Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

čtv led 11, 2007 10:49 pm


Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves

A máme tu zase pátek. Uz si ani nepamatuju, kdy naposledy mi vysla analyza psaná na zápas, který se hraje v noci z pátku na sobotu. No to jen tak na okraj, štěstí se má pokoušet, takže doufam, že prolomím páteční prokleti.
Opet tu mame sázku na můj posledni dobou hodne oblíbený Memphis. Tentokrat Grizz hostí Minnesotu. Memphis je sice nejhorsim tymem cele NBA s bilanci 9-27, ale to je způsobeno dlouhou absenci Pau-a Gasola, vedeni také vymenilo trenera a razem tu místo obranne hry mame hru plnou utoceni a na obranu se prilis nemyslí. Divoké výsledky v posledni dobe jsou urcite dobre pro divaky, kterým má Memphis po ostudnem zacatku sezony hodne co vracet. Memphis v poslednim zapase ukoncil viteznou serii Lakers kdyz je porazil 128-118 a to hlavne diky obdivuhodnemu vykonu ve třetí čtvrine, kdy dali pres 40 bodů. Muzem zapasu bylo rozhodne Pau Gasol, který se uz vratil do sve formy, kterou mel pred zranenim. Gasol nasbíral 25 bodu (stejne jako Miller) a pridal 13 doskoků. Minulý pátek sem taky daval na Memphis a to proti Bostonu a sazka byl KO, takze Memphis mi ma co vracet. Minnesota, ma bilanci 17-16 a venku 6-10, hrala 3 z poslednich peti zapasu v prodlouzeni a zajimave je, ze vsechny zapasy o jejichz vítezi muselo rozhodovat prodlouzeni Minnesota vyhrala. V poslednim utkani do prodlouzeni mnoho nechybelo. Vlci prohrali s Clippers 91-92, kdyz rozhodujici kos dal 4 sekundy pred koncem Maggette a zajistil tak svemu tymu cenne vitezstvi. Hlavnim tahounem Wolves byl opet Kevin Garnett, ktery nasbiral 19 bodu a 17 doskoků. Minnesota si hodne zaklada na obrane. Málokdy, tedy kdyz neni overtime, tak bodovy soucet obou tymu presahne 200 bodu. A osobne jsem hodne zvedavy jaka bude vypsana hranice na O/U. Utkaji se proti sobe dva zcela odlišné celky. Utok vs. Obrana. Verim, ze Memphis sveho soupere opet prestřílí a zvítezí.
Tip.... Memphis @1,9 Synot-tip 4/10
Tip.... Memphis ML ?,??
Tip.... Memphis Hcp ?,??



Nahoru Nahoru
 

čtv led 11, 2007 11:11 pm


Boston Celtics - Toronto Raptors
Obrovska smůla se ted valí na hrace Bostonu. Kdyz uz to konecne vypadalo, by nemuselo být tak zle, protoze Szczerbiak se zacinal vracet do sve formy, tak se opet zranil. Aby si hraci Celtics vypili pohar smůly az do dna tak se v zapase proti Indiane zranil i Tony Allen a k zapasu proti Torontu bude pravdepodobne out. Marodka Bostonu pomalu zacina být delsi nez zdraví hráči.
Obrázek
Toronto si v poslednim utkani poradilo s Milwaukee, ktere proziva neco podobneho jako Boston. Hlavnim tahounem týmu je samozrejme Chris Bosh, ktery dal proti Milwaukee 30 bodu. Myslim ze proti Bostonu může klidne nasbírat více bodu protoze ani jeden z hraců soucasne sestavy Bostonu nedosahuje ani zdaleka jeho kvalit. Tady nejde tak na sazku na Toronto ale o sazku proti Bostonu. V momentalni situaci nema Boston ani jednoho tahouna ktery by byl schopen zvednout tym v krizi. Jedine co trochu mluvi v neprospech Toronta můze být unava, hraji treti zapas venku, ale to je tak asi jediny maly zápor. Fortuna nabízí kurz 2,05 coz je paradni kurz. Zítra to nejspise půjde dolů a o netovkach ani nemluvim.
Tip..... Toronto @2,05 Fortuna
GL



Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 8:48 am

 

The Heat welcomed Shaquille O'Neal, Antoine Walker and James Posey back to practice on Thurdsday in Miami.
This was Shaq's first practice since he injured his knee on Nov. 12, although no return date has been set for him. Walker and Posey were placed on the inactive list and have missed four straight games for the Heat after failing to meet Pat Riley's body-fat guidelines, but will be available to play on Friday at Golden St.


Delonte West (back) told Doc Rivers he plans on playing Friday against the Raptors, but Rivers isn't sure it will happen.
Rivers said he will not play West without clearance from trainer Ed Lacerte, so consider him a game-time decision at this point.


Paul Pierce's protective boot will stay on for another week, possibly two.



Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 9:11 am

 

Obrázek



Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 11:21 am

 

Samozrejme,ze Celtics proste s takovou marodkou nemaji narok.Boston byl jeste tak tak konkurence schopny s nejslabsimi tymy,kdyz mohli nastoupit West s Allenem.Ovsem oba se pridali k ostatnim marodum,navic Allen out for season.Ten looser Telfair ma vic stesti jak rozumu.Sotva byl odsunut ze zakladu po neuspokojivych vykonech,uz je tam zase.Tezka krize Celtics.Vecer jsem odpadnul od kompu docela brzo a tak na ty vyhodne kurzy u fortuny a ostatnich jsem uz nestacil zareagovat a tak jsem dnes koumal,jak s tim nejlepe nalozit a nakonec jsem dosel k tomuhle.Jeste bych chtel upozornit,ze nejsem zastance velkych hcp a ackoliv jsem se tu rozepsal o tom ze Boston nema narok,tak do hcp -5,5 proste nejdu,ikdyz je to vice nez realne.

Teaser:
Raptors (-0.5) + BOS/TOR under 195.5 - 2.00 (pinny)


Proc Raptors je asi jasne vsem.Under je podle me hratelny i v podobe 189.Raptors si od zacatku vybudujou slusny naskok a ten by si mohli v dalsim prubehu zapasu jen udrzovat.Pokud k tomu dojde,nebude coach asi plne vytezovat sve hvezdy a riskovat popripade nejake zbytecne zraneni.Uz pozitri ceka Toronto doma velice atraktivni zapas s Dallasem.No a ze strany Bostonu asi nebude mit kdo ty body davat.Telfair s Perkinsem nejak prispejou,ale kdo dal.Sam jsem zvedavej na line up Celtics.Dnes to bude na bench asi samej pendl.S takovou sestavou nebude Boston nikam kvaltovat a bude se snazit uhrat co nejprijatelnejsi vysledek.Howg.

GL



Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 10:25 pm

 

Indiana Pacers - Dallas Mavericks (hcp -4)
Indianu nemam rad, je to hrozne nevyrovnanej tym, kterej je schopnej porazit kohokoliv a pak prohraje s Atlantou, ktery na lavicce sedi jenom chlapek, kterej jim podava rucniky. Pacers tedka maji ,,snuru,, 3-0 ,ale v teto snure jsou vyhry proti Hornets, ktery na ty lavicce maji taky toho podavace rucniku jenom, pak tragicka Atlanta (taky z rucnikarema:) a Boston, ktery ma zranenyho i toho podavace rucniku:)

Pred cca tydnem jim dali 100-91 a myslim,ze bez diskuze maji Mavericks ve vsech smerech lepsi tym. V poslednich 16 zapasech Dallas vyhral 15 zapasu. V poslednim zapase si poradili lehce s Portlandem, odpocinou si a tedka budou hrat vyrovnanej zapas s Pacers a v posledni ctvrtce jim utecou o 8 bodu,tkaze hcp bude absolutne v klidku;]

Jinak co jsem koukal ONeil mel za posledni tyden hezkou radku mensich zraneni,ale hraje, tak treba se to dneska aspon trochu projevi..

Tady jsou stats, z toho jejich posledniho vzajemnyho zapasu:

http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... 41093.html



Nahoru Nahoru
 

pát led 12, 2007 10:30 pm

 

A toho Ditkulese fakt stahli snad jenom kvuli unave;]

To compensate for the possibility of fatigue, Johnson rotated players in and out of the lineup. Dirk Nowitzki played just 26 minutes – none after the third period.



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 9:35 am

 

kamikadze píše:
Teaser:
Raptors (-0.5) + BOS/TOR under 195.5 - 2.00 (pinny)

86:95 :D OK



Nahoru Nahoru
 

sob led 13, 2007 9:50 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

kamikadze píše:
kamikadze píše:
Teaser:
Raptors (-0.5) + BOS/TOR under 195.5 - 2.00 (pinny)

86:95 :D OK


alah

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

sob led 13, 2007 10:30 am


nick003 píše:
Tip.... Memphis @1,9 Synot-tip 4/10
Tip.... Memphis ML ?,??
Tip.... Memphis Hcp ?,??


Práce napůl 8)



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron