Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

čtv zář 04, 2008 9:41 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Občas kouknu na BA na sázkové systémy (které ve většině případů používají Martingale = postupné zvyšování vkladů při neúspěchu) a našel jsem tam dva docela zajímavé nápady:

1. RemĂ­zy na anglickou Championship (2. liga)
v téhle lize padají remízy celkem ochotně a především poměrně pravidelně. Systém byl ověřen loni a lze se na to i podívat. Letos to hrají znova.

loĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 04, 2008 9:47 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pad kurzov v azii na chate sleduje napriklad aj Temlis, henten z BA asi u nas nie je

do toho prveho nejdem, stacilo mi San Jose a Ambri v hokeji :lol:

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 04, 2008 10:24 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Já jsem na Martingale ještě nedozrál :)

Ale myslím si, že např. systémy našich expertů pšendy a bedrníka jsou dobré. Mají limit, takže nehrozí prodej střechy nad hlavou, začínají až od určitého počtu opačných výsledků a od určité doby už pracují s kursy 2,0 - 2,5 - a to je jeden z hlavních důvodů, proč jsou pšenicovy remízy v hokeji tak úspěšné. Podle mne hrát Martingale na kursy pod 2 je dřív nebo později cesta do pekel. Přesvědčili se o tom už mnozí.

Takže Martingalisti, hodně štěstí do nové sezóny ! :)



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv zář 04, 2008 7:31 pm

 

kvcr píše:
Já jsem na Martingale ještě nedozrál :)

Ale myslím si, že např. systémy našich expertů pšendy a bedrníka jsou dobré. Mají limit, takže nehrozí prodej střechy nad hlavou, začínají až od určitého počtu opačných výsledků a od určité doby už pracují s kursy 2,0 - 2,5 - a to je jeden z hlavních důvodů, proč jsou pšenicovy remízy v hokeji tak úspěšné. Podle mne hrát Martingale na kursy pod 2 je dřív nebo později cesta do pekel. Přesvědčili se o tom už mnozí.

Takže Martingalisti, hodně štěstí do nové sezóny ! :)


Děkujeme kvcerko:-) i za pšendu. Na letošní hokejovou sezónu mám pro vás připraven upgradovaný systém u/o . Budeme hrát sice pouze ovárky,ale můžeme zvednout základní jednotku.Maximálně bychom se měli otočit 6x (toto maximum stat. pouze - 2x ze všech lig za poslední 3 roky ) Některé ligy už začli,takže teď už čekám jen na potřebnou sérii underů.Až to přijde dám samo vědět. GL.



Nahoru Nahoru
 

stř říj 01, 2008 6:15 pm


Zdravím všechny na fóru:) Sleduju váš počin už nějakou tu dobu, teda hlavně systémy na sázení a musím říct jenom samou chválu:) Objevují se tady opravdu zajímavé a většinou více méně úspěšné systémy. Jen tak dále. Rozhodl jsem se, že nějaký taky vyzkouším. Snad budu mít úspěch jako někteří tady:)

Jo a jak to vypadá s tím nový systémem co chystá Bedrník? (viz post výše?)

Díky a ať se vám všem i nadále daří:)



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron