,5 K's
nízký vklad

GL to all bravo

MLB 2011: 91W / 74L

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pát srp 05, 2011 12:30 am

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

btw. Erik je prostě boží flegmouš:))

http://mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd ... p&c_id=bos

GL

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

pát srp 05, 2011 8:31 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Dobré ráno :)
U mě nic-moc:
Pirates- KO
Dan Haren +6K- KO
Justin Masterson +5,5K- OK
Cliff Lee +7K- OK



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron