Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

sob kvě 31, 2008 12:43 pm

Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:31.5.2008 20,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
Beechum under 11,5 1,85
SK: Tipsport




V dnešním prvním zápase se střetne suverén domácí ligy s mužstvem Geofinu. Kvalita je jednoznačně na straně Nymburka, dle mě sérii jednoznačně vyhraje. Disponuje širokým vyrovnaným kádrem, naopak u Jíčína visí otazník nad zdravotním stavem zraněného klíčového rozehrávače Gavláka - bez něj je Geofin poloviční. Navíc má Jíčín v nohách náročnou sérii s Prostějovem.
Mě zaujal vypsaný kurz na trojkaře Jíčína Beechuma. Své schopnosti předvedl v sérii s Prostějovem dostatečně, má výbornou ruku a nebojí se střílet z jakékoliv pozice za čarou trojky. Blíže je to však jiné, 2ky prakticky nestřílí a nájezd taky nemá.
Navíc obrana ČEZu je trochu jiná káva než útočně laděný tým Prostějova.
Očekává, že ho bude bránit dvojice elitních obranářů ČEZu Schilb-Mack(oba mají ke 2m, jsou velmi rychlí na nohách), a to mu asi nebude moc sedět.
Navíc pokud se rychle na úvod nechytne, často ho kouč Geofinu Choleva rychle střídá Reinbergerem.

Dlouhodobý průměr: 12,0 bodu
Proti ČEZ: 1 zápas 6 bodu za 14,28 minuty

MĹŻj tip: UNDER 11,5
Při 7,5/10



Nahoru Nahoru
  Profil

sob kvě 31, 2008 11:00 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Beechum 6 bodu - Tip OK :D



Nahoru Nahoru
  Profil

sob kvě 31, 2008 11:10 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 11:34 am

 

jj, super :)



Nahoru Nahoru
 

ned čer 01, 2008 1:51 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:1.6.2008 16,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
Beechum under 10,5 1,85
SK: Tipsport


Pro mě zcela nepochopitelně Tipsport vypsal hranici je o bod níže. Kdo viděl včerejší zápas, nemohl si nepovšimnout, že Jíčín měl za poločas minimum střel z perimetru. Beechum dal 2 body z najezdu, další 2 body dostal připsány za to, že se Schilb zavěsil na sítku.
Ve 2.pulce sice zkoušel střílet, ale byly to velmi těžké střely a přidal už jen 2 body.
Z hlediska samotné hry se domnívám, ža Nymburk se po včerejším podcenění dnes bude podstatně více soustředit na obranu a nedovolí Jíčínu tolik snadných košů jako včera.
I kouč Katzurin označil obranu ČEZu ve včerejším zápase za naivní a trapnou....
Já zahraju znovu under, ale vklad navyšuji o včerejší výhru..... :D

MĹŻj tip: UNDER 10,5
Při 7,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 2:10 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:1.6.2008 20,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
RanÄŤĂ­k over 21,5 1,85
SK: Tipsport


Přidám ještě jeden "adrenalinový" tip, a to na domácího leadera Rado Rančíka, pro který jsem se rozhodl po zhlédnutí včerejšího zápasu.
Rado se dlouho zastřeloval a měl velmi brzo 3, resp. 4 fauly, přesto přes útočně laděné podkošové hráče Jíčína nasypal hravě přes 20 bodu, přestože proseděl delší časový úsek na lavičce.
To se dle mě dnes nebude opakovat, fauly si pohlídá a rozhodně nezopakuje včerejší mizernou střelbu z perimetru, odkud je jinak vyhlášený ostrostřelec.
Navíc očekávám, že se ČEZ vrátí ke své oblíbené taktice "vše přes Rančíka", protože včera hráli hodně na nájezdy křídel a rozehrávky.
Nezanedbatelnou roli bude určitě hrát fakt, že GEOFIN rotuje jen 3 podkošáky (Šoška nemocen) a na regeneraci neměli ani 24 hodin. To by se mělo hlavně pod košem projevit, ani ne tak u atletického Walkera, jako spíše u Šaroviče a Pelikána, kteří na konci sotva pletli z nohama.

Dlouhodobý průměr: 18,4 bodu a 26,8 minuty

MĹŻj tip: OVER 21,5
Při 4,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 2:48 pm

 
Offline
ostrielaný kaper
ostrielaný kaper
Registrován: pon srp 13, 2007 11:33 am
Příspěvky: 160
Bydliště: Znojmo

Beechum vĂ˝bornĂ˝ tip.Hrál jsem vÄŤera a hraju i dnes.U RanÄŤĂ­ka je ta hranice vysoko,ale pokud bude zápas alespoĹ



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 5:48 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Beechum 5 bodu - Tip OK :D

RanÄŤĂ­k 16 bodu - Tip KO :oops:

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

ned čer 01, 2008 6:01 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Ještě si neodpustím krátký komentář. Zápas výrazně ovlivnila skutečnost, že se hrálo pouze den po úvodním utkání. Jíčín prostě fyzicky odpadl.

Beechum sice trefil 2 strely z pole, ale dale se dostal pouze asi k 5 dalším možnostem z velmi špatných pozic, i když ho Křemen v úvodu moc dobře nebranil. (trochu jsem se bal... :P )

Rančík se obětoval pro tým, balony rozdával kolem a hodně clonil. Bylo evidentní, že Katzurinův záměr bylo najíždět přes jiné hráče než Šaroviče, který Rada bránil. Bez střelby z perimetru se 20 bodu nahazet nedá - a Rančík dnes z venku prostě nestřílel.....

Hrál jsem i UNDER 159. Ten sice vyšel, ale více jsem na wildech věřil Radovi a měl ho vícekrát. Main s Beechumem ale vy šel takže už se těším na další zápas..... :lol: :lol: :lol:

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

úte čer 03, 2008 11:40 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:4.6.2008 18,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
UNDER 156 1,85
SK: Fortuna


Zítra se bude hrát 3-tí utkání série, opět věřím ve výhru ČEZu cca. o 15 bodů. Nymburk by měl nastoupit kompletní, Geofin se zraněným Gavlákem (má natržený sval, je otázka, jak dlouho vydrží), svalové problémy mají další dva hráči (pravděpodobně Beechumm a Pelikán), otazník visí nad Šoškou - dle mě ale všichni nastoupí!!!
Pokud vezmu v potaz únavu Jičína, vychází mě jasná sázka na obranu.
Po posledním nářezu v Nymburku trenér Choleva zdůraznil, že v domácím prostředí se budou chtít pokusit zabráit snadným košům Nymburka z brejku. To pro mě jasně značí v ůtočné fázi precizní hru systémů do jasných pozic na 24s. Na to, že Nymburk uběhají už nemají dostatek sil a před domácím publikem si nedovolí zápas vypustit.
Vzhledem k tomu, že v sérii díky výborné obraně perimetru padá málo košů z větší vzdálenosti, nebudou body přibývat rychle, volím under.

MĹŻj tip: UNDER 156
Při 6,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 04, 2008 7:52 am

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:4.6.2008 18,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
Beechum under 10,5 1,85
SK: Tipsport


Budu se opakovat, ale vzhledem k tomu, co jsem napsal vcera u analýzy "UNDERu" toto prostě musím znovu zahrát.
Beechum v zápase v Nymburce odmítl v poslední čtvrtině po timeoutu nastoupit, dle toho, co jsem odpozoroval, z důvodu svalového zranění. Je to sice střelec a v domácím prostředí velmi nebezpečný, ale kromě Křemena (ten hrává jen prvních 10 minut) je výborně zbytkem ČEZu natěsno bráněn, takže vůbec nemá prostor pro svou obávanou střelu a musí volit nájezd, který rozhodně není jeho parketa. Navíc pro jeho styl hry je dosavadní systém Geofinu nevyhovující, potřebuje od spoluhráčů nájezd do koše a výhoz na volný perimetr a tuto hru zatím Jíčín v této sérii moc nepraktikuje.

Spíše než Beechuma mě dnes lákal under Chapmanna, ten ale bohužel zatím není nikde vypsán.....

MĹŻj tip: UNDER 10,5
Při 6,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 04, 2008 2:20 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: ned dub 01, 2007 11:28 am
Příspěvky: 74

ÄŤepmen vypsanej e fortĹŻnÄ› 9.5 bodu hranice



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 04, 2008 2:27 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: ned dub 01, 2007 11:28 am
Příspěvky: 74

cornholio píše:
ÄŤepmen vypsanej e fortĹŻnÄ› 9.5 bodu hranice


a nevidim vypsanýho píčuma nikde - jinak gut tips pane Grtka a GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 04, 2008 2:29 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: ned dub 01, 2007 11:28 am
Příspěvky: 74

cornholio píše:
cornholio píše:
ÄŤepmen vypsanej e fortĹŻnÄ› 9.5 bodu hranice


a nevidim vypsanýho píčuma nikde - jinak gut tips pane Grtka a GL


ja sem pĂ­ÄŤum - ush to mam - dam voba na under



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 05, 2008 12:58 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

UNDER 156 190 bodu - Tip KO :oops:
Beechum 18 bodu - Tip KO
:oops:

Co dodat...vše bylo obráceně, než mělo. Nymburk prakticky nebránil a nepochopitelně přistoupil na ofenzivní taktiku domácích, kterým do koše spadlo takřka vše, co se vystřelilo.
Omlouvám se všem, kteří můj tip vyzkoušeli....
Pro nezávislého diváka to však byla parádní podívaná, už se těším na večerní odvetu!!!

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 05, 2008 2:01 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:5.6.2008 19,10CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
Chapmann under 11,5 1,85
SK: Tipsport


Dnes večer se hraje 4-té utkání finálové série. Nevěřím, že se bude opakovat včerejší útočná smršť, kdy se oba celky prezentovaly vysokým procentem úspěšnosti střelby.
Očekávám, že se hlavně Nymburk vrátí ke své precizní obraně, z komentářů trenéra Katzurina je patrné, že k hráčům před zápasem bude vést na toto téma důrazný proslov. Očekávám dnes vítězství Nymburka rozdílem cca.15 bodů.

UNDER Chapmanna jsem chtěl zahrát už včera, dnes je hranice Tipsportu až na 11 bodech (včera byla 10,5) a to si s velkou důvěrou zahraji za vyšší vklad. Domnívám se, že kvality obránců ČEZu Schilb-Mack-Sokolovský mu nedovolí lehké koše z brejků a nájezdů, které s vysokou úsoěšností proměnuje. Ve včerejším zápase minul pouze 2 střely a nastřílel 10 bodů, to dle mě dnes prostě nezopakuje.

MĹŻj tip: UNDER 11,5
Při 7,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 05, 2008 9:06 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

CHAPMANN 6 bodu - Tip OK :D

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 05, 2008 9:10 pm

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

tlap

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

sob čer 07, 2008 1:52 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:7.6.2008 20,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
N.JĂ­ÄŤin HCP +22 bodu
SK: Tipsport


V dnešním utkání podle mého názoru bude korunován staronový šampion, Nymburk nepřipustí překvapení a sérii ukončí.
Geofin mě svými výkony opravdu překvapuje, produkuje velmi účinný a pohledný basketbal s velkým nasazením, hraje rychle dopředu a kromě 2.utkání je ČEZu vyrovnaným soupeřem.
Hráči si sérii prostě užívají a hrají bez zábran. Tahounem týmu je pivot Šarovič, ale musím konstatovat, že Geofin čelí Nymburku především díky své kolektivní, nesobecké hře všech svých hráčů. Domnívám se, že i dnešní utkání bude vyrovnané a i když věřím ve vítězství Nymburka, domnívám se, že to sázkové kanceláře s vypsaným HCP 22 bodů opravdu přehnaly.

Oba týmy by měly nastoupit kompletní, ve stejných sestavách, jako v minulém utkání.

Tento tip hraji solo za vyšší vklad.

MĹŻj tip: N.JĂ­ÄŤĂ­n HCP +22
Při 7,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

sob čer 07, 2008 2:04 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:7.6.2008 20,00CET
ÄŚEZ NYMBURK - GEOFIN NOVĂť JĂŤÄŚĂŤN
LEE 0-10 bodĹŻ
SK: Tipsport


Přidám ještě jeden názor, a to UNDER na domácího středního rozehrávače. Jeho minutáž se průměrně ve finálové sérii pohybuje kolem 26 minut, ale všiml jsem si, že oproti zápasům ULEBu se nesnaží tolik zakončovat ale soustředí se především na rozehrávku, zdá se mě, že hraje prostě mnohem defenzivněji.
Je pravda, že co zvedne, to dá, ale ve většině případů volí raději přihrávky na křídlo, ze kterého se především dvojice Sokolovský-Schilb snaží najíždět do koše a sbírat fauly.

Doufám, že se zrovna dnes nerozháže..... I tento tip hraji s velkou důvěrou za vyšší vklad.

Celoroční průměr: 10,6
Body ve finále: 5-6-10-5

MĹŻj tip: UNDER 10,5
Při 7,5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron