Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

čtv dub 05, 2007 7:44 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 05, 2007 8:42 am

 

MLB 2007: 2-1 ... 67% ... ( + 7.88 )

Red Sox (-0.5) 1 half - 1.885 (pinny)

Jednoznacne udalost c. 1 dnesniho programu MLB.Dlouho ocekavany debut japonskeho zazraku Daitsuke Matsuzaky.Boston urcite moc dobre vi,proc s timto pitcherem podepsal 6-lety kontrakt.Matsuzaka se behem sve osmilete kariery v Seibu Lions dostal na skore 108 : 60 s ERA 2.95 a soupere zdrtil 1355 strikeouty,coz je v prumeru jarku cca 170 kusu za rok.Za Matsuzakou bude stat solidni Red Sox run support,ktery se snad uz doufam probral k zivotu.Greinke byl loni skoro celou sezonu mimo hru.Nevim jak vypadal ve Springu,ale jeho cisla z minulych sezon nevypadaji na to,ze by mel R-Sox delat vetsi potize.Jedna se o posledni zapas teto serie a ikdyz asi Masopustovi nebude tento pick po vuli,neverim,ze Kansas tuto serii vyhraje a rozhodnuto by melo byt jiz behem 5 smen.

5/10

GL



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 10:41 am

 

MLB 2007: 2-1 ... 67% ... (+ 7.88 )

Reds - Cubs over 10 - 1.952 (pinny)

Great American Ball Park,basta mnohabodovych utkani.Reds i Cubs patri k mancaftum s velmi dobrymi palkari,Cubs se muze pysnit dokonce jednim z nejlepsich run support v cele lize.Freel se Sorianem jsou v TOP 12 v minule sezone ve stolen base.Marquis uz nekolikrat dokazal,ze to umi i na palce a nemusel by tim prerusit eventualni snuru postupu na mety.Velmi priznivy vitr (17 MPH from Out to CF).Sice foukal uz vcera,ale na kopci staly prece jen jine kapacity nez dnes.

GL

4/10



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 12:00 pm

 

Washington - Arizona 2 @ 1.76

J. Bergmann - E. González

Souboj dvou tymu , ktere maji po uvodnich zapasech bilanci 1-2, kdy Washingtonu se vcera povedlo otocit ze stavu 1-6 na konecnych 7-6. Coz doufam,ze klukum z Nats bude zase na chvilku stacit. Oba dva dnesni pitchery v minule sezone hazeli v bullpenu s ne moc dobrymi cisly, dneska dostavaji sanci jako starteri v rotaici diky zraneni dalsich nadhazovacu.
Bilance vzajemnych zapasu techto tymu je dost jednoznacna pro Washington ( 6-0) ale vysledky v posledni sezone byly dost tesne, jednou o dva runy a dvakrat o jeden run. vetsinou uradoval bullpen Arizony.
Dneska uz bude zajimavy sledovat jak si povedou oba dva pitchery jako starteri, co jsem koukal tak Gonzalez v roce 2005 byhl pripusten pouze k jednomu zapasu, kdy v jednom inningu dokazala vyprodukovat ERA pres 100, coz je hodne slusnej vykon:)))

Vzhledem k nadhazovacum je tenhle zapas dost rizikovej muze se stat cokoliv, ale verim vetsi kvalite na strane Arizony a snad Nats moc ten vcerejsi obrat nenabudi.



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 12:06 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

do tej Arizony idem Masopuste s tebou, dnes tam nebude carovat Julio

preview na hlavnej strane pridane, zmena farby pre petranka hadam bude vyhovujuca :wink:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 05, 2007 12:08 pm

 

vypada to lip , pekna prace;]



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 12:15 pm

 

No podla mna by sa tam dal zahrat OVER ked uz tam teamy posielaju pitc herov nizsich kvalit ....



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 12:35 pm

 

Snipo píše:
No podla mna by sa tam dal zahrat OVER ked uz tam teamy posielaju pitc herov nizsich kvalit ....


ja under / over nehraju , nejde mi to, tak radsi tohle;]



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 12:54 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Nejdřív můj obdiv a dík metallicovi za výbornou práci na úvodní stánce !

Kansas City Royals - Boston Red Sox 1:4
Dnes asi často sázený zápas. Za Boston se poprvé představí japonská hvězda Daisuke Matsuzaka - z Japonska si přivezl skvělou pověst a skvělá čísla, ale obávám se, že v MLB to tak snadné mít nebude. Přesto je to určitě kvalitní starter, který dnes bude mít premiéru - na nervy je myslím už dost zkušený, spíš předpokládám maximálně koncentrovaný a zodpovědný výkon. Na druhou stranu je samozřejmě nutno dodat, že pálkaři Kansasu by si rádi připsali poctu týmu, který ho jako první vyžene z kopce předčasně.

Za Kansas nastoupí na kopec Zack Greinke, který loni nastoupil pouze ve třech zápasech jako reliever s ERA 4.26 (2006 jako starter ERA 5.80, 2005 jako starter ERA 3.76). Pro něj je to vlastně také polopremiéra a také musí ukázat, co v něm je.

Když odhlédneme od starterů, Boston má určitě kvalitnější tým, pasovaný na jednoho z favoritů MLB - lineup a bullpen jsou na tom podstatně lépe než je tomu u soupeře, který je oproti tomu outsiderem divize. V prvním zápase Boston selhal (7:1, hity 12:8 ), včera ale jasně dominoval (1:7, hity 3:8 ), pálkaři se prosadili jak proti Perezovi, tak i proti bullpenu (zajímavým číslem je i včerejších 8 walků) a já věřím, že mohou výrazněji zvítězit i dnes.
Zápas jsem nepravidelně sledoval online na mlb.com. Oproti minulým zápasům byla vidět poměrně nízká produktivita (7:11 hits, 1:4 runs), zejména u Bostonu, který několik směn zahájil doublem a z následujících dvou pokusů nedokázal ani posunout hráče na 3. metu. Matsuzaka se zaskvěl 10 strikeouty a ERA 1.29, zpravidla se ani nedostal do potíží. Výborný zápas (na svoje možnosti) odházel ale i Zack Greinke (7 SO, ERA 1,29). Definitivně nakonec rozhodl bullpen (jmenovitě Joel Peralta, který osmou směnu nezvládl a pustil Bostonu 3 hity, 1 walk a 2 runy). Bullpen Bostonu (J.C.Romero a Jonathan Papelbon) byl oproti tomu bezchybný a tak si Boston z Kansasu odváží druhé vítězství.


Kansas - Boston tip 2 v handicapu (RL), kurs 1,9 Expekt, vklad 1/10 OK

Díky za připomínky a GL


Naposledy upravil kvcr dne pát dub 06, 2007 10:30 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv dub 05, 2007 5:23 pm

 

Zdravím pánové....

Já sice první rotace SP v sázení vynechávám, ale dneska se mi určitě líbí NYY a BOS přesně pro ty důvody které byli řečeny naprosto přesně už dříve(výborné rozbory!!) Až se budu více cítit, rád se k vám přidám a snad přispěju nějakým postřehem.... GOOD HUNTING



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 05, 2007 11:45 pm

 

pupekson píše:
Zdravím pánové....

Já sice první rotace SP v sázení vynechávám, ale dneska se mi určitě líbí NYY a BOS přesně pro ty důvody které byli řečeny naprosto přesně už dříve(výborné rozbory!!) Až se budu více cítit, rád se k vám přidám a snad přispěju nějakým postřehem.... GOOD HUNTING


I mnÄ› se lĂ­bĂ­, ale stihl jsem, pouze NYY, tak jsem je dal v hcp za 10tis za 1,6 :-)



Nahoru Nahoru
 

pát dub 06, 2007 9:04 am

 

kamikadze píše:
Red Sox (-0.5) 1 half - 1.885 (pinny)

0:2 :D OK
Dice-K predvedl,ze v nem opravdu neco drime.Sledoval jsem to jen do konce 5 smeny (vice jsem nepotreboval) a krome prave konce 5 smeny se nedostal do vetsich problemu.A ikdyz to bylo pro BOS povinne vitezstvi,Greinke jim nedaroval nic zadarmo.Obzvlatse Big Papi tam stal jak tvrde Y.Ofens Red Sox me teda vubec nepresvedcil.

kamikadze píše:
Reds - Cubs over 10 - 1.952 (pinny)

5:2 :( KO
Co dodat.18 hitu z toho 2 homers a 5 doubles a nakonec jen 7 runs.Barret se po lonske skvele sezone ne a ne trefit,Jones je uplne marny a dorazil to Sorianuv pick off.Shit ... obrovske zklamani z Cubs.



Nahoru Nahoru
 

pát dub 06, 2007 11:04 am

 

pepa0123 píše:
pupekson píše:
Zdravím pánové....

Já sice první rotace SP v sázení vynechávám, ale dneska se mi určitě líbí NYY a BOS přesně pro ty důvody které byli řečeny naprosto přesně už dříve(výborné rozbory!!) Až se budu více cítit, rád se k vám přidám a snad přispěju nějakým postřehem.... GOOD HUNTING


I mnÄ› se lĂ­bĂ­, ale stihl jsem, pouze NYY, tak jsem je dal v hcp za 10tis za 1,6 :-)


tak NYY LOSS 6:7 a to hlavně proto, že nebyli schopni dotlačit běžce na metách domů! příkladem za všechny byl Alex Rodriguez v 8 inn. kdy měl plné pole a on odpálil "popík" mám dojem na dvojku :evil: škoda no!



Nahoru Nahoru
 

pát dub 06, 2007 11:21 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

pupekson píše:
tak NYY LOSS 6:7 a to hlavně proto, že nebyli schopni dotlačit běžce na metách domů! příkladem za všechny byl Alex Rodriguez v 8 inn. kdy měl plné pole a on odpálil "popík" mám dojem na dvojku :evil: škoda no!

Nejsem tedy žádný odborník, ale už loni jsem měl pocit, že Yankees se nějak nejsou schopni namotivovat na ty nejslabší týmy, naopak s těmi silnými zpravidla bodovat dokážou - nemám to nijak podložené, Yankees moc nesleduju a sázím je jen zřídka.

A když už sem píšu, nemůžu se nepodělit o zážitek ze včerejšího zápasu CWS-CLE, kdy si v poslední směně za stavu 3:3 closer Clevelandu Roberto Hernandez pečlivě naplnil mety (posledním Intent walkem obsadil i dosud prázdnou druhou metu) a zápas zakončil stylově "hit by pitch" na Pierzynského. Škoda, že metall na WS zanevřel, určitě by se v táboře domácích daly sehnat informace o dalších takto "vošetřených" zápasech ? :)



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 06, 2007 11:27 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr píše:
Škoda, že metall na WS zanevřel, určitě by se v táboře domácích daly sehnat informace o dalších takto "vošetřených" zápasech ? :)


na styri dni seci ignoracia :twisted:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron