Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

ned lis 09, 2008 1:22 pm


Obrázek



Nahoru Nahoru
 

ned lis 09, 2008 1:24 pm

 

Kings -3.5

Stejne jako predevcirem hraji Kings.Warriors,ikdyz jsou Maggette i Harrington uvedeni jako quest by hrat nemeli,teda aspon to sami Warriors neocekavaji.

Warriors update: Golden State is again expected to be without Corey Maggette (strained left hamstring) and Al Harrington (strained lower back), which should leave plenty of minutes for Brandan Wright and Anthony Randolph. ... Wright missed practice Saturday to repair a tooth he chipped during the previous night's 109-104 loss to Memphis.

Okolo Harringtona navic koluji ruzne zvesti o jeho trejdu.

Perhaps in an attempt to quiet his clamoring for a trade, Golden State Warriors forward Al Harrington was placed on the inactive list with a strained lower back prior to Friday’s 109-104 loss to the Memphis Grizzlies.

Harrington, who has had an ongoing feud with coach Don Nelson about his role on the team, was not in attendance at Oracle Arena. He asked to be traded one day before the start of the season.

That request created a further rift between Nelson and Harrington, who apparently broke an agreement with his coach to keep quiet about a possible deal.

“I made a deal with him that I was going to play him as many minutes as he would want, and I would have kept that word,” Nelson said after Wednesday’s 111-101 win over the Denver Nuggets. “But when he surprised me with going public with wanting to be traded, it (has) made it pretty difficult for me and everybody else.

“And he hasn’t been playing well to go along with it, so we might as well make the change now. People in the league know he’s a good player and know if there’s a trade to be made, we’ll make it.”


Knicks/Jazz over 207

Knicks udelali zmenu ve starterech,kdy za docela nevyrazneho Lee,nasadily do hry hned od uvodu Chandlera a ejhle vysel z toho won u Wizy a navic slusna porce vstrelenych bodu.Doma nejspise budou chtit v tomto trendu pokracovat a vnutit Jazikum svuj styl hry.Jazz sice maji Derona jeste stale out,ale i presto se nemusi bat,pustit se s Knicks do bodove honicky.Utah prakticky letos nepoznal jeste hru s vylozene overovym mancaftem.Ten uvod s Denverem byl bez Anthonyho a plny ocekavani jak dopadne hra bez Derona.Oba maj po zapase volno,takze zadny velky setreni.

Pistons/Celtics under 187

Celtics hrajou i zitra,tudiz neverim v zadny velky kvalt.Pomale utoky z rozvahou a zakonceni v poslednich vterinach.Allenovi se 2x nedari,Perkins blokuje jak o zivot,jen nahore asi bude potiz uhlidat AI.Na druhe strane asi porad bude bolet ztrata McDyesse a mozna i Ripovy problemy se svym defraudantskym manazerem budou mit vliv na jeho ruku.

gl fsem ...



Nahoru Nahoru
 

ned lis 09, 2008 3:05 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

cauko kami. dnes ked som tam tento zapas videl hned som si pomyslal na teba, ze to isto zahras..a aj mi moja predtucha vysla :-) nevyzera to zle a budes to mat isto doma ked ti dvaja nenastupia, no uvidime...mozno to aj ja zahram..
ja som si uz dnes svoje veci popodaval hned rano, pozdejsie to sem prihodim



Nahoru Nahoru
  Profil

ned lis 09, 2008 6:06 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

Takze slubene tipy

Utah Jazz/New York Knicks (O 207) for Game 1.917

Houston Rockets/Los Angeles Lakers (O 187.5) for Game 1.870

A pridal som si aj kamiho tip

Golden State Warriors vs Sacramento Kings (-3.5) for Game 1.952

samozrejme vsetko solo
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

ned lis 09, 2008 8:09 pm

 

LA Clippers – Dallas, 9.11.2008, 21:30

Nemám veľa času na rozpisovanie, tak v skratke. Dallas má dve výhry a tri prehry. Tie dve výhry zaznamenali ako hostia, prvý krát rozbili Minnu na ich palubovke o desať bodov. V druhom víťaznom dueli zvíťazili nad San Antoniom rozdielom až 17 bodov, kde sa hlavne zablesli skvelými výkonmi – Dirk(30bodov, 7 doskokov, 3 asistencie), Terry(29 bodov), J.Howard(14 bodov, 12 doskokov). V poslednom zápase tiež podali veľmi dobrý výkon na palubovke Denveru. Vonku zatiaľ šlapú veľmi dobre a forma Dirka a Terryho je výborná.
Clippers sa trápia od začiatku sezóny. Síce posilnili tím, zatiaľ majú šesť prehier v rade a predvádzajú tragické výkony. Prvé, čo človeka napadne keď vidí 0:6 na zápasy – už by mali zabodovať, ale to ja neberiem ako dobrý argument. Proste, Dallas je ohromne silný tím a motivácia vyhrať u Clippers bude určite vysoká, ale pochybujem, že bude stačiť. Camby sa po zranení ešte nedostal do ideálnej formy, čo hrá tiež v prospech Dallasu. Proste dnes vidím len jedného favorita a to Dallas a rád si zahrám Hdc -4 za stredný vklad.

Tip: Mavs-4
Kurz: 1,91 (Bwin)
DĂ´vera: 5,5/10



Nahoru Nahoru
 

ned lis 09, 2008 8:16 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

vela stastia nobody, len nechapem preco to hras u takych sracov ako bwin



Nahoru Nahoru
  Profil

ned lis 09, 2008 8:44 pm

 

waffen píše:
vela stastia nobody, len nechapem preco to hras u takych sracov ako bwin


ja to nehram v bwine...ale ked pisem analyzu..napisem vacsinou najlepsi kurz zo znamejsich stavkovych....ja hram vo fortune Hdc -3,5....1,8

no a diki...aj tebe GL



Nahoru Nahoru
 

ned lis 09, 2008 10:20 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

aha..no este horsie :-(



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 10, 2008 8:41 am

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

Utah KO o bodik :-(
HOuston OK easy
Kings OK megaeasy

skvela praca kami...grtka



Nahoru Nahoru
  Profil

pon lis 10, 2008 9:11 am

 

dikes waffen a tobe taky gratulacka ...

kurna,ale ty 2 body z Madison zamrzi,Mormoni se krute zasekli v 3/4

Co se tyce tech sazkovek,ja podavam picky u jak u pinny,tak i v bwinu i v kamence (Synot).A mam proto taky sve duvody.

Pinna samo nabizi nejlepsi kurzy v rovine a nejsou s ni zadne problemy.Ovsem krome Amiku u ni sazi celej svet a kurzy,potazmo lajny a hcp,se zacnou menit na zaklade trhu.

Bwin nema tak sirokou klientelu a muj osobni nazor je ten,ze kdo ma bwin jako vyhranenou sazkovku,tak proste neni silny v anglictine.Bwin ovsem nereaguje stejnym stylem jako Pinna,u nich se kurzy upravuji podle sazkovek jako je treba pinny.Tudiz lze u nich ziskat se zpozdenim lepsi hcp nebo lajnu s lepsim kurzem nez ma pinny.(viz treba vcera under DET/BOS,ovsem dle vysledku to bylo asi uplne jedno,kde to bylo vsazene :lol: )

No a Synot jako kamenka upravuje kurz max. tak jednou denne a lajny s hcp na ty nesaha vubec.Kurz je sice mensi,ale 1.85 a bez poplatku !!! je si myslim docela naprosto v pohode.A navic,sem tam vypisou kamenky dost podivne sazky a byla by vecna skoda toho nevyuzit.A v klidu z domu po telefonu.

Caues



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron