Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

úte led 30, 2007 7:45 pm


Kobe je dneska v New Yorku OUT!!!

Suspendace na jeden zápas za to vražení do Ginobiliho v neděli těsně před koncem.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2748084

Pinny již zápas má OFF...Expekt stále 2,39 a BaH 2,30 na Knicks...ale asi to moc dlouho nevydrží...tak pospěšte, kdo chcete jet semnou :wink:

----------------------------------------------------------------------------------

Tento zápas jsem chtěl hrát stejně, ale tato zpráva mi ušetřila čas strávený vypisováním důvodů, proč ANO :roll: Jelikož jsem viděl v neděli tu ubohost, která se snad ani nedá nazvat basketem, v podání Lakers...kdy nebyli schopni porazit Spurs, kteří hráli nejhůř za drahnou dobu. Knicks by měli být komplet...Curry (ikdyž je PROB), Marbury a poslední dobou střílející Crawford. Lakers možná budou bez Browna a Waltona...a nyní jistě bez Kobeho. Ovšem včera byl AK47 psán jako OUT a nastoupil, takže jeden nikdy neví :evil:

Každopádně všem GL :!:



Nahoru Nahoru
 

úte led 30, 2007 8:59 pm


LeBron James je pro dnesni utkani OUT!
:wink:



Nahoru Nahoru
 

stř led 31, 2007 9:25 am


Mithrandir píše:
Kobe je dneska v New Yorku OUT!!!

Suspendace na jeden zápas za to vražení do Ginobiliho v neděli těsně před koncem.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2748084

Pinny již zápas má OFF...Expekt stále 2,39 a BaH 2,30 na Knicks...ale asi to moc dlouho nevydrží...tak pospěšte, kdo chcete jet semnou :wink:

----------------------------------------------------------------------------------

Tento zápas jsem chtěl hrát stejně, ale tato zpráva mi ušetřila čas strávený vypisováním důvodů, proč ANO :roll: Jelikož jsem viděl v neděli tu ubohost, která se snad ani nedá nazvat basketem, v podání Lakers...kdy nebyli schopni porazit Spurs, kteří hráli nejhůř za drahnou dobu. Knicks by měli být komplet...Curry (ikdyž je PROB), Marbury a poslední dobou střílející Crawford. Lakers možná budou bez Browna a Waltona...a nyní jistě bez Kobeho. Ovšem včera byl AK47 psán jako OUT a nastoupil, takže jeden nikdy neví :evil:

Každopádně všem GL :!:



DĂ­ky alah



Nahoru Nahoru
 

stř led 31, 2007 9:35 am

 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

stř led 31, 2007 9:57 am

 
Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

jo tak panove se nabalili ... a beze mne :( hufi

gratulacia pani k dobremu tipu a rychlej reakcii bravo



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

stř led 31, 2007 10:12 am


Mithrandir píše:
...Expekt stále 2,39...tato zpráva mi ušetřila čas strávený vypisováním důvodů, proč ANO



Tak pánové, veliká gratulace všem, kdo se svezli bravo !!!
Poměrně těsný zápas, který velmi pravděpodobně rozhodla absence Kobeho 8-) Ale o tom všem to přece je, je fuk o kolik vyhráli, když bylo naloženo v ML, hlavní je, že jsme podojili bookies :wink:
Jen více takových picků...navíc za hezký kurz 2,39 :roll:
-------------------------------------------------------------------------------------
Malá kaĹ



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron