Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

pon čer 09, 2008 4:00 pm

Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:9.6.2008 20,00CET
ÄŚR - Argentina
Kulichova over 12,5 1,85
SK: Tipsport


Dnes začíná ve Španělsku kvalifikační turnaj žen pro OH 2008 v Pekingu. Náš tým, jehož základ tvoří hráčky z Brna a USK, by měl dle názoru odborníků i vyjádření manažera Hamzy patřit společně s domácím týmem k jednoznačným favoritům turnaje a měl by postoupit bez větších problémů.
I přes nepřesvědčivé výkony v přípravě se domnívám, že vstupní utkání zvládneme a vyhrajeme vysokým bodovým rozdílem. Argentina hraje rychlý a urputný basket, slabinou by měla být především podkošová sestava, kde by na ČR neměla stačit.
Z tohoto důvodu jsem si "na rozjezd" vybral tip na nejvyšší hráčku utkání - Kulichovou. V poslední sezoně výrazně zlepšila trestné hody a i technicky by měla své protihráčky přehrát. Pod košem by měla kralovat i na doskoku a já spoléhám na to, že dá i nějaký ten koš s faulem a tím její bodové konto bude rychle přibývat.

Nevýhodou může být, že při vyšším bodovém rozdílu jí Bobrovský pravděpodobně může šetřit na další utkání.

Jedná se o první zápas, doporučuji zahrát opatrně za "střední vklad".

Utkání je možné sledovat LIVE na ČT4.

MĹŻj tip: OVER 12,5
Při 5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

pon čer 09, 2008 9:51 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Kulichova 11 bodu Tip KO :oops:


Velká škoda, v poločase 9 bodů s výborným procentem úspěšnosti. Bohužel ve 3.čtvrtině dostala snad pouze 3 balony do pozice, hrálo se na střelbu z venku, která bohužel pro mě padala.
Jinak si myslím, že zápas prokázal, že výsledky z přípravy nebyly náhodné a tým je v herní křeči - 13 ztrát za poločas proti takovému týmu, to je tragédie.

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

stř čer 11, 2008 11:00 am

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum: 11.6.2008 19,30CET (ÄŚT4)
ÄŚR - Angola
Machová under 11,5 1,85
SK: Tipsport


Dnes ČR odehraje 2.utkání, i přestože nám o "nic" nejde, měly by jsme v tréninkovém tempu zvítězit vyšším rozdílem. Při pohledu na soupisku Angoly je jasné, že ČR bude dominovat pod košem a podle mě i taktika Bobrovského bude směřovat tímto směrem. Už v prvním zápase se hodně balonů pouštělo přes naše vysoká křídla Vítečková-Veselá, které z toho dávaly dost bodů. Minutáž základní 5-ky odhaduji na cca. 20 minut. Na tom je postavená má úvaha, za takovou dobu naše střední rozehrávačka proste 12 bodů nenastřílí. Navíc v prvním utkání trefila skoro vše z 3-ky, co hodila na koš. Je to teoreticky poslední utkání, kdy může Bobr vyzkoušet náhradnice a určitě toho za jasného stavu využije.

Asi je aktuální i HCP, ale vzhledem k prostřídávání dám raději Machovou.

Hraji za střední vklad.

Můj tip: Machová under 11,5
Při: 5/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 12, 2008 9:12 am

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Machová 21 bodu Tip KO :oops:

Tak tohle se opravdu nepovedlo, tip zcela mimo - sorry všem.

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv čer 12, 2008 11:08 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Chybka se občas vloudí, důležitý je dlouhodobý výsledek.

Tak ať je to příště podle plánu, GL !



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 13, 2008 11:25 am

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Datum:13.6.2008 15,00CET
ÄŚR - Argentina
Kulichova under 11,5 1,85
SK: Tipsport


Dnešním utkáním se ČR může kvalifikovat na OH a dle mě to bez větších problémů zvládne. Přemýšlel jsem i o HCP, ale vzhledem k tomu, že japonky jsou velmi houževnaté a hrají do poslední minuty naplno, HCP nedávám a raději zahraji střelkyni.
Japonská hra je postavena na výborné střelbě z perimetru, hlavně jejich střední rozehra má fantastické procento úspěšnosti, ale i křídla jsou relativně kvalitní. Pod košem mají 1 hráčku 192 cm, zbytek je většinou pod 184 cm - teoreticky by jsme měly dominovat pod košem, což se ale ani v minulých utkáních z důvodu výkonů našich pivotek moc neprojevovalo.
ČR v minulých utkáních vyprofilovalo svou hru, kdy těží z výborné střelecké formy Machové a kvalitní hry Vítečkové-Veselé na křídlech. Dá se říct, že pivotky používají jen na doskok a přihrání míče...

Kulichovou volím jednak z výše uvedeného důvodu, jednak proto, že se jedná o "těžkotonážní" hráčku s menší pohyblivostí, které by styl japonské hry neměl sedět. Domnívám se, že mnohem více prostoru dnes dostane Večeřová (s Angolou 12 bodu) a Šujanová.

I když mě kvalda nevychází dle představ, dnes hraju za vyšší vklad!!!

Tip: under 11,5
Při: 8/10

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

pát čer 13, 2008 4:41 pm

 
Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

Kulichova 7 bodu Tip OK :D :D :D

Vše přesně dle předpokladů, Petra clonila, blokovala, nahrávala a body dávaly křídla a rozehra...

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron