Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

stř pro 26, 2007 11:15 am


Tak, jak jsem Vám na začátku tohoto roku slíbil, tak i plním.
Zde je roční vyhodnocení systému u/o.
(Těch několik dnů, co zbývají do konce roku, výsledky už stejně neovlivní a já mám zrovna čas :wink: ) .
Kategorie fotbal:
Tipováno : 218 zápasů
OK : 145
KO : 73
průměrný kurz : 1,61
under zápasů : 133
OK : 87
KO : 46
over zápasů : 85
OK : 58
KO : 27
vsazeno : 1308 j.
výhráno : 1406,46 j
zisk : 98,46 j.


Kategorie hokej:
Tipováno : 120 zápasů
OK : 64
KO : 41
průměrný kurz : 1,68
under zápasů : 87 (86xu5,5+1xu6,5)
OK : 57
KO : 30
over zápasů : 19
OK : 8
KO : 11
vsazeno : 720 j.
výhráno : 719,07 j
zisk : -0,93 j.


HodnocenĂ­:
Drtivá většina tipů byla uvedena zde,ty neuvedené ,jsou důsledkem mého časového zaneprázdnění v danou dobu.
Jak je vidno, v hokeji systém nesplnil, to co bylo očekáváno.Důvodem je ruská liga - jenž byla hlavním zdrojem zápasů.Ruským bohatýrům to tam začlo padat a smazaly se rozdíly mezi jasnými under a neunder týmy ( typické over týmy tam dosud nejsou)
Dále je u hokeje opravdu složitější trefit under/over než u fobale,ale průměrné kurzy jsou skoro stejné.
Z toho vyplývá,že tenhle systém a hokej k sobě nejde.
Fotbal skoro splnil co jsem očekával,ale má to své velké ale:
Filtrování zápasů systémem je poměrně zdlouhavé.I přes pomoc IT to dělám denně v průměru 2 hodiny - podle počtu hraných zápasů - o víkendech - 4 hod.(a k tomu si připočtěte hokej ten se valí denně - např.nhl).
Výsledkem je třeba 30 zápasů vhodných k betu,ale pouze 2-3 je možné vsadit - důvodem je výše kurzu - je prostě nízká - nejprve jsem měl hranici pro bet 1,45 - ale ta se nevyplácela sázet - nic nepřinášela ani netratila - takové vylej ,nalej - ale takových z té 30 bylo 20.Po zvednutí hranice na 1,55 zápasů radikálně ubylo(z 30 pouze 3-4 !),ale zase byly přínosem.Jenže vynaložená energie a čas, dle mého, tomu konečnému efektu neodpovídá.Zvláště ,že i ta současná zvolená hranice, se přelézá horko těžko.Asi to bukís dělají při stanovování kurzu podobně jako já :(
Z toho všeho vyplývá, že systém, ač celkem úspěšný, opouštím.
Pokud by měl někdo však zájem v tom pokračovat - měl dost času a žádné peníze,mile rád mu vše zadarmo předám.
Pokud máte jakékoliv dotazy či návrhy sem s nimi :wink:
Děkuji za pozornost
bedrnik



Nahoru Nahoru
 

stř pro 26, 2007 2:39 pm

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

bedrníku, tvé u/o na fotbal je excelentní práce se slušným yieldem přes 6% ! Škoda, že časově je to tak náročné, ale znám to z vlastní zkušenosti (a metall s psenicem by k tomu určitě taky mohli říci svoje :) ) a tak tvoje rozhodnutí chápu - neznamená to ale, že bys na sázení zanevřel? Gratuluju k úspěšnému roku 2007 a přeju hodně štěstí v těch dalších !



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 26, 2007 3:23 pm

 

kvcr píše:
bedrníku, tvé u/o na fotbal je excelentní práce se slušným yieldem přes 6% ! Škoda, že časově je to tak náročné, ale znám to z vlastní zkušenosti (a metall s psenicem by k tomu určitě taky mohli říci svoje :) ) a tak tvoje rozhodnutí chápu - neznamená to ale, že bys na sázení zanevřel? Gratuluju k úspěšnému roku 2007 a přeju hodně štěstí v těch dalších !


dĂ­ky za pochvalu kvcerko,
samotného mne to mrzí,ale opravdu to časově nezvládám.Jinak betting samozřejmě neopouštím.- je to mé velké hobby.Momentálně pracuji na systému "by pšenda" na under/over takže uvidíme.Právě výše nabízených kurzů mne nutí věnovat se systémům,kde kurzy budou v minimálním rozptylu a budou se stabilně pohybovat kolem 1,8 - 2,00.To nabízí třeba právě pšendovy poločasy či třetiny.A dokonce se možná něco rýsuje i u hokejových remíz - opět :D - zde mne hodně inspiroval nick lovesex od zelených :wink:
Přesto bych byl rád ,kdyby se toho někdo ujal a třeba to i dál rozvinul o své nápady.
GL



Nahoru Nahoru
 

stř pro 26, 2007 6:06 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ten fotbal je parada bravo a som rad ze si ostal verny arene alah

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř pro 26, 2007 7:52 pm

 

metallica píše:
ten fotbal je parada bravo a som rad ze si ostal verny arene alah


jsem tady metal naprosto spokojen,je to stránka podle mého gusta a nemám v žádném případě důvod někam odcházet.Mám rád profesionalitu v každé činosti a ty jsi profesionál :wink:



Nahoru Nahoru
 

pát pro 28, 2007 12:17 am

 

bedrnik píše:
metallica píše:
ten fotbal je parada bravo a som rad ze si ostal verny arene alah


jsem tady metal naprosto spokojen,je to stránka podle mého gusta a nemám v žádném případě důvod někam odcházet.Mám rád profesionalitu v každé činosti a ty jsi profesionál :wink:



vsak my to doladime béďo... hufi
btw... uvedomil som si, ze U/O hokej som v tejto sezone uplne prestal davat.... ani neviem cim to je... asi cas a asi ani uz tie kurzy nie su nejake extra.... a samozrejm sa mi zda, ze uz niet spolahlive kone v tejto sezone - typu LADA a pod... alebo som teda ason na ne neprisiel :)
GL bedrniku



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron