Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

úte kvě 01, 2012 3:29 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát čer 15, 2007 11:38 am
Příspěvky: 109

Zdravím pánové,
možná se dnes věnujete jiným činnostem než baseballu, třeba demonstracím nebo milovaným partnerkám, ale přesto sem dám pár svých tipů s nadějí na nějakou reakci:

Nationals x D-backs 1
Myslím, že už by si Zimmermann zasloužil nějakou tu podporu od vlastní pálky, protože v prvních 3 startech byl podpořen pouze 2 runny. Pak je jasné, že i přes skvělé ERA: 1.33 má record pouze 1-1. Navíc Cahill poslední 2 starty zrovna nezářil a pálit doma, kde mají Nationals bilanci 8-2 by mohlo být nadějí, jak oplatit D-Backs loňskou domácí prohranou serii (1-3) a jak připsat win pro Jordna Zimmermanna.....

Cardinals x Pirates 1
Cardinals měli včera day-off, zato Pirates vyválčili výhrou 9:3 remízu v 4-zápasové sérii v Atlantě (možná i docela překvapivě). Za Cards si půjde pro první letošní win Adam Wainwright (jo, Tommy John surgery to je zdlouhavé svinstvo). Minulý start už to pomalu začalo nabírat směr do starých kolejí: 7K a pouze 1 ER, tak teď už jen přidat ten win! Pálka Cards je v NL 2. nejlepší, a Pirates jsou zase v tomto směru nejhorší v celé lize (což už také potvrdili v domácí sérii proti Cards: 1:4, 2:0 a 1:5), takže věřím, že by se dnes Adam mohl dočkat....

Pak mě ještě láká Lilly, resp. Dodgers v Coloradu, ale jistý si nejsem, protože Dodgers jsou spíše domácí team a jak to nevyzpytatelní Rockies rozpálí, tak Lillyho ERA 0.90 může vzít za své......
Stejný případ je i Nolasco, který zřejmě proti Cainovi svede duel pitcherů. Loni však Marlins proti Giants vyhráli 4 ze 6, včetně sweepu v SF! Ikdyž jsou Marlins venku pouze 2-9, tak mě ten kurz prostě láká....

GL fšem!!! :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 01, 2012 7:12 pm

Offline
borec
borec
Uživatelský avatar
Registrován: ned bře 22, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 240
Bydliště: Prague

Ahoj loser, teprve jsem se do dnešních kurzů ponořil, nicméně mé postřehy. Bacha na D'backs, včera jsem je hrál X Marlins a Buehrlemu, a i když jsem v to moc nevěřil, tak i s "béčkem" (seděli Montero, a především Hill s Kubelem) a rookie pitcherem Marlins celkem v poklidu a v pěkném kurzu (2,50 ML) porazili. Takže bacha na ně.

Cards by měli, i když spíš na Wainwrightovi, bych to postavil na ofenzivě - resp. tvrzení, že ještě letos nevyhrál není v baseballu moc argument, o čemž už jsme se všichni asi mnohorkát přesvědčili:))

Jedna z mých plays bude určitě Dodgers s Lillym na kopci. Lilly x Rox - 8:2, 70 SO v 68IP. Tullowitzki a Fowler slabší čísla X němu (154., resp. 136. avg.). Chacin pro mě nevyzpytatelný.

Když už jsme u těch prvních výher v sezóně, dost se mi rovněž líbí Moore x Mariners. Moji kluci se mi zdají být už trošku unavenější a poslední výsledky tomu dávají za pravdu.

GL to all bravo

_________________
M's forever



Nahoru Nahoru
  Profil

úte kvě 01, 2012 8:00 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: stř kvě 27, 2009 9:16 am
Příspěvky: 15

Zdravim vsetkych,

Chicago White Sox - 1 Dnes sa mi tento tip pozdava hlavne z pohladu kvality pitcherov. Chris Sale (2-1, 3.12 ERA) je podla mna vychadzajuce eso White sox, z bullpenu presiel do hlavnej rotacie uplne bez problemov, naposledy odhadzal 8 zmien a pustil 2 runy. Za Cleveland dnes Ubaldo Jimenez (2-1, 4.50 ERA) sa viditelne trapi, 14 walks su toho dokazom, naposledy potreboval 113 pitches na 6 zmien. Obaja maju celkom dobre cisla voci superovej ofenzive, ktora ale u oboch timov nic moc, rozhodne podla mna aktualna forma pitcherov.

A Nationals s Zimmermanom musim skusit, aj ked to bude asi tesne :D



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron