Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

stř lis 19, 2008 12:07 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

Este ej sice skoro na NBA ale pozeram, ze v noci hra SAC v NO. NO sa zranil Paul, co myslim, ze je citelna strata. Treba vsak pockat az do noci ako sa bude jeho stav vyvijat, ci nastupi alebo ne. SAC chyba Martin, ale to je uz dlhodobejsia zalezitost. SAC maju seriu 3 prehier, ale az na tu poslednu to bolo o chlp. V kazdom pripede si myslim, ze ked Paul v noci nenastupi za NO, tak vysoky hcp 13 na SAC sa da zahrat.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř lis 19, 2008 8:35 pm

 

Oklahoma City-LA Clippers, 20.11.2008, 02:00



Tak, dnes sa mi zapáčil tento zápas. StretnĂş sa v Ĺ



Nahoru Nahoru
 

stř lis 19, 2008 9:50 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: úte pro 18, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

Este mi padol do oka jeden zapas..i ked mam radsej O-U ako HCP, zahram si proti slabuckej minne

Philadelphia 76ers (-3.5) vs Minnesota Timberwolves for Game 1.943

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř lis 19, 2008 10:42 pm

 
Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

NBA 08/09 - 5/11/1 -244.82e

76ers ML KO

pinnaclesports 1.641 vklad: 80 eur (8/10)

ked uz ma byt niekto momentalne hot, tak su to urcite 76ers, po nevyraznom zaciatku, ked nenaplnali ocakavania momentalne 3 vitazstva v rade, vo vsetkych troch dominancia pod kosom, skvely zvrat s Pacers, kde zlikvidovali 26 bodove manko, sebavedomie sa ihned prejavilo v b2b zapase s Thunder, Dalembert si konecne zvykol na Eltona pod kosom, s tymto duom pod kosom 76ers kraluju statistikam ohladom rebounds celej NBA, s Taddeusom momentalne podla mojho nazoru jeden z naj frontcourtov v lige...pritomnost Eltona dava kazdopadne viac priestoru Ig, ktory ak to nejde z perimetra dokaze zahrat skvele pozicne v defense, o Millerovi nie je treba co hovorit, kazdy fanusik NBA ci uz z tejto alebo minulej sezony videl coho je Andre schopny, kader typu Billups ho mal v play-off plne zuby...momentalne jedina vec co 76ers chyba je kvalitna trojkova strelba, angazovanie Kareema Rusha zatial neprinasa az take ovocie, ako by sa cakalo ale ako som spomenul team je silny na inych postoch a dokaze to efektivne kompenzovat...hcp trojkovej strelby 76ers v porovnani s Twolves ktory sa taktiez spoza obluka trapia, je prilis malo na to aby vlci mohli vyhrat tento zapas...ako obycajne hrozny start do sezony, repete minulej, defenziva nie je zla, aj ked to tak nevyzera myslim ze vymenou OJ Maya za Millera a Kevina vlci ziskali kvalitnu dvojicku k Al Jefferson, avsak cele je to o tom chyba myslienka smerom dopredu, je to o jednom muzovi uz spominanom Al Jeffersonovi, jednym z najlepsich muzov frontcourtu vobec, specialne pod superovymi kosmi, pri takej sile akou vsak disponuju 76ers v tychto statistikach, dnes nebude priestor na to aby sa vyrazne presadil...vlci maju az chorobne zle posledne minuty zapasu kde stracaju vedenie a psychicky idu smerom nadol, coraz viac sa hovori o trasucej sa stolicke pod koecom Witmmanom...oba teamy po par dnoch volna, vlci mali cas na vycistenie hlav, z historie vzajomnych to na 76ers vedia, avsak momentalne statistiky a najma teamova chemia hovoria jasne...


Naposledy upravil hp dne čtv lis 20, 2008 7:01 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 20, 2008 4:45 am


waffen píše:
Este mi padol do oka jeden zapas..i ked mam radsej O-U ako HCP, zahram si proti slabuckej minne

Philadelphia 76ers (-3.5) vs Minnesota Timberwolves for Game 1.943

GL
je absolutne netaktne vypisovat hluposti typu 'slabucka minnesota",zraneny chris paul atd...niektory tu pisu take bludy ze mi je z toho na grc..gl pani a bez zbytocnych zlych prekladoch s anglictiny:O))



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 20, 2008 7:00 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

alfabetar píše:
waffen píše:
Este mi padol do oka jeden zapas..i ked mam radsej O-U ako HCP, zahram si proti slabuckej minne

Philadelphia 76ers (-3.5) vs Minnesota Timberwolves for Game 1.943

GL
je absolutne netaktne vypisovat hluposti typu 'slabucka minnesota",zraneny chris paul atd...niektory tu pisu take bludy ze mi je z toho na grc..gl pani a bez zbytocnych zlych prekladoch s anglictiny:O))


najprv daj svoj nazor ku konkretnemu zapasu a potom hovor o taktnosti, inac budes (ak uz samozrejme nie si) len jeden z dalsich kecalkov a s tou anglictinou, neviem na koho to smerovalo ale osobne by som si velmi rad zmeral sily v cudzom jazyku s niekym kto nevie v materinskom jazyku pouzit spravnu predlozku



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 20, 2008 8:05 am

 

nobody píše:
Oklahoma City-LA Clippers, 20.11.2008, 02:00



Tip: Clippers
Kurz: 1.99 (Fortuna)
DĂ´vera: 4,5/10


Viac easy nemohlo byt. 108:88



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 20, 2008 8:38 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

alfabetar píše:
niektory tu pisu take bludy ze mi je z toho na grc


k tomu ti napisem akurat tolko, ze na rozdiel od teba maju aspon nejaku snahu, nikto ta tu nenuti chodit ani ta o to neprosi, tak suchaj nohami pod stolom a nenavazaj sa do druhych ... a btw muzstvo s bilanciou 2-8 musi mat popyczi silu, ved to ukazalo aj v minulej sezone ... k tomu Paulovi, ten pokial viem si v poslednom zapase zvrtol clenok a wafla nenapisal nic ine, ako to ze pocka ci nastupi ... tak naozaj neviem aky mas problem, ved si najdi stranku, ktora je adekvatna tvojim nikde nekonciacim znalostiam a mas po problemoch

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 20, 2008 10:31 pm


hp píše:
alfabetar píše:
waffen píše:
Este mi padol do oka jeden zapas..i ked mam radsej O-U ako HCP, zahram si proti slabuckej minne

Philadelphia 76ers (-3.5) vs Minnesota Timberwolves for Game 1.943

GL
je absolutne netaktne vypisovat hluposti typu 'slabucka minnesota",zraneny chris paul atd...niektory tu pisu take bludy ze mi je z toho na grc..gl pani a bez zbytocnych zlych prekladoch s anglictiny:O))


najprv daj svoj nazor ku konkretnemu zapasu a potom hovor o taktnosti, inac budes (ak uz samozrejme nie si) len jeden z dalsich kecalkov a s tou anglictinou, neviem na koho to smerovalo ale osobne by som si velmi rad zmeral sily v cudzom jazyku s niekym kto nevie v materinskom jazyku pouzit spravnu predlozku
na predlozky tikaslem uz dobrych par rokov co som v usa....vsimas si hluposti nemas co ine napisat lebo si naozaj napisal hlupost vcera...GL v tipovani ti prajem a nehadz aspon take blbosti ze "slaba Minnesotta atd";O))nikto nie je slaby



Nahoru Nahoru
 

čtv lis 20, 2008 11:07 pm


alfabetar píše:
na predlozky tikaslem uz dobrych par rokov co som v usa....vsimas si hluposti nemas co ine napisat lebo si naozaj napisal hlupost vcera...GL v tipovani ti prajem a nehadz aspon take blbosti ze "slaba Minnesotta atd";O))nikto nie je slaby


preco neprispievas tipmy?...potom bude niekto aj vazne brat tvoju kritiku...

skor to vyzera tak ze podavas podla tipov, co tu vidis a ked to nevyjde tak nadavas



Nahoru Nahoru
 

pát lis 21, 2008 8:39 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

alfabetar píše:
hp píše:
alfabetar píše:
waffen píše:
Este mi padol do oka jeden zapas..i ked mam radsej O-U ako HCP, zahram si proti slabuckej minne

Philadelphia 76ers (-3.5) vs Minnesota Timberwolves for Game 1.943

GL
je absolutne netaktne vypisovat hluposti typu 'slabucka minnesota",zraneny chris paul atd...niektory tu pisu take bludy ze mi je z toho na grc..gl pani a bez zbytocnych zlych prekladoch s anglictiny:O))


najprv daj svoj nazor ku konkretnemu zapasu a potom hovor o taktnosti, inac budes (ak uz samozrejme nie si) len jeden z dalsich kecalkov a s tou anglictinou, neviem na koho to smerovalo ale osobne by som si velmi rad zmeral sily v cudzom jazyku s niekym kto nevie v materinskom jazyku pouzit spravnu predlozku
na predlozky tikaslem uz dobrych par rokov co som v usa....vsimas si hluposti nemas co ine napisat lebo si naozaj napisal hlupost vcera...GL v tipovani ti prajem a nehadz aspon take blbosti ze "slaba Minnesotta atd";O))nikto nie je slaby



...este mi prosim ta daj odkaz na to kde som napisal ze "slaba Minnesotta"...skus hladat to spojenie pod nickom hp, ked nahodou nenajdes, tak sa zamysli nad tym kto pise hluposti, kecalku



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron