Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 

pon bře 10, 2008 9:41 pm

 

metallica píše:
dnes by mal byt systemovy zapas Cllipers, ale dostal som instrukcie, ze kvoli tomu ze LA ma zranenych Eltona a Livingstona (zaujimavy system, kedze tato dvojica si v tejto sezone ani neskrkla) ... tak mam zapas vynechat


:idea: - systém :?: :D - hlavně ,že propagátor psal ,že na začátku
sezóny jsou pevně určené zápasy,které se budou sázet - a najednou stop! Opravdu čím dál zajímavější.
Mimochodem dal jsem si tu práci a prošel jsem prvnĂ­ch 15 zápasĹŻ systĂ©mu a hledal souvislosti a zákonitosti pro tip - vĂ˝sledek byl jen ten ,Ĺľe se jedná vĹľdy o zápasy (tipy) na tĂ˝my hrajĂ­cĂ­ venku v sĂ©rii minimálnÄ› tĹ™ech zápasĹŻ za sebou.To je však vše co je spoleÄŤnĂ©.Jednou se zaÄŤlo tĹ™eba prvnĂ­m zápasem na tripu,jindy tĹ™etĂ­m,nÄ›kdy se vĹŻbec nezaÄŤlo :) .Ale moĹľná jsem se špatnÄ› dĂ­val a nebo jsou to ty "sloĹľitosti" pĹ™i vĂ˝bÄ›ru o kterĂ˝ch se zmiĹ



Nahoru Nahoru
 

pon bře 10, 2008 11:32 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Bedo sikovny si, este dodam ze je to trip proti superom z druhej konferencie, zapasy vies uz na zaciatku sezony, len to ma niekolko ale, kedy treba radsej vynechat

takze

- nehrat ked muzstvu chyba najlepsi hrac, co mi ale v pripade Clippers pride zrovna bezpredmetne, kedze nehraju od zaciatku sezony

- kvoli kurzu sa nema hrat najlepsi tim vonku, a nemal by sa hrat ani najhorsi

- a nemal by sa hrat tim, ktory ma b2b zapas s oddychom mensim ako 20 hodin medzi zapasmi a maju za supera jedno z troch najofenzivnejsich muzstiev



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 2:39 pm

 

metallica píše:
Bedo sikovny si, este dodam ze je to trip proti superom z druhej konferencie, zapasy vies uz na zaciatku sezony, len to ma niekolko ale, kedy treba radsej vynechat

takze

- nehrat ked muzstvu chyba najlepsi hrac, co mi ale v pripade Clippers pride zrovna bezpredmetne, kedze nehraju od zaciatku sezony

- kvoli kurzu sa nema hrat najlepsi tim vonku, a nemal by sa hrat ani najhorsi

- a nemal by sa hrat tim, ktory ma b2b zapas s oddychom mensim ako 20 hodin medzi zapasmi a maju za supera jedno z troch najofenzivnejsich muzstiev


velké díky za objasnění pro mne utajených zákonitostí systému admine :wink: .Zajímavá omezení - stačí třeba zranění nejlepšího hráče hostí ve druhém zápase na tripu - a třetí se tím pádem nehraje - a vklady jsou v háji - série ko.S min.výši kurzu souhlasím ,problém většiny podobných systémů - mimo třetinek pšendy :D .
Ten minim. odpočinek mezi zápasy - to mě také napadlo při zkoumání,ale jelikož jsem neměl přesné časy u zápasů, ale pouze datum, tak se mi to neprojevilo v souvislostech.



Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 2:51 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

ja si myslim bedo, ze vzdy zacali prvym zapasom, to cislo zapasu znamena, kedy im to v serii padlo, je to klasicka navysovacka ako v NHL systeme od psenda, ale presne ako pises je to s tym hracom, zrani sa v druhom zapase a dovi ... dopi .... navyse sa nadenkam chvali, ako Seattle som zabudol napisat, lenze to bol trip siestich zapasov a ja som sa pytal toho tvorcu, ci sa to berie ako dve trojzapasove serie a odpisal mi ze nie, seria pre nas konci a on teraz na zelenych machruje, jaky dokaz podal ... kazdopadne to vyskusame buducu sezonu na NBA, mozno tam este nieco vychytame :wink:

medzitym budeme testovat niekolko MLB systemov Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 5:04 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

mame tu druhu seriu :

Utah -1 ... 1.549 .... vklad 1.82 units

druhym zapasom malo byt Toronto, zdovodu zranenia Chris Bosha sa vynechava



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 5:46 pm

 

metallica píše:
ja si myslim bedo, ze vzdy zacali prvym zapasom, to cislo zapasu znamena, kedy im to v serii padlo, je to klasicka navysovacka ako v NHL systeme od psenda, ale presne ako pises je to s tym hracom, zrani sa v druhom zapase a dovi ... dopi .... navyse sa nadenkam chvali, ako Seattle som zabudol napisat, lenze to bol trip siestich zapasov a ja som sa pytal toho tvorcu, ci sa to berie ako dve trojzapasove serie a odpisal mi ze nie, seria pre nas konci a on teraz na zelenych machruje, jaky dokaz podal ... kazdopadne to vyskusame buducu sezonu na NBA, mozno tam este nieco vychytame :wink:

medzitym budeme testovat niekolko MLB systemov Obrázek


ještě několik otázeček a doplnění.První zápas na tripu, první tip je logické pro systém,ale u jednoho z prověřovaných zápasů jsem narazil,že vyhráli až třetí zápas tripu,ale v závorce jsi měl uvedenou (1).Možná je to ale chyba mých statistik.Bohužel už nevím u kterého týmu to bylo :( .
Co se týká nadenka,tomu stačí povrch - systém zatím jede,nic neřeší,vše chválí.To mne však neuspokojuje,já musím znát motor systému - protože v případě poruchy bych rád věděl, proč a jak to opravit,zda - li vůbec a hlavně kolik to vše může stát.Jsem zvědavý, jak bude nadenka reagovat v případě "poruchy".
Admine a co si myslíš o výši kurzů na tyto zápasy?
Mě se zdají dosti nízké-(můj limit na jakkoukoliv sázku je 1,55) -s ohledem na následné možné finanční navyšování. Něco jsi psal ,že je nutné hrát hrát tyto zápasy s hcp.Proč ? - hodně setím sníží kurzy.? - systém?_
Každopádně jak píšeš, příští sezónu to podrobíme dokonalému testu.

No a nakonec jsem hodně zvědav a natěšen na testování dokonce několika tvých systémů na mlb tlap .Už aby Ti s těma palicema začali :wink: .Doufám, že nás budeš za včas informovat.GL



Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 6:39 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

nepacia sa mi tie kurzy, ale asi to ma odovodnene to navysovanie hcp, inak by asi chybovost bola ovela vacsia



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 7:21 pm

 

metallica píše:
nepacia sa mi tie kurzy, ale asi to ma odovodnene to navysovanie hcp, inak by asi chybovost bola ovela vacsia


V podstate to navysovanie hcp nemusite ani realizovat. Ja to sice niekedy robievam, ale snad doteraz len v 3-4 zapasoch to tak bolo, inak v pohode bol pokryty spread.



Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 7:24 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bedo este jedna, mozno blba otazka, ked si to kontroloval, ako si zistil ake boli hcp styri mesiace dozadu ?

v buducej sezone to skusim testovat aj na klasicky spread



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 9:08 pm

 

System mam uz skoro 3 mesiace. Ale to som uz spominal. Zacinal som, ked bolo 28-0. Teraz som 43-1!!!



Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 10:01 pm

 
Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv bře 06, 2008 12:55 pm
Příspěvky: 6

metallica píše:
bedo este jedna, mozno blba otazka, ked si to kontroloval, ako si zistil ake boli hcp styri mesiace dozadu ?

v buducej sezone to skusim testovat aj na klasicky spread


Nejsem sice beda, ale odpovim. ;) Zjistis to treba na covers, kdyz das scores and matchups, tak si akorat vyberes datum a vidis vysledky i line co byly na spready i o/u. Nebo si muzes nacvaknout to datum na K2 a tam jsou nabidky, ale radim radsi prvni moznost, protoze moderator na K2 je lempl :D



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 10:06 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

o tych screenoch na K2 viem, ale pravy hcp nezistime ani v historii covers, lebo nevieme v akych spreedoch to autor hral, kedze sa hybu



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 10:14 pm

 

metallica píše:
bedo este jedna, mozno blba otazka, ked si to kontroloval, ako si zistil ake boli hcp styri mesiace dozadu ?

v buducej sezone to skusim testovat aj na klasicky spread


Správný dotaz admine :wink: .Samozřejmě to jsem nezjištoval(možná by to šlo,ale dělat bych to nechtěl :D ).Ty jsi však v nějaké odpovědi výše uváděl,že je nutné v systému pro sázku koupit min hcp 3+.Já zvolil +5.Je jasné ,že kurz při tomto hcp asi nebyl ideální,možná na některé zápasy ani nebyl vypsán.Ale to mne v tuto chvíli nezajímalo.Z těch zkoumaných 15 zápasů bylo nutné využít hcp myslím 1 or 2x.S tou klasikou to vidím s ohledem na kurz mnohem příznivěji i za cenu větší chybovosti - určitě dobrá úprava systému.


Naposledy upravil bedrnik dne úte bře 11, 2008 10:17 pm, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 10:15 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bedo neviem ci sa dobre chapeme ale hcp+3 k aktualnemu hcp, cize ked je napriklad vypisany hcp na seattle +15, tak mi si navysime na +18, ak je napriklad San Antonio -7, tak si znizime na -4



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 10:31 pm

 

metallica píše:
bedo neviem ci sa dobre chapeme ale hcp+3 k aktualnemu hcp, cize ked je napriklad vypisany hcp na seattle +15, tak mi si navysime na +18, ak je napriklad San Antonio -7, tak si znizime na -4


tak takhle jsem to zprvu nepochopil :( .Každopádně z toho vyplývá ,že jsem si to při zkoumání hodně zjednodušil.Otázka je, jestli ztížil či zlehčil konečné výsledky zkoumání:wink: .
Možná na to mrknu znova a hcp úplně vynechám.Stejně se mi zdá,že omezuje jak kurzově tak nabídku kurzových kanceláří - ne každá vždy vypisuje hcp na všechny zápasy.
Otázečka : ten hcp vypsaný bet kanceláří se musí dle systému využívat,včetně navýšení +3 ?



Nahoru Nahoru
 

úte bře 11, 2008 10:36 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bedrnik píše:
Otázečka : ten hcp vypsaný bet kanceláří se musí dle systému využívat,včetně navýšení +3 ?


ano, system je zalozeny na tom navyseni, to je hned prve pravidlo systemu



Nahoru Nahoru
  Profil

úte bře 11, 2008 11:02 pm

 

dĂ­k metall :wink:



Nahoru Nahoru
 

stř bře 12, 2008 7:12 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

Utah prehral, dalsi zapas maju na programe dnes s Milwaukee

Toronto by hcp pokrylo aj bez Bosha



Nahoru Nahoru
  Profil

stř bře 12, 2008 4:48 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

nadenkam píše:
System mam uz skoro 3 mesiace. Ale to som uz spominal. Zacinal som, ked bolo 28-0. Teraz som 43-1!!!


takze som si to preratal, keby si chcel vyhrat 1000 SK na jednu seriu, tak ta prehrata seria stala 21 400 SK pri priemernom kurze 1.55, ktory je vsak casto nizsi, cize system od tvojho zakupenia ma bilanciu 15-1, tak mi mozes vysvetlit ako to ze si v pluse ???

navyse aj toto svedci o tom ze nedodrzujes pravidla systemu, nehrat dlhsi trip, absencie hracov, pretoze podla pravidiel system nemal KO



Nahoru Nahoru
  Profil

stř bře 12, 2008 5:26 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

druhy zapas na tripe :

Utah -4 ... 1.565 .... vklad 4.99 units



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron