Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

stř led 31, 2007 12:53 am


Aris - Barcelona 1 1,7, treba victorka bez MP, streda 19:45. zapas ve kterem jde rekum o vsechno. Potrebuji vyhrat. Spolehat na prohru neapole s trevisem... to nepujde. Barcelona na druhe strane nehraje o nic. S vyjimkou preruseni spatnych vysledku v EL a nabyti sebevedomi do dalsi faze. Coz je sice pekne, ale nevim jestli dostatecne motivujici. Takovy zalgiris minuly tyden byl hodne namotivovany a vyhral, ale hral doma...coz je rozdil, louceni s letos katastrofalni euroligou, museli to nejak, aspon trosku, zalepit :) Aris pojede na krev, na hristi necha srdce a na vysledku se to projevi... ja sem o tom presvedcen.

Vyprodane alexandreio vytvori jeste vetsi tlak na rozhodci nez kdy jindy, a to se taky projevi... podle me neni vic hot court nez alexandreio, mozna vyprodana OAKA v dulezitych zapasech, nokia arena v tel avivu... i pionir, tivoli... ale alexandreio je jen jedno :Wink:

Porovname kadry... Barca ma 2 top guardy. Lakovic, navarro... evropska extratrida. oba, nejen bodove, tahnou katalance, no ale dal nic. nevidim alternativu za ne... jinak je to bida bych rekl. uz sem tu psal minuly tyden o barce... porad to plati. vetsina hracu z formy, i kdyz vyhrali ve valencii(ta, pokud nezahraje douglas, bez vyjimky nevyhrava). Hodne si myslim chybi kasun...a i nadale chybet bude. Rozdil v zitrejsim zapase vidim pod kosem. Marconato nema sanci ubranit massey´ho, je strasne pomaly a jerry si z neho bude delat dobry den. PF Wilkinson je taky lepsi triase ci kakiuzise... Rekove budou podle me dominovat i na doskoku. Mazzon vi, ze hlavnim ukolem je eliminovat navara s lakovicem... verim, ze se to nejakym zpusobem podari. takovy pantelaidis nastoupi, oba je sereze a pujde si zase sednout... treba :lol: A i kdyby ne... castle je ostrileny harcovnik, scales taky ma kvalitu, i kdyz spise ofenzivni nez v defenzivni. takze zas takovy nepomer na guardu by byt nemusel...

Ja proste musim za 1, reci do toho daj vsechno, pozene je cela hala... barca vyhrat nepotrebuje... tohle si zahraju za vic. 6/10. Mozne by bylo zkusit i under, jak jinak v soluni ve vypjatem zapase... 143,5b je hranice, ktera podle me pokorena nebude.

A dalsi zapasy? tak cska rozbije fulker, ktery sice k postupu potrebuje vyhrat, neni to ale absolutne realne. nicmene se to obejde beze me za ten kurz. Soucasny tahoun Kambala dopoval a zitra hrat nemuze, turci nemaji nejmensi sanci.

Neapol-treviso... tak tam vseci bezpochyby povali za 1. ja to za ten kurz kaslu.

PAU-Zalgiris... no to je taky kurzove nevyhodne...

GL, ja jen aris zitra... a samozrejme real v ulebu.



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 12:12 am

 

Tak a tady je to horsi... Aris, jak je zvykem zabral az poslednich par minut, jerry massey mohl byt hrdinou, troufnout si na trojec pres blok za takove stavu, navic on neni zadny trojkar... ale trefil 72-70 35s do konce. ale pak jaka s prehledem obe sestky 72-72, pres 20s na posledni utok... nevim proc ho hral iliadis...no a dopadlo to nedobre. Ale opet neopakovatelna atmosfera, aris jde po zavahani neapole stejne dal, takze v prodlouzeni na to asi hodili bobek...

Takze tip KO 75-82p



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 12:15 am

 

kilka píše:
Tak a tady je to horsi... Aris, jak je zvykem zabral az poslednich par minut, jerry massey mohl byt hrdinou, troufnout si na trojec pres blok za takove stavu, navic on neni zadny trojkar... ale trefil 72-70 35s do konce. ale pak jaka s prehledem obe sestky 72-72, pres 20s na posledni utok... nevim proc ho hral iliadis...no a dopadlo to nedobre. Ale opet neopakovatelna atmosfera, aris jde po zavahani neapole stejne dal, takze v prodlouzeni na to asi hodili bobek...

Takze tip KO 75-82p



Taky jsem hrál, ten konec mě stál málem polovinu ruky, ale jdeme dále :wink:



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 12:30 am

 

Sopoty-Cl.Bologna MUJ TIP 1, 1,75 tipsport

Tak... Marco Belinelli neletel do sopot. Nekolikrat sem psal, nejenom ja, ze bologna hraje v 5,6 lidech. a ted z toho mala co maji, sou 2 out, euroleague top rebounder thomas a pan strelec belinelli. Tipac stale drzi 1,75, a to si ja musim zahrat...

Situace v zapase sopoty-bologna je takova... italove potrebuji k postupu vyhrat o vice nez 15bodu, jinak sou vyrazeni a postupuji polaci. Nebylo to prilis realne, ale ted je to uplna fantasmagorie. Budou muset hrat hop nebo trop, rychly utoky, riskovat budou apod... a vysledek bude ten, ze odjedou dost mozna s debaklem. S belinellim mohli zkouset palit z dalky, marco kdyz ma den, tak je schopen sam udelat vysledek, ale bez neho? na EL urovni zbyvaji edney, mancinelli a bluethental... dal nic, vubec nic... Bologna shori zitra pod obema kosi...Besok s wojcikem si v pohode pohlidaji situaci a ja myslim, ze nebude problem.

GL



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 12:31 am

 

kilka píše:
Sopoty-Cl.Bologna MUJ TIP 1, 1,75 tipsport

Tak... Marco Belinelli neletel do sopot. Nekolikrat sem psal, nejenom ja, ze bologna hraje v 5,6 lidech. a ted z toho mala co sou 2 out, euroleague top rebounder thomas a pan strelec belinelli. Tipac stale drzi 1,75, a to si ja musim zahrat...

Situace v zapase sopoty-bologna je takova... italove potrebuji k postupu vyhrat o vice nez 15bodu, jinak sou vyrazeni a postupuji polaci. Nebylo to prilis realne, ale ted je to uplna fantasmagorie. Budou muset hrat hop nebo trop, rychly utoky, riskovat budou apod... a vysledek bude ten, ze odjedou dost mozna s debaklem. S belinellim mohli zkouset palit z dalky, marco kdyz ma den, tak je schopen sam udelat vysledek, ale bez neho? na EL urovni zbyvaji edney, mancinelli a bluethental... dal nic, vubec nic... Bologna shori zitra pod obema kosi...Besok s wojcikem si v pohode pohlidaji situaci a ja myslim, ze nebude problem.

GL



Mám zahráno už od rána, GL



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 01, 2007 11:30 am

 ok
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 3:04 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Dobsina

ok



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv úno 01, 2007 11:53 pm

 

KO 78-84

Polaci, polaci, polaci... :( Sorry chlapi...



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron