Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

pát dub 27, 2007 5:57 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 10:47 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

dnes budem vyberat nieco z tohoto, tie zapasy su take vselijake, ale nam zavislakom to nemoze robit problem :lol: :lol:

LA Angels (12-10) at Chi White Sox (11-9). Angels v posledných zápasoch trafia hádam každú loptičku. Chicago White Sox sa majú na čo tešiť. Včera sa postupne trafili Gary Matthews Jr., Shea Hillenbrand po tri krát a Orlando Cabrera, Vladimir Guerrero, Erick Aybar sa každý podieľal na dvoch dobehoch. Dnes by sa do zostavy mal vrátiť Jermaine Dye, ale už štvrtý zápas po sebe bude kvôli zraneniu chýbať Jim Thome. Hostí dnes do zápasu povedie Ervin Santana (2-2, 5.64 ERA). Santana je typický domáci nadhadzovač, vonku mu to nejde. Proti WS má 2-0 a 3.41 ERA vrátane jednej výhry v U.S. Cellular. Jose Contreras (1-2, 6.16 ERA) začne za domácich, proti Anjelom odohral doteraz päť zápasov s bilanciou 2-2 a 3.90 ERA, obe víťazstva má z minulej sezóny.

tip : WS

Milwaukee (13-8) at Houston (9-12). Houston Astros sa v Minute Maid Parku zvyklo posledné roky s Pivármi s Milwaukee dariť. Po neúspešnom návrate zo súperových ihrísk dúfajú že to bude pokračovať. V posledných troch sezónach má s nimi Houston doma bilanciu 20-5. Od roku 2000 Milwaukee ani raz nevyhralo sériu v Houstone. Navyše Astros dnes majú na kopci svoje eso Roy Oswalta (3-1, 3.34 ERA), ktorý prehral svoj posledný zápas práve proti Brewers. Bola to jeho prvá prehra z ich posledných piatich zápasov. Celkovo proti Brewers odohral dvadsať jeden zápasov s bilanciou 11-7 a 3.48 ERA. Za hostí začne Chris Capuano (3-0, 3.68), ktorý doteraz stál proti Astros sedem raz. Tri zápasy prehral, rovnaký počet vyhral a mal 4.19 ERA.

tip : Houston, vcera som Houston pozeral, nebolo to bohvieco viackrat mali v zapase naplnene mety, ale nedokazali to vyuzit, ale ked maju vyhrat ak nie s esom na kopci ?

Minnesota (12-10) at Detroit (12-9). Minnesota je späť vo výhernej kolónke, ale ich pálka sa stále nevrátila do formy. V posledných piatich zápasoch nedobehli na domácu metu viac ako tri krát. Hunter by dnes v zostave nemal chýbať, napriek tomu že mu včera zošívali ústa. Proti Detroitu odpaľuje s priemerom .339. Aj s ním to však bude mať ťažké, pretože na kopci domácich sa predstaví Robertson (2-1, 2.05 ERA), ktorý v tejto sezóne viac ako dva dobehy nepustil. Proti Minnesota doteraz odohral päť zápasov s bilanciou 3-2 a 3.38 ERA. Twins začnú s Ortizom (3-1, 2.48), ktorý posledné dve sezóny zakončil s ERA vyšším ako päť, ale v tejto sa mu zatiaľ darí. S Tigrami doteraz odohral šesť zápasov, prehral len raz, tri krát sa jeho mužstvo tešilo z výhry, ale od roku 2004 s nimi nehral. V minulej sezóne Minnesota prehrala prvých sedem zápasov v Detroite, kým sa im posledné dva zápasy v Comerica Parku podarilo vyhrať.

tip : Detroit, ale len kvoli tomu v akej "pohode" hra palka Twins

Kansas City (7-15) at Seattle (8-9). Iba Kansas má menej výhier v Americkej lige ako Seattle, lenže Mariners sú momentálne vo forme a dnes chcú vyhrať svoj štvrtý zápas po sebe. Zápas začne Horacio Ramirez (1-1, 6.30 ERA), ktorý sa proti Kansasu postaví prvý krát. Royals do zápasu posielajú Jorge De La Rosu (2-1, 3.04), ktorý si v poslednom zápase pripísal výhru s Minnesotou, keď na ihrisku vydržal osem zmien. Takisto proti Mariners ešte nehádzal. De La Rosa podáva nevyrovnané výkony, v prvom zápase s Detroitom pustil len jeden dobeh v siedmich zmenách, ale v ďalších dvoch zápasoch neprešiel cez piatu zmenu, a v každom pustil štyri dobehy.

tip : Seattle, hraju v pohode mali by Kansas dat

NY Mets (13-7) at Washington (7-15). New York Mets chce potvrdiť že v zápasoch v hlavnom meste zvykne dominovať. Z posledných štrnástich zápasov v RFK Stadium totiž vyhrali trinásť. Na kopci dnes budú mať Pereza (2-1, 3.31 ERA) a po poslednom debakli s Coloradom majú čo naprávať. Proti Washingtonu hral doteraz len v dvoch zápasoch, jeden prehral a ERA zastala na čísle 5.63. Domácich povedie Matt Chico (1-2, 6.38), ktorý v poslednom zápase pustil pálkarom Floridy šesť odpalov a päť dobehov v piatich zmenách. Proti dnešnému súperovi ešte nehral.

tip : over 8.5

San Francisco (12-8) at Arizona (12-11). Po zlom zaÄŤiatku Barry Zito v poslednĂ˝ch dvoch zápasoch dokázal, Ĺľe je hodnĂ˝ kontraktu ktorĂ˝ dostal. V poslednĂ˝ch dvoch zápasoch totiĹľ Zito (2-2, 3.70 ERA) nepustil sĂşperom ani bod, najprv pomohol k vĂ­ĹĄazstvu nad Coloradom 8-0 a v sobotu 1-0 nad dnešnĂ˝m sĂşperom. Zito máva vĹľdy ĹĄaĹľkĂ˝ zaÄŤiatok sezĂłny, v aprĂ­li ma bilanciu 13-17 a 4.89 ERA, najhoršiu zo všetkĂ˝ch mesiacov. SobotĹ

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 12:21 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Protože jsem opět štvanec času, dám sem zatím výběr zápasů. Odpoledne a večer ale nic nemám, takže napíšu víc.

Naprosto souhlasím s metallicou, že dnešní zápasy jsou všelijaké. Z nadějných bych vybral Detroit, Mets a Seattle - ale dneska to na main asi opravdu nebude ...

Zatím GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 3:48 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Nejdřív díky metallicovi, který sem svá preview dává hodně brzy a ulehčuje nám tak prvotní výběr !

Washington - NY Mets
Dlouho jsem váhal, zda tenhle zápas hrát na mainu. Mets mají s Nats úctyhodnou bilanci, loni u nich prohráli jen jednou. Chico má crazy WHIP 2.13, což je hodně způsobeno minulým zápasem, kdy se snažil hodně strikeoutovat (to se mu sice povedlo - 6 SO, ale taky 7 walků). Mets v posledním zápase ostudně prohráli doma s Coloradem a budou prahnout po odvětě. Jejich bullpen je excelentní. To všechno jsou důvody pro, ale trochu se obávám Olivera Pereze. On totiž dokáže pěkně vyhořet, což předvedl loni víckrát a letos doma s Phillies, když ve 2.2 směnách pustil 7 walků. Oproti tomu Matt Chico už jednou doma vymazal Atlantu - a to je hodně těžký soupeř. Takže jen do kombi RL, případně team total (podle hranice).

Toronto - Texas
Toronto se vrací z tripu se skalpy Bostonu a Yankees, Texas táhne tři porážky v řadě, celkovou venkovní bilanci má 2-9. To už mi přijde docela dost, protože Texas venku hrává dobře. Poslední porážky si připsal s Clevelandem, který má teď neskutečnou formu, a myslím, že hráči Texasu už po vítězství prahnou. Jak píše metall, Josh Towers není žádná velká záruka spolehlivosti, proti němu bude stát Robinson Tejeda, který letos zaházel tři výborné zápasy a jednou vyhořel (bohužel jsem byl zrovna přitom). Toronto má sice výbornou pálku (několik hráčů lineupu mimo - ti už ale chybí delší dobu), ale i ta se dá udržet na uzdě - a Tejeda na to podle mne má. Možná divoký tip, ale kurs 2,21 na Texas mi přijde příliš vysoký a v kombíku si ho zahraju.

Detroit - Minnesota
Pálka Twins je v poslední době úplně mimo a Nate Robertson jí to rozhodně neulehčí. Je hodně spolehlivý, hází vyrovnaně a málokdy povolí v zápase více než 3 runy. Proti němu bude stát Ramon Ortiz, kterému se letos zatím daří a soupeřům toho také příliš nedovolil. Twins mají hodně zraněných, navíc tahounům pálky (Mauer, Morneau) to zatím moc nepálí. Přestože Detroit se v closed zápasech dost vyžívá, kursu 2,40 v RL neodolám a do kombíku si ho dám.

____________________________________________________________

K ostatním zápasům jen telegraficky:

Houston - Milwaukee
Roy Oswalt na kopci, to je pro Houston obrovská výhoda - na druhé straně ale Chris Capuano, který je také výborný (a letos mu to zatím hází skvěle). Houston dostal sweep v Pittsburghu, dnes bude doma toužit po rehabilitaci, Brewers jsou venku spíš slabší. Ale nedám to, Astros mi přijdou hodně z formy. NB

Chicago White Sox - LA Angels
S José Contrerasem na kopci jsem se spálil už několikrát a dá se říci, že ho mám na blacklistu. NB

Seattle - Kansas
Kansas má zatím tragickou bilanci, ale několik zápasů prohrál opravdu smolně. De La Rosa už ukázal, že umí odházet výborný zápas a i když příliš nevěřím, že by Horacio Ramirez zopakoval předešlé špatné výkony, raději si jen počkám na výsledek. NB

Oakland - Tampa
Tady jsem trochu váhal nad Oaklandem, ale nakonec se tomu radši vyhnu - má zraněné důležité hráče a na pálce se to dost výrazně projevuje. NB


Nad ostatními zápasy jsem ani neuvažoval.

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 3:53 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja sa pri tych Mets bojim prave Pereza, este stale mam v pamati jeho druhy zapas ked pustil sedem walkov, sa mi zda akoby striedal dobry zapas so slabym, a ten posledny mal dobry, takze dnes ?

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 4:29 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

metallica píše:
ja sa pri tych Mets bojim prave Pereza, este stale mam v pamati jeho druhy zapas ked pustil sedem walkov, sa mi zda akoby striedal dobry zapas so slabym, a ten posledny mal dobry, takze dnes ?


jj, přesně to mi na tom zápase vadí. Loni na tom byl hodně špatně. Proto jsem zavrhl main, za drobné do kombíku si to ale přesto dám, protože Mets budou chtít vyhrát poměrně dost: potřebují nabrat sebevědomí na trip (dneska je to první zápas) a zvednout si sebevědomí po výprasku doma se slabým Coloradem (i když na něm měla lví podíl dvojice Pelfrey - Sele).



Nahoru Nahoru
  Profil

pát dub 27, 2007 6:11 pm

 
Offline
rookie
rookie
Uživatelský avatar
Registrován: pon úno 26, 2007 3:57 pm
Příspěvky: 37

ja se Pereze nebojim, spise se bojim Chica a hraju Mets -2



Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránkyICQ

pát dub 27, 2007 7:08 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Dnešní team totaly:

Colorado over 4,5 , kurs 1,87
Arizona under 4 , kurs 1,86
Kansas under 4 , kurs 1,90

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: