Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

čtv pro 27, 2007 5:43 pm


Pamesa Valencia - Polaris Murcia

start ve 20:45

dneska ve zkratce,nemam odpoledne co delat tak jsem jeste vyhledaval zapasy co by me padli do oka a hned jsem jeden naselmimochodem mel bych co delat,ale stara ma cerveny prapory...

V tomto zapase se utkava domaci 6.tym tabulky s bilanci 8-5 s hosty kteri jsou prekvapive na 11.miste a drzi si teoretickou sanci,aby se kvalifikovali do spanelskeho poharu...(bilance 6-7)

pamesa Valencia je konencne letos tym,ktery neni trapny jako v minulych sezonach,v minulem zapase sice prohral na Bilbau,ale kdo s nimi letos neprohral navic Valencia byla Bilbau po cely zapas rovnocennym protivnikem a stesti se priklonilo k domacim...ValĹŻencia ma letos velice zajimavy tym,ktery se mi letos docela libi...v tymu ma Shammonda Williamse(pokud me pamet nemate tak byvaly hrac barcelony a Kazane)...tento hrac je hlavni mozek tymu a s nim stioupaji a klesaji sance domacich,pod kosem ma vysokeho Barace,mlady kluk ale zatim se jevi hodne slibne...dale Milojevic a Douglas(dynamo Moskva-skvele kridlo),Oliver(manresa) a pak stalice Mirrales,Garces a dalsi...a navic po zraneni se vraci Fred House coz je velice dobra zprava pro domaciho trenera,ktery pred sezonou vyslovil velike cile s trojici Avdalovic,House a Shamond...domaci bilance Valencie je 6-0(vyhry Leon +22,Menorca +16,Granada +7,Canaria +24,Malaga +10,Manresa +8.)

Murcia je tym ktery ma venkovni bilanci 0-6...(-5 Granada,-24 Malaga,-16 canaria,-8 leon,-20 Badalona,-13 San Fernando)...tym tzezi hklavne z domacich zapasu,ktere vyhrava i nad silnyi protivniky...jedina prohra s Realem...v minulem kole prehral doma debaklem Manresu(vyhra 94-59)...Maji take velice zajimavy tym,Jimmie Hunter,GavelThomas ti vsuichni reziruji hru Murcie-Murcia nema typickeho vudce...jejich hlavni sila je pod kosem,kde radi trojka kammerichs,reiner a Fajardo...


Zaver:Nemyslim si ze se dnes bude rozhodovat pod kosem,protoze tam bude asi prevaha lehce na strane hostu,i kdyz mlady Barac hraje pomerne slibne...Kazdopadne si myslim ze dnes rozhodne rychlejsi perimetr domacich a zapas jako obvykle rozhodne vetsi vyrovnanost na strane domaciho tymu...kde se body daji lehce rozlozit a i minuty se rozlozi pomerne na cely tym...


Muj tip: Valencia -10,5 1 ka 1,82 Fortuna...

hcp pomerne vysoky ale vzhledem k tomu domacimu prostredi a hre Murcii venku,kde si tolik neveri a nevyuziva svych vysokych hracu si myslim ze adekvatni!

Gl panove duvera 6/10 snad to zvladnu jeste nalozit...

PS:omluvte chybicky:-)



Nahoru Nahoru
 

stř led 02, 2008 2:24 pm


spatnej tip 73-67 :(



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron