Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

pát lis 02, 2007 2:31 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Obrázek

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 02, 2007 4:04 pm


New Orleans Hornets – Portland Trailblazers
Zacnu domacim tymem Hornets, kteří vyhraji svůj první zapas sezony když porazili Sacramento 104-90. Jenze Sacramento hralo bez key hracu Bibbyho a Artesta a bez těchto dvou jsou Kings opravdu slabí. Hornets si v zapase udrzeli skvely průmer ze strelby trojek 47,6%! a strelba z pole byla 50,6%. Nejvice bodu nasbíral Chris Paul 22 a pridal 12 asistenci, dobry zapas odehral i Peja Stojakovic když zaznamenal 19 bodu.
Blazers jsou téměř kazdym kdo se zajima aspon trochu o NBA pasovani do pozice totalniho outsidera letosni sezony (spolecne s Minnesotou) coz ještě umocnilo zraneni jednicky draftu Odena který je out pro celou sezonu. Jenze v prvním zapase proti Spurs to vypadali jakoby jim Oden vůbec nechybel. Tým plný talentovanych mladíku hral se Spurs vyrovnanou partii dokonce se v zaveru priblizili na rozdil tri bodu ale na vic uz nestacili. Velmi dobry vstup do sezony mel LaMarcus Aldridge (27 bodu), Martell Webster (21 boud) a také Joel Przybilla (13 bodu 10 doskoku) zapas se prilis nepovedl Royovi ale verim ze jeho vykony pujdou nahoru. Průmer strelby z pole byl presne 50% a za strelba za tri body byla téměř stejne dobra jako u Hornets a to 46,2%. Je otazkou jestli takove vykony je schopen takhle mlady tym podavat i v dalsich zapasech ale to se teprve uvidi.
Moje minula sazka byla hcp proti Blazers a když to neslo proti zkusim to obracene a dam hcp +8 na Blazers a zkusim (diky uspesnosti strelby a i hernimu stylu) i pro me méně oblibeny over/under a tentokrat over 200.
Portland Trailblazers +8 @1,91 2/10 Bwin
Over 200 @1,91 1/10 Bwin

GL



Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 4:23 pm

 

Richardu Hamiltonovi se narodila dcera.Gratulujeme

Rip Hamilton stayed home from the Pistons' opener Thursday night to greet his newborn daughter.



Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 4:30 pm


nick003 píše:
New Orleans Hornets – Portland Trailblazers

Portland Trailblazers +8 @1,91 2/10 Bwin
Over 200 @1,91 1/10 Bwin

Ten over hraju taky.Uz jsem ho picknul a pozdeji k nemu taky neco napisu.



Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 6:13 pm

 

NBA 07/08
ATS - 2/2 +0.15
U/O - 3/0 +3.0
ML - 0/1 -1.0
Teaser - 1/1 0.0
Parlay - 1/1 -0.63

TOTAL - 7/5 +1.52


Hornets/Blazers over 199.5 -106 ... 1.06 to 1 unit OK

Uz v dobe preseason probleskla v timesech zprava o vyuziti ofens schopnosti Webstera a Aldridge a potazmo celeho mancaftu a mit tak prumer vstrelenych bodu na zapas okolo 100.Aldridge behem preseason dokazal,ze se fans nemusi obavat toho nejhorsiho po odchodu Randolpha do Knicks.A v po vybornych vykonech v preseason,radi dvojce Webster a Aldridge dale.Na Spurs dokazali uhrat velmi prijatelny vysledek,a to jeste Roy byl po zraneni kapanek mimo misu a na to jakou se Spurs chvastaji obranou jim nasazeli 97 bodu.Tlachani v novinach zrejme nebylo kachnou,nebot jiz v preseason nadelovali Blazers slusne dardy a jen jednou skoncily pod vzpominanou stovkou.Hornets signuly pred sezonou Pettersona z Raptors.Jeho chut ke strelbe je znama.Odsunul tak na vedlejsi kolej Bobbyho Jacksona,ktery je ale taky slusny strelec a muze eventualni vypadek Pettersona nahradit.West,Paul a Peja to je strelecka kvalita a co nezachrani strelci,to zachrani pod kosem Tyson.Pocitam,ze Hornets bude stacit stejny pocet strel na prekonani kilecka jako proti Kings.Blazers totiz obranou cinnosti nejak neoplyvaji.

GL fsem ...

Add:
Spurs (-14) -111 ... 1.11 to 1 unit OK
Hawks/Mavs over 192 ... 1.05 to 1 unit (hp) OK

Parlay:
Nuggets ML + Bulls ML + Spurs ML ... 1.7 to 1 unit KO



Naposledy upravil kamikadze dne sob lis 03, 2007 10:08 am, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 9:59 pm

 

jj bez Randolpha a toho Robota, kteryho draftli misto nej, zkousej moji oblibeni Blazers trosku jinej styl a ovarky na ne by meli padat, bohuzel uz si toho vsimli i bookies a ta hranice uz je dost vysoka, proto jelikoz dneska ma svatek Pamatka zesnulych, tak si dame na Portland @ 4.00 u zmrdu z bwin



Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 10:56 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

Kings vs Spurs

Spurs su velkym favoritom, najma pri neucasti dvojice Bibby, Artest v drese hosti, jedinym muzom ktory drzi Kings nad vodou je momentalne Kevin Martin aj s Johnom Salmonsom, ktory bol draftovany prave San Antoniom, ale odvtedy uz ubehlo dost casu...John je atleticky stavany hrac, dynamika v hre mu nechyba, hrac s vybornym driblingom a prehladom, z ktoreho bude profitovat najma Bibby a momentalne Kevin Martin, co u Johna absentuje je obrana a ta absentovala aj v celom prvom zapase v New Orleans....vela faulov zo strany Kings zapricinenych nepredvidanim situacie, v com je majster Ron Artest, momentalne zraneny...ked si vezmeme ze ich caka zoskupenie vybornej celoplosnej defenzivy a taktiez kvalitnej ofenzivy v podani Parkera,Ginobiliho a Duncana a vybornou lavickou nevychadza mi z toho nic ine ako vyhra San Antonia, je vsak tazko povedat ci nevypustia druhu polovicu zapasu ako v pripade zapasu s Portlandom, preto by som hcp na cely zapas nehral a skusil ponuku PinnacleSport

SA (-8.5) 1st half
pripadne under 189 na cely zapas, nechce sa mi verit ze sa Spurs budu niekam ponahlat, ked budu v jasnom vedeni...


Blazers vs. Hornets

v tomto zapase su pre mna Hornets favoritom, kurz ML je vsak nezaujimvy...aj ked to mozno nebolo ocividne, pozitivny trend hry Hornets sa aj v minulej sezone stupnoval avsak bol pribrzdeny zraneniami...
aj kvoli tomu by mali proti relativne slabsim protivnikom zabrat kym su vsetci v poriadku, Chris Paul je ustredna postava a mozog muzstva, predpokladam ye tomu inak nebude ani dnes v noci, je to komplexny hrac, na centri vidno v podobe Tyson Chandler progres z roka na rok, trosku slabsi v ofenzive ale vyborny pod kosmi, vyborna bola jeho spolupraca Davidom Westom v prvom zapase sezony,Peterson z Toronta zvysi ofenzivnu udernost a Peja Stojakovic je hrac s velkym prehladom v hre...ked to porovnam so zostavou Blazers, ktorym bude chybat draftova jednotka Oden (out pre celu sezonu) je to mlade perspektivne muzstvo, snahu im nemozno upriet, sympaticky vykon na palubovke SA,v dolezitych momentoch ked SA vypustilo a Blazers mali "sancu" na zvrat, prilis laxne chyby,fauly a straty lopt...mladici Aldridge a Webster podporovany skusenejsim Przybillom este o sebe vediet daju spolocne s Odenom by to bolo zaujimave muzstvo, takto im vsak velku sancu nedavam a kedze Hornets nie su muzstvom ktore by nieco niekomu darovali, moj tip:

Hornets (-8)


Mavs vs Hawks

Atlanta ma velky potencial, len ho nedokaze vyuzit, na play-off to nebude, to by som si nedovolil povedat, avsak maju dvoch vybornych hraoc Joe Johnsona a Josha Smitha, back court doplnila draftova jedenacka Acie Law, neni to ziadny zelenac, minimalne priestorove a pozicne ma vyborny prehlad, z coho bude tazit najma Joe Johnson...na centri nehra Zaza Pachulia, ja by som to videl ako plus kedze draftova trojka Al Horford aspon moze dokazat preco tou trojkou bola a myslim ze nesklame, v preseason posobil viac nez prijemnym dojmom, to same Marvin Williams, myslim ze za minulou sezonou urobil ciaru a potvrdi to co sa od jeho hry na frontcourte ocakava, dobra strelba a hra pod kosom mu svedci...

pravdepodobne to vsak na Dallas stacit nebude aj ked tazko povedat aj Mavs maju problemy...sice bez Josha Howarda ale so "siestym" muzom Jerry Stackhousom na jeho pozicii, ktory ak ma svoj den dokaze strelecky zaziarit ale je pravda ze aj vyhoriet, je vsak zaciatok sezony, Jerry moze ukazat kde je jeho miesto a preto mu verim, playmaker Terry je mozgom muzstva, vyborne strelecky a technicky vybaveny, Dirk Nowitzki je zaruka bodov...Devin Harris je podla mna slabinou, defenzivne slabucky s velkymi peniazmi za zmluvu, uvidime co predvedie...deSagana Diop na centri je co sa overu tyka asi brzdou, moc bodov neprida, ale zase ako nahrada Dampiera na centri sa to od neho ani necaka a nebude cakat, je vyborny v defenzive pod kosom, tam je jeho miesto...kose budu davat iny, moj tip:

over 192


dalej

Indiana ML

s Wizards hrali pre niekoho prekvapivo utocny a rychly basket, tazko hovorit o jednootlivcoch ako team vyborny vykon na prvy match, nova posila Dunleavy vyborne v defenzive aj v ofenzive, vzdy si zastal svoje miesto pod kosom...pozicne a myslienkou Tinsley na jednicku...Wizards v nekerych momentoch pripadali bezradni...defenzivny sposob ktory propagoval trener Carlisle je prec, chvalabohu aj trener, pretoze Indy ma hracov stvorenych pre ofenzivny basket a to terajsi trener OBrien vie a muzstvo si veri...

dnes sa tam dokotula po matchi s Pistons starobinec z Miami...Mourning,Walker,Hardaway,ONeal a aj Haslem su chlapi za zenitom, ak Indy bude pokracovat vo svojom rychlom baskete, nemam pochyby o ich vitazstve...najma ked su slniecka bez najvacsej hviezdy Wadea a Indiane uz pomoze aj Jermaine ONeal ktory prvy zapas vcera nehral...



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 02, 2007 11:01 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja si skusim ten hapeckov over na Dallas, tam by Mavs mohli dat okolo 110 bodov

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

pát lis 02, 2007 11:38 pm

 

pekne hapecko

Ciste statisticky,Spurs maji ATS 0:2.Tech 14.5 je dost,ale Kings hrajou zitra v Dallasu a ja proste neverim,ze je necha coach utavit.Spise bych to videl na vetsi prostor pro bench.S tipem na half jsem taky koketoval,ale nakonec jsem jej pustil z hlavy.A proc?Mozna to bude znit blbe,ale jde mi o ukonceni serie,ktera se statisticky vede v tabulkach a proto to asi zkusim.

Over na Hawks/Mavs vypada slibne.Hawks se taky slusne rozjeli v preseason.I s tim Horfordem mas asi pravdu.Mozna,ze i neco podobneho jsem tusil i ja,bo jsem ho vymenil za Maxiella ve Fantasy :D .Kazdopadne tam jsou jeste Lue s Childressem a obzvlaste Josh byval loni bodove hodne uspesny.Jeste nevim jestli si to picknu solo nebo v Teaseru,ale dam si to.

Cus kakamikachakaladze



Nahoru Nahoru
 

pát lis 02, 2007 11:52 pm

 

kamikadze píše:
Richardu Hamiltonovi se narodila dcera.Gratulujeme

Rip Hamilton stayed home from the Pistons' opener Thursday night to greet his newborn daughter.

Tak Amici v tom meli po ranu asi pekny bordel,bo RIP ma syna a ne dceru.Jo a jen tak mimochodem,dnes bude Pistons v Orlandu znova chybet.

http://www.freep.com/apps/pbcs.dll/sect ... y=SPORTS03



Nahoru Nahoru
 

sob lis 03, 2007 5:11 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

takychto noci nebude zase az tak vela, tak si uzime :)

SA 1st half 50:23 hcp(-8) OK
SA 96:80 FT (176) under 189 OK
Hornets 113:93 FT hcp(-8) OK
Indiana ML 87:85 OK, za stavu 87:82 trafil Ricky Davis z Miami s klaksonom spoza polovice ihriska trojku...ale chvalabohu OK
Mavs 94:101 (195) over 192 OK, Atlanta som neveril ale potvrdila ze potencial ma velky, Stackhouse mizerny vykon :( !

gratulacka kamimu k overu ! GL :)



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 03, 2007 5:13 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

samozrejme gratulacia aj k vsetkym dalsim tipom a vsetkym ostatnym ! GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 03, 2007 8:34 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

tlap tlap tlap tlap tlap

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

sob lis 03, 2007 10:02 am

 

jj,fajna noc,skoda tech Bulls a byla by brilantni,no co jsem cetl na jinym foru,tak oproti jinym jsem ja absolutne v pohode

gratulace k plnemu vagonu hapecko bravo



Nahoru Nahoru
 

sob lis 03, 2007 10:25 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

vcerajsia noc patrila rozhodne panom z tejto sekcie

bravo



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron