Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

úte dub 17, 2007 7:29 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 8:42 am

 

St.Louis - Pittsburgh 1 @ 1.62

V minulym zapase, kdy hazel Waiwright v Pittsbughu, tak sem sel proti nemu a co jsem videl ten zapas, tak kdyz se dostal do problemu a naplnil mety, tak se z toho dokazal dostat. Gorzelanny odhazel taky dobrej zapas proti Cards, kdyz hrali minuly tyden v Pittsbughu,ale bullpen to stejne jako v zapase s Waiwrightem nezvladl a prohrali 3.2.
Obe palky jsou produktivni asi jako ja vecer po osmym pivu,takze se da ocekavat,ze to zase nebude zadna prestrelka. Zejmena Pujols u Cards zatim zustava za ocekavanim.

Bullpeny zatim pracuji nad ocekavani dobre,ten Pittsbughu je na tom hur 2-2 bilance,ale venku jsou kluci asi trochu vic snazivy a bilanci maji 2-0, coz potvrdili i vcera.
Bullpen Cards ma bilanci 2-0 a 100% bilanci u save.

Vcera zvitezil Pittsbught rekl bych jiz tradicnim vysledkem 3.2, tak dneska ocekavam,ze se kluci z Cards odvazou a vyhrajou treba...4.2;]



Nahoru Nahoru
 

úte dub 17, 2007 1:04 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

konecne sa zacal Soriano chytat a hned je v pecku

Dnes budú mať Cubs citeľnú stratu vo svojom lajnape, a to Alfonsa Soriana. Za hostí sa dnes predstaví Maddux (1-1, 3.18 ERA), ktorý za Cubs v minulej sezóne hrával. Má proti nim bilanciu 11-3 a 2.38 ERA. Minulú stredu si proti Giants pripísal 334te víťazstvo v kariére a v sobotu dosiahol 41 rokov. Za domácich sa predstaví Wade Miller (0-1, 13.50), ktorý v poslednom zápase pustil Brewers šesť dobehov v štyroch zmenách. Proti Padres to bude jeho piaty zápas, a prvý od septembra 2003, zatiaľ s nimi má negatívnu bilanciu 1-2 a 5.79 ERA.

tip : San Diego

White Sox aj Texas majú zatiaľ v sezóne pomalý rozbeh. Texas dopláca najmä na výkon nadhadzovačov, keď ich ERA je rovná 5.07. Chicago má zase problém so skórovaním, keď v jedenástich zápasoch odpaľujú s priemerom iba .222, a v štyroch z posledných siedmich zápasov zaznamenali jeden alebo menej dobehov. „Práve teraz sme chladnejší ako počasie“ povedal manažér Ozzie Giullen. „Naša pálka je slabá, mali sme zopár šancí, ale neprišiel veľký odpal“. Zaostávajú najmä Konerko .211 a Dye .235. Za Texas dnes bude hádzať Robinson Tejeda (1-1, 4.50 ERA), ktorý nikdy proti Chicagu nestál. Za domácich sa predstaví Jon Garland (0-0, 3.65), ktorý v poslednom zápase nepustil Oakladnu ani bod, a o víťazstvo prišiel vďaka closerovi WS Jenksovi. Proti Rangers má z pätnástich zápasov 4-6 a 5.49 ERA. V minulej sezóne s nimi v troch zápasoch neprehral, mal dve víťazstva a 2.21 ERA.

tip : Chicago White Sox a asi aj over :roll:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 1:15 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tak dnes jsem skutečně nenašel jediný zápas, který by se dal vsadit na main. To STL vypadá nadějně, ale Gorzelanny poslední dobou hází opravdu výborně. Zase si ale říkám, že už snad musí doma taky jednou vyhrát, mají tam 1-5. Takže dnes bez tipu, možná si za drobné zkusím over na SEA-MIN - řekl bych, že Seattle už Ortiz na řetězu neudrží a Weavera už pěkně rozebral Josef (a krátce nato pálka Bostonu). Overy mi ale hrubě nevycházejí, takže to berte s rezervou.

A abych nezapomněl - GL.



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 1:38 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Na White Sox jsem si taky trochu myslel, ale straší mě tam ta bilance Texasu venku 1-5 (loni hráli venku líp než doma) - vypadá to ale hodně nadějně.

Cubs jsem zatím přelepil policejní páskou a budu je poočku sledovat. V jednom zápase nedají ani bod, v následujícím 14 (jak jsem si myslel: dát je znovu, zařízli by mě podruhé) - takový tým se netipuje lehce ...

Každopádně držím palce, ať ti vyjdou oba.



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 2:31 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kvcr to je pravda, navyse pri kvalite nadhadzovaco WS je kazdy zapas do rizika a pri Garlandovi to plati dvojmo, neda sa povedat ze by bol nejaka masina na SO, vacsinou sa spolieha na auty, a pri jeho zapas clovek co ma na nich vsadene trpne, ale hadam to podrzi, uvidime

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 3:47 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Snad to Garland zvládne, on házet umí.

Dost velký problém se startery ale začínají mít Yankees - Mussina a Pavano na DL, sbírají z bullpenu, co se dá. Oni měli i loni pomalejší rozjezd, ale tohle už zavání dost velkým propadem - a v té souvislosti mi pořád víc vrtá hlavou tip, že AL East vyhraje Boston (Expekt na to má pořád kurs 3,00). Další zajímavou dlouhodobou sázkou je, že NL East vyhrají Mets (kurs 1,8 ) - zatím nevidím, kdo jiný by to mohl být ? A třetí námět k zamyšlení - NL West a Dodgers (kurs 2,50) - ty může podle mne ohrozit jen San Diego, ale Dodgers zatím vypadají hodně dobře a mám pocit, že už si dají větší pozor, aby jim play-off neuteklo jako loni. Co tomu říkáte - zkusit to, nebo je na prognózy ještě moc brzy ?



Nahoru Nahoru
  Profil

úte dub 17, 2007 4:20 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ten Boston sa mi lubi, na DL je aj Wang, Mets sa mi moc nelubia, tam to bude hodne huste, okrem Washingtonu tam moze byt hocikto, Phillies ked sa preberu nadhadzovaci tak pojdu hore, aspon dufam ze nepovedali posledne slovo, v divizii Dodgers maju vsetky muzstva kvalitnych nadhadzovacou, azda najvyrovnanejsia divizia na tomto poste, takze tam by som to tiez po dvoch tyzdnoch tak jednoznacne nevidel

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron