Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

úte pro 02, 2008 6:20 pm


New Jersey Nets - Washington Wizards , 3.12.2008, 01:30

A je tu zápas na ktorý som čakal. Môj prvý tip v tejto sezóne bol presne na tento zápas, pričom Wizards hrali doma. Moje predpoklady sa potvrdili a Wizards bez Arenasa a Haywooda zatiaľ predvádzajú tragické výkony. Naopak odpisovaný Nets pred sezónou potvrdzujú, že túto sezónu budú mať, čo ukázať. Zatiaľ majú bilanciu 9-7.

Ale poďme k tomu prvému zápasu. Tipoval som Nets +5,5, pričom to skončilo nakoniec 95-85 pre Nets. Tento zápas som celý videl a prvý polčas bol pomerne vyrovnaný. Trochu viac som čakal od Harrisa, ktorý zaznamenal 13 bodov, no k tomu sa ešte vrátim neskôr. Veľmi nervózny herný prejav sršal z viacerích hráčov Washingtonu, najmä center Thomas. Druhý polčas bol jasne vo vedení Nets, keď hrali s veľkou ľahkosťou. Oporou tímu bol skúsený Carter.

Wizards majú tragickú bilanciu 2-12, čo hovorí za všetko. Ich tím má určite veľkú silu, ale bez opôr ako Arenas alebo Haywood to proste nejde. Butler s Jamisonom zatiaľ potvrdzujú svoju silu, lenže nemôžu ťahať samy tím celý zápas.

Nets chytili neskutočnú formu, keď v posledných desiatich stretnutiach prehrali iba tri krát. Vrchol formy dokázali v poslednom zápase na palubovkách Suns. Obrovské prekvapenie, ktoré určite nikto nečakal. Nets vyhrali 117:109, pričom bol na nich Hdc vypísaný na +8,5, čo nám dáva cover +16,5. Videl som iba druhý polčas tohto zápasu a to čo som videl, bolo neuveriteľné. Rýchlik Harris predvádzal neskutočné divadlo aké som už dávno nevidel. Zaznamenal 47 bodov. Jeho dynamický pohyb a rýchlosť sa nedajú proste brániť, ešte, keď berieme jeho terajšiu formu.

Dnes tento zápas vidím v jasnej prevahe Nets. Na strane New Jersey nie sú nejaké vážnejšie zranenia, čo ma tiež utvrdzuje v mojom tipe. Proti Wizards som už viac krát podával, čo sa vyplatilo a v tej situácii, v ktorej sa nachádzajú mi nič iné nezostáva ako zahrať Hdc -6,5(pridal som si jeden bod ešte navyše) na Nets s vyššou dôverou.

Tip: New Jersey Nets -6,5
Kurz: 2,1 (Pinnacle)
DĂ´vera: 7/10



Nahoru Nahoru
 

stř pro 03, 2008 4:18 am


//nauč sa najprv komentovať príspevky, pretože tragicky tu pôsobíš jedine ty a tvoje pozápasové komentáre tu naozaj nikoho nezaujímajú. admin//



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron