Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

stř dub 11, 2007 6:36 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 11, 2007 8:57 am

 

Boston - Seatlle 1

Matsuzaka - Hernandez

Jak uz jsem psal vcera, Boston to doma na Seatlle proste umi. Vcera se potrvdilo co je Vyvar zac;] Dneska bych rekl,ze to bude tezsi. Hernandez doma v Seatllu Boston porazil, kdyz je udrzel na uzde,ale ja doufam,ze vcerejsi probuzeni palky Bostonu, Matsuzaka na kopci a bilance BOS doma proti Seatllu udela svoje a Boston si pripise dalsi vutezstvi. ZAjimave bude sledovat souboj Japoncu Suzukiho a Matsuzaky.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 10:52 am

 

MLB 2007: 9-5 ... 64% ... (+ 11.92)

O`s - 2.24 (pinny)

Loewen proti Tigers jeste nikdy nehral.Tigers tedy budou stat proti typkovi na jeho uzemi,ktereho navic znaji mozna tak z videa.Uvod se Adamovi vydaril,kdyz si pripsal hned na zacatku sezony skalp Yankees a Os si upravily skore s Adamem na startu na 7:3 z lats 10.Verlander si proti Os pripsal loni win na jejich hristi,kdy mu byl ve velmi vyrovnanem utkani protivnikem prumerny Lopez (Rockies).Vzhledem k celkove vyrovnasti tohoto matche mi prijde 2.24 na Os celkem dost a zahraju si to.Travu v Oriole Parku bude zkrapet lehoucky dest a tak se muze klidne stat,ze se utkani nedohraje na 9 smen.Trochu me strasi take forma Todda Jonese,no pri trose stesti,by se vubec nemusel dostat do hry a na druhou stranu se zase uklidnuji argumentem ,,Tigers are 3-7 in Verlander's last 10 starts on Grass".

3.5/10

GL



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 11:25 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Texas Rangers - Tampa Bay Devil Rays 5:6
Dnes se pustím do poněkud neprobádaných vod, protože tyhle týmy jsem nikdy moc nesledoval a nesázel. Jednou se s tím začít musí.

Po včerejším pálkařském představení 12:9 dnes nastoupí týmy k třetímu zápasu série, ve které zatím vede Texas 2:0. Oba starteři jsou na tom podle mého trochu lépe:

Za domácĂ­ zahajuje 25-letĂ˝ Robinson Tejeda. LoĹ


Naposledy upravil kvcr dne čtv dub 12, 2007 10:02 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 11, 2007 11:41 am

 

kvcr píše:
Texas Rangers - Tampa Bay Devil Rays
Texas - Tampa Bay, mĹŻj tip 1 v handicapu (RL), kurs 2,31 Pinacle, vklad 2/10

Ja budu nejspise hrat Devils +1.5,ale stale cekam co vypisou ostatni krome pinny,ktera ma 1.73.Texas se probral na palce az ted proti Tampe,ale to tam byli mega luzri za Tampu na kopci.Kazmirovi se taky prilis nevede a tak je Shields asi ted nejlepsim pitcherem Tampy.Tampa ma bezce,kteri se casto pokousi krast (16x) se skore 9-7.Tejeda sice vyhral uvodni kus proti Bostonu,ale stojaci Red Sox pokracovali ve sve palkarske mizerii.Oba dva meli slusnej Spring,no neverim tomu ze i po dnesku bude mit Tejeda stale na ERA 0.00.Mozna zkusim jen 1 half,ale urcite si dnes nejakym zpusobem zahraji Tampu.Caues



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 12:32 pm

 

Ja dneska zkusim asi dva tipy ,ktery nebudou podlozeny nicim jinym nez serii. Myslim,ze ani nejstarsi fanousci v Millwaukee uz nepamatuji, kdy se Millwaukee podarilo porazit Floridu. Takze dneska zkusim Brewers(taky proto,ze jsem se stal vlastnikem jejich krasneho modreho trika:) a pak zkusim Cincinnati, Arizona ma uz 6 vitezstvi v rade a to uz je fakt hodne. Dneska nic moc pitcheri, i kdyz ten mladej z Arizony minule prekvapil, zkusim Reds.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 12:56 pm

 

Cubs - Houston 1

Hill - RodrĂ­guez

Nic moc kurz na Cubs, ktery vypadaji na to,ze prevezmou stafetu od Yankees s tim,ze budou preplacet hrace a vykony budou podobne nasi fotbalove Sparte;]
Cubs hrozi sweep a doufam,ze Hill, ktery odhazel konec minule sezony ve vybornem svetle a stejne zacal i tu letosni, pomuze hrozbu sweepu odvratit. Mensi impotenci na palce omlouva manazer Piniella tim,ze je v Chicagu zima a hracum se spatne odpaluje. Coz je asi pravda,ze to neni idealni,ale podminky jsou stejne pro oba tymy.

Hill v prvnim utkani porazil Millwaukee, kdyz schytal pouze jeden run pri solo homerunu Jenkinse myslim;]
Proti Astros jeste nehazel.

Za Astros se postavi na kopec Wandy Rodriguez, ktery uz proti Cubs hazel a bilanci ma 2-3,ERA 4.70.
Ve svem jedinem startu v minule sezone na Wrigley Field vyhral 4-1.

Vseobecne se da rict,ze Houston hraje proti Cubs rad, po vcerejsku uz je bilance 8-6 pro Astros v utkanich v Chicagu.

Letos maji Cubs ale uz jiny tym,snad se pomalu probouzi Soriano, ktery zatim nic moc a podpori tak Leeho. Taky verim ve vetsi kvalitu na strane nahdazovace u Cubs a doufam,ze se do toho nebude moc michat bullpen, protoze tady bude zrejme vyhoda na strane Astros. 7 inningu by Hill zase mohl zvladnout.

Pocasi ma bejt hnusny,tak at si kluci z Cubs vezmou teply spodary at jim neni zima a koukaj od osmi naseho casu rozstrilet Astros.



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 1:11 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

kami, díky za názor, je fajn, když se o tipech diskutuje - od toho fóra jsou - dobrá, raději si tu Tampu zkusím malinko pojistit ...

A zrovna se to hodí, protože dnes bychom šli úplně proti sobě - nemyslím si, že Detroit prohraje. Verlander je hodně spolehlivý a (samozřejmě se dá polemizovat o síle BAL a KC) otevřený zápas s KC zvládl na výbornou (i když - měl tam 5 walků). Baltimore mi připadá trochu v downtrendu a říkám si, že pálka Detroitu už by letos také mohla něco předvést. A možná to nejdůležitější - Detroit dobře zvládá koncovky zápasů a poměrně často vítězí o bod. Má jistý bullpen a pokud vydrží Verlander, dával bych Detroitu velkou šanci.

Jinak to ale nedávám a přeju ti GL :)

A k ostatním tipům - líbí se mi tip na Boston a asi si ho i dám. Nevěřím, že se Seattle podaří po té včerejší explozi pálku Bostonu zastavit. Boston se dostává do obrátek a doma je hodně silný - důležité bude, jak zápas ustojí Matsuzaka. Jestli napráská Seattlu dalších 10 káček, budu jen rád.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 11, 2007 1:14 pm

 

Dodgers - Rockies 1

Penny - Hirsch

Dodgers nejsou zvykly prohravat serii s Coloradem a dneska je ceka rozhodujici zapas za stavu 1-1. Vcera nebo spis dneska rano to bylo proadny drama, kdy vyborny zapas odhazel Tomko(u toho to neprekvapilo ale i Lopez z Colorada, kde jsem cekal,ze toho pusti vic. Opet se nekonaly zadny ofenzivni hody,ale prevazovala defenziva. Za stavu 1-0 slezl v sedmy smene z kopce Tomko a zacal uradovat Bilingsley, ktery se dostal do velkych problemu, nastesti situaci pri jednom autu a plynch metach zachranil dalsi reliver Beimel, ktery donutil Rockies k double play a na konci vsechno opet skvele zvladl closer Saito.

Dneska bude za Dodgers startovat Penny, ktery v poslednim zapase nepredvel zadnou strike paradu,ale pripsal si vitezstvi proti Giants. Rockies jsou pro Pennyho oblibenym tymem, ma proti nim vynikajici bilanci 10-2, ERA 2.76

Za Rockies pujde hazet Hirsch, ktery jeste proti Dodgers nehazel.

Jak uz jsem psal vcera palka je v soucasny dobe silnejsi asi na strane Rockies, starter , bullpen a closer je jasne lepsi na strane Dodgers + kdyz k tomu pripocteme bilanci Pennyho a Dodgers clkove, melo by to byt jasnejsi 1 nez vcera...doufam;]



Nahoru Nahoru
 

stř dub 11, 2007 1:25 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Dodgers považuju taky za nadějné, trochu mne ale poděsilo těch 10 hitů a 3 walky Brada Pennyho v minulém zápase. Přijde mi skoro nemožné, aby s takovým WHIPem ustál jen jeden run. Snad se dnes bude držet se stejným výsledkem ...

Pálka Cubs je opravdu děsná, zejména od Soriana se čekalo mnohem víc (Lee už začíná vystrkovat růžky). Určitě se časem prosadí, ale zatím si raději počkám, než se oteplí.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř dub 11, 2007 7:15 pm

 

kamikadze píše:
kvcr píše:
Texas Rangers - Tampa Bay Devil Rays
Texas - Tampa Bay, mĹŻj tip 1 v handicapu (RL), kurs 2,31 Pinacle, vklad 2/10

Ja budu nejspise hrat Devils +1.5,ale stale cekam co vypisou ostatni krome pinny,ktera ma 1.73.Texas se probral na palce az ted proti Tampe,ale to tam byli mega luzri za Tampu na kopci.Kazmirovi se taky prilis nevede a tak je Shields asi ted nejlepsim pitcherem Tampy.Tampa ma bezce,kteri se casto pokousi krast (16x) se skore 9-7.Tejeda sice vyhral uvodni kus proti Bostonu,ale stojaci Red Sox pokracovali ve sve palkarske mizerii.Oba dva meli slusnej Spring,no neverim tomu ze i po dnesku bude mit Tejeda stale na ERA 0.00.Mozna zkusim jen 1 half,ale urcite si dnes nejakym zpusobem zahraji Tampu.Caues

Devils Rays (+1.5) - 1.75 (expekt) 4/10
Devils Rays (+0.5) 1 half - 2.08 (pinny) 2/10



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 12, 2007 7:18 am

 

u mne vcera tragedie, co jsem vsadil nevyslo, co jsem nevsadil vyslo:))))

BOS + vecer jsem pridal Pittsbugh

a nedal jsem COLORADO( to jsem zaspal:) a MIL + CIN samozrejme taky ne;]

holt kdo umi umi,ale vcera neslo proste vyhrat, protoze nevyhral ani tiper vsech tiperu;]

takze to me uklidnuje



Nahoru Nahoru
 

čtv dub 12, 2007 9:25 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pekna trefa s tou tampou kami

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: