Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 

pon zář 21, 2009 8:39 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 18. tipu OK

Vítkovice - Kometa
Trochu jsem nad tímhle tipem váhal, ale po pečlivém zvážení pro a proti do toho jdu. Vítkovičtí si zatím hrají co chtějí, zvládli doma Plzeň, Kladnu dali 7:0. Hrají v neskutečné pohodě, především obrana je betonová, v šesti zápasech pustili 6 gólů. Poslední dvě třetiny v Litvínově prý už jen odpočívali a nechali domáci pachtit. Kometa má vážné problémy s obranou a nakonec i s útokem. Podíval jsem se pozorněji na sestavu v Budějovicích a ta sestava byla - druholigová. Daleko nejlepšími hráči jsou Dopita, Bičánek a Selingr, což jsou hráči Znojma, které loni skončilo předposlední. Jinak druholigoví hráči (opravdu nechci nikomu křivdit, ale vážně v tom týmu moc kvality nevidím). To samé je na lavičce, místo trenéra Kýhose je tam nyní bývalý sportovní ředitel brněnské mládeže. Tohle prostě na Extraligu nemůže stačit. A na Vítkovice už vůbec ne, přesvědčilo se o tom i Kladno, které Vítkovicím na jejich letišti dokázalo vzdorovat pouhou třetinu, pak už to tam začalo nezadržitelně padat. Nejdůležitějším argumentem je pro mě ale trenér Hadamczik. Hráči by třeba mohli soupeře podcenit, ale on je nenechá: je až chorobně ambiciózní a už od Litvínova do nich hustí, že soupeře podcenit nesmějí. Další důležitou věcí je to, že se hraje úterý-pátek-neděle a brněnští hráči na to nejsou zvyklí, zatímco Vítkovičtí ano. A v neposlední řadě do Ostravy údajně jede jen pár fanoušků Komety, přece jen je to pracovní den. Hala asi plná nebude, přece jen Kometa tolik netáhne, ale jedním z cílů Vítkovic je přitáhnout na stadión lidi, což byl loni dost velký problém - možná proto i ta darda Kladnu, loni by to za stavu 4:0 už dobránili. Kurs 1,40 na Extraligu se zdá nesmyslný, ale v aktuální situaci bych vypsal tak 1,20.

Bank 69,28 Units

tip 19.

Vítkovice - Kometa, tip 1, kurs 1,40 Unibet, vklad 34,64 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte zář 22, 2009 9:19 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 19. tipu KO

Zasloužil jsem si to, porušil jsem hned dvě pravidla - nesázet zápasy prvního s posledním a - a to je opravdu na pováženou - celou dobu tady píšu, jak často trefuju plichty na hokej, pak mi bylo 1,14 na 1X málo :oops: Byl to naprosto typický zápas, jakých jsem už zažil nespočet (a přece se nepoučil): Kometa se dvě třetiny pomalu nedostala z vlastního pásma, Vítky několikrát netrefily prázdnou branku, skvělý Trvaj čaroval. Ve třetí třetině začaly hrát Vítkovice víc zezadu a za normálních okolností by jim Kometa gól nikdy nedala, jenže v polovině třetiny šli do tří a to Jirkovi Dopitovi na jeden gól stačilo. A jak už to tak bývá, v nájezdech dali Vítkovičtí Trvajovi všechny tři góly. Doufám, že tohle si budu pamatovat hodně dlouho.

Havířov - Chomutov
Havířov uhrál plichtu ve Znojmě, ale nepřeceňoval bych to, mám takový nejasný dojem, že Znojmo by letos mohlo v 1. lize plnit roli Jánošíka. V prvním domácím zápase je Chrudim mlela většinu zápasu a to je Chomutov o dost lepší tým. Vypadají na letošní sezónu opravdu dobře připravení, zejména obrana zatím hraje výborně (3 zápasy, 3 góly). Chomutov už má na Ústí minibreak dvou bodů a určitě ho nebude chtít prohospodařit zrovna v Havířově. Panteři mají v brance výborného Čecha, ale tomu to moc neulehčují, dávají mu hodně příležitostí vyniknout. Chomutov letos zdá se hraje mnohem víc na jistotu, žádné hurá výsledky, ale trpělivělivě si buduje mírný náskok, který je schopný udržet. Kvalitou kádru je o hodně výš než Havířov, s takovým soupeřem by neměli prohrávat ani na jeho půdě - ostatně za poslední dva roky tam neprohráli, a to měl Havířov lepší tým než letos. Ručně udělaná DNB má slušnou úroveň 1,303, která mi za zahrání stojí.

Bank 34,64 units

tip 20.

Havířov - Chomutov, tip 2, kurs 1,65 Unibet, vklad 13,67 units
Havířov - Chomutov, tip X, kurs 4,75 BWin, vklad 3,64 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát zář 25, 2009 9:46 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 20. tipu OK

Plzeň - Zlín
Plzeň odehrála slušný zápas v Praze, ale nemá ani bod, přestože horší nebyla. Zlín zase přišel o výhru nad Spartou pár vteřin před koncem. Už jsem to tady párkrát psal - v Plzni se nikomu nehraje dobře. Domácí tady vytvářejí velký tlak, často z toho pramení fauly soupeře (tím spíš, že plzeňské publikum hodně hlasitě rozhodčím "napovídá"). Zlín hrává venku svou typickou hru: od začátku zaleze a čeká na nějaký ten brejk nebo přesilovku. Opírají se o výborného Sedláčka, ale proti lépe útočícím týmům už mají s touhle taktikou problémy (viz. poslední prohra 4:2 v Třinci). Zlínští nemají moc rádi hru do těla a dneska je čeká hodně ran, myslím si, že se na tenhle zápas moc netěší. Plzeň zatím v drtivé většině zápasů soupeře výrazně přestřílela, začíná hrát čím dál víc kanadsky - a prosazují se především Kanaďané Scofield a Bomersback. To je letos zatím hlavní problém Plzně: hráči jako Adamský, Matějovský, Dvořák a nyní i posila z KHL Vampola se ne a ne pořádně prosadit. Tihle hráči si prostě ještě musejí na úzké hřiště zvyknout. Hladinu klubu trochu rozvířila aférka s pozdním příchodem (údajně opakovaným) Kracíka na zápas, ale to by podle mne mělo vyšumět. Tak či tak, kvalitou má podle mého názoru Plzeň dost navrch, hraje doma, kde prohrává opravdu zřídka. A nemyslím si, že by zrovna Zlín mohl být tím týmem. Ručně udělaná DNB má slušnou úroveň 1,491, která mi za zahrání stojí.

Bank 39,88 units

tip 21.

Plzeň - Zlín, tip 1, kurs 1,90 Unibet, vklad 15,64 units
Plzeň - Zlín, tip X, kurs 4,64 Pinnacle, vklad 4,30 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob zář 26, 2009 2:57 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 21. tipu VOID

Tábor - Ústí
Ústí už ztratilo doma druhý bod se slabým soupeřem, tentokrát nemohli být příliš spokojení ani s předvedenou hrou. Přesto si myslím, že na Tábor rozhodně mají. Táborští letos postoupili do 1. ligy, domluvili se s Budějovicemi na spolupráci, získali zkušené bratry Padělkovy. Zatím ale bodovali pouze v prvním zápase sezóny (2:1 se slabým Havířovem), ty ostatní těsně prohráli. Je sice teprve začátek sezóny, ale Ústečtí jsou si dobře vědomi, že nemohou pustit Chomutov do velkého trháku. Mají téměř extraligový kádr, výbornou dvojici zkušených gólmanů (Orct, Salfický) a venku se jim zatím dost daří, dokázali vyhrát i na silné Olomouci. Domácí určitě budou hodně bojovat, hrají doma, lidi jim budou pomáhat. Ale posledně tady dokázali prohrát i se slaboučkým Berounem a jejich šance nevidím příliš vysoko ani dnes. Opět opatrnou DNB.

Bank 39,88 units

tip 22.

Tábor - Ústí, tip 2, kurs 1,65 BWin, vklad 15,51 units
Tábor - Ústí, tip X, kurs 4,50 BWin, vklad 4,43 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř zář 30, 2009 3:22 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 22. tipu OK

Na dnešek mě zaujaly dva tipy, nejdřív jsem se mezi nimi rozhodoval, ale pak jsem si uvědomil, že oba nejlepší kursy jsou u Unibetu, takže si zkusím netradiční AKOvku.

Beroun - Chomutov
Tenhle zápas by měl představovat rozdíl třídy, ne-li víc. Berounští sice dokázali získat hned několik mladíků ze Sparty a Kladna, ale jsou to samozřejmě hráči, kteří se do prvních týmů nepropracovali, navíc bez doplnění potřebnou zkušeností, protože s výjimkou Nedvěda Beroun postrádá hráče s extraligovou kariérou. Chomutov už před sezónou vyměnil trenéry, za Pešouta, který nebyl příliš oblíbený u fanoušků ani u hráčů, angažovali zkušeného Radima Rulíka ze Znojma a výsledek je zatím znát, Chomutov zvládá i nepříznivě se vyvíjející zápasy. Kromě rozdílu v kvalitě kádru je tady ještě jedna důležitá otázka: Beroun zatím dost držel Petr Přikryl ze Sparty, ten ale včera hrál v Litvínově včetně nájezdů, takže to vypadá na Štelmacha (doufám, že ne Chábera, ale ten není na soupisce). Je to pidikurs, ale podle mne je taky hodně málo pravděpodobné, že by dneska Chomutov prohrál. Remízu ale neopomenu pojistit, tip na X2 je z daných možností asi nejhodnotnější.

Pogoň Štětín - LKS Lodž
Tip polského tipéra. Pogoň je nováček, LKS bývalý tým Ekstraklassy. Ale před sezónou bylo všechno úplně jinak, Pogoň se posílil, LKS prodal co mohl. A ještě to nestačilo, tým má velké finanční problémy, hráči jsou bez výplat, poslední novinkou byla aféra se šikanováním mladých hráčů. Navíc jim budou chybět 4 důležití hráči. Z pohledu laika má Pogoň doma 4-2-0 (14:4), LKS venku 0-1-5 (4-13). Do systému to pasuje, samozřejmě opatrnou DNB.

Bank 45,53 units

tip 23.

AKO, kurs 1,475 Unibet, vklad 22,77 units

Beroun - Chomutov, tip X2, kurs 1,18 Unibet
Pogoň - LKS, tip 1 DNB, kurs 1,25 Unibet


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 12:12 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Registrován: pát bře 27, 2009 11:57 am
Příspěvky: 6

Tak na to koukam a mam par veci...
Kdy je strop? Nejak se mi nelibi, ze trefim napr. 10 tipu, nasledujici tip ne a jsem temer v minuse :?
Napadlo me, co takhle vylepsit system tak, ze polovinu ciste vyhry das bokem (zisk) a dal jedes stejny system? Bank by sice nerostl tak rychle, ale mel bys sve jiste...
napr. pocatecni bank 20j, vsadis 10j x 1,3 -> 1,5j mas zisk (davas bokem), bank zustava 21,5... a dalsi kolo...



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 2:33 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Strop je takový, jaký si ho zvolíš. Tady ani nejde tak o prezentaci moneymanagementu, jako o pokus najít tipy, na které jde použít. Pak už je na tobě, jaký moneymanagement zvolíš. Když se podívám zpátky za dosavadními tipy, je zajímavé, že pokud bych je hrál "naostro", to znamená místo DNB čistou jedničku apod., vyšlo by jich opravdu minimálně. To mě znova vrací k myšlence, že bookmakeři nebudou tak úplně neschopní :) . V systému budu pokračovat, ale ještě musím rozchodit ten Štětín, navíc jsem v poslední době nic moc hratelného nenašel.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 3:07 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Registrován: pát bře 27, 2009 11:57 am
Příspěvky: 6

GL, je fakt, ze kdyz se budu nudit, tak bych to mohl zkusit :) Ale upravil bych to dle sebe - po kazde vyhre par drobnych stranou...



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 18, 2009 1:26 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Už jsem ten Štětín rozchodil, takže vzhůru do boje:

Výsledek 23. tipu KO

Ploiesti - Craiova
Na tomhle tipu se shodlo víc rumunských tipérů, Ploiesti má trvalé problémy s defenzívou, tentokrát má i Craiova významné absence v obraně. Ploiesti trénuje trenér Napoli, který byl z Craiovy vyhozen bez udání důvodu, takže pro něj asi hodně důležitý zápas. Zkusím si to.

Bank 22,77 units

tip 24.

Ploiesti - Craiova, tip over 1,75, kurs 1,408 Pinnacle, vklad 11,39 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 22, 2009 9:16 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 23. tipu OK

Slavia - Kladno
Slavia prohrála druhý zápas doma po sobě, přes 120 minut nedala doma gól. To už je hodně dlouho, dnes by to mohlo být lepší, protože na její led přijede Kladno, které je pravděpodobně nejhratelnějším týmem, venku sbírá body opravdu zřídka. Trochu straší to, že svůj poslední domácí zápas prohráli, takže budou o body bojovat, ale přece jen si myslím, že Slavii tam už něco spadne. V obraně to je docela dobré, gólů dostává málo, jen trochu toho štěstíčka při střelbě. Uměle udělaná DNB má poměrně slušnou hodnotu 1,298, zahraju si to.

Bank 27,43 units

tip 25.

Slavia - Kladno, tip 1, kurs 1,62 Unibet, vklad 10,99 units
Slavia - Kladno, tip X, kurs 5,030 Pinacle, vklad 2,73 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 06, 2009 8:01 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 25. tipu KO

Groningen - Heracles
Tip nizozemského tipéra. Ten sází hodně opatrně, přesně v intencích tohohle systému, bere raději nižší kurs s minimálním rizikem. Oba tyto týmy hrají hodně defenzívně, mají hodně slabou produktivitu. Předešlé vzájemné zápasy hranici nepřelezly, i když ji párkrát vyrovnaly. Zahraju si to s ním.

Bank 13,72 units

tip 26.

Groningen - Heracles, tip under 3, kurs 1,452 Pinnacle, vklad 6,86 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 07, 2009 12:24 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 26. tipu KO

Slask - Piast
Tip polského tipéra. Domácí se herně zlepšují, hosté jsou zdecimovaní zraněními. Už jsem v dost velkém propadu, tenhle bank už nemá cenu půlit, takže možná poslední tip.

Bank 6,86 units

tip 27.

Slask - Piast, tip 1 (-1), kurs 1,909 Pinnacle, vklad 6,86 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 09, 2009 6:29 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Výsledek 27. tipu VOID

Slovácko - Sparta
Na poslední chvíli. Ofenzívní sestavy, trenéři chtějí hrát aktivně, zahraju si to.

Bank 6,86 units

tip 28.

Slovácko - Sparta, tip over 2, kurs 1,787 Pinnacle, vklad 6,86 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv led 21, 2010 11:12 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Tip 28. KO

Je čas na vyhodnocení mých nepříliš úspěšných systémů. Co se týká "Půlení banku", musím souhlasit s x-batem, že systém, kdy na jeden neúspěch potřebujete 2-3 úspěšné tipy, se těžko udrží. Přesto se jednu chvíli podařilo z 20 units udělat téměř 70, tam to možná chtělo začít od začátku (např. při dosažení dvoj- či trojnásobku banku). Z vybraných zápasů jsem si vzal poučení, že do "tutovek" nepatří tipy over 2 u underových týmů a X2. Snad mi to tedy bude aspoň k něčemu dobré a snad to za těch 20 units stálo.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron