Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

ned zář 13, 2009 11:31 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Každý týden se nám zpravidla podaří najít zápasy s kursy okolo 1,2 - 1,5, které bychom si rádi vsadili, jen kdyby ten kurs byl maličko vyšší. Jednou z variant, jak si trochu pomoci při zanedbatelné míře rizika, je známý Magic 5 - tipy na přesné výsledky 1:0, 2:0, 3:0, 2:1 a 3:1 s výsledným kursem mezi 1,5 -1,8. Já jsem Magic 5 hrál a dodnes ho považuji za dobrý systém, dost často jsem ale dostal za vyučenou s výsledky 4:0 a 4:1. V souvislosti s mými nechvalně známými pokusy na vedení domácích v poločase vyšším rozdílem (3:0 a 4:0), což nevycházelo ani u kursů 1,15 , jsem se poučil a napadl mě následující systém (pravděpodobně už ho někdo hraje, ale ještě jsem o něm nikde nečetl): sázet budu na přesné výsledky v poločase 1:0 a 2:0 a doplním to tipem HT/FT X:1. Pokud domácí vyhrají (to je stejné riziko jako v Magic 5), kryje nám systém přesné výsledky v poločase 0:0, 1:0, 1:1 a 2:0 (samozřejmě i vyšší plichty a vedení domácích v poločase a jejich nevýhru), což vychází opravdu v drtivé většině případů. Samozřejmě je třeba vybírat ligy a týmy, které jsou pro tento systém vhodné a kde padá málo gólů (ideálním kandidátem je například Sparta Praha). Dílčí nevýhodou je skutečnost, že ne na všechny ligy sázkovky nabízejí přesný výsledek v poločase, ale stejně bych asi nepoužíval ligy, o kterých vůbec nic nevím. Tenhle systém asi těžko můžeme hrát jako hlavní, za týden se dá najít jen pár zápasů, na které se dá použít. Proti čisté jedničce se nám kurs zvedne o 0,1 až 0,3, což je podle mého názoru slušný nárůst (zpravidla čím nižší jednička, tím vyšší nárůst). Zkusím si tady ověřovací provoz, nebudu psát analýzy (osobně se určitě budu inspirovat u expertů na jiných stránkách). Dnes sem ještě napíšu použité kursy pro názornost, ale do budoucna budu uvádět jen výsledný kurs, za který to hraju.

Takže na start:

AEK Atény - Iraklis

tip 1:0 v poločase, kurs 3,30 Sportingbet, vklad 0,94 units
tip 2:0 v poločase, kurs 9,00 Unibet, vklad 0,34 units
tip HT/FT X/1, kurs 4,33 BWin, vklad 0.72 units

celkový vklad 2 units, výsledný kurs 1,55

Tenhle způsob sázek si dost říká o moneymanagement, zkusím hrát navyšovačku do tří výher, což dá kurs mezi 3-4, potom se vrátím k původnímu vkladu 2 units.


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

ned zář 13, 2009 9:15 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

1. tip OK

Na poslední chvíli :

Sporting - Ferreira, výsledný kurs 1,409 , vklad 3,1 units


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pon zář 14, 2009 9:21 am

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

2. tip OK

Atletico - APOEL (Liga Mistrů 15.9.2009)
1:0 v poločase
2:0 v poločase
HT/FT X/1
3:0 v poločase (VOID)

výsledný kurs 1,461, vklad 4,37 units

Tady jsem si dokonce mohl dovolit ještě pojistit výsledek v poločase 3:0 (když padne, bude sázka VOID), pokud bych to neudělal, byl by výsledný kurs 1,583 , přičemž zatím nejvyšší dostupný kurs na trhu je 1,22.


Díky za připomínky a GL



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron