Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

čtv úno 08, 2007 12:39 am


Malaga - Barcelona MUJ TIP 1, 1,727 sportingbet, 6/10, 8.11. 21:00

Tenhle zapas me zaujal na prvni pohled. Malaga - zvladla v poslednich tydnech velmi tezke matche v eurolize a postoupila do top16, celou sezonu se borci z jihu spanelska dost hledali, hrali nevyrovnane, stridali dobre a spatne vykony jako ponozky... no proste nic moc vzhledem k obrovskemu hracskemu potencialu. Na moc zapasu se nedalo ani poradne koukat... Ale ja si myslim, ze ted uz pujdou jen nahoru, dosahli kyzeneho postupu a rekl bych, ze ted to bude jen lepsi. Po odchodu garbajosy, hermanna, zraneni browna mancaft potreboval cas, prislo dost novych kvalitnich hracu, ale ono to chvilku trva nez se sehrajou, poznaji atd... Ja verim ze ted prisla jejich chvile.

Barcelona - katalanci postoupili do top16 taky, ale poslednich nekolik zapasu... hruza. Ted to vypadalo, ze zase nasli formu, ale prohra na kanarech... nevim, tohle neni moc povzbuzujici, zvlast kdyz barca v lize nema moc nahrano... Nekolikrat sem o jejich mancaftu psal, lakovic+navarro... ted vypada ze se chytl basile, zato lakovic odehral na kanarech nejhorsi zapas v sezone. No ale dal...? porad to plati, jako kolovrat to pisu neustale... myslel sem ze ukic vedle lakovice vyroste trosku a bude vetsim prinosem nez je. grimau se mi nikdy nelibil. Neni tam nikdo na stridani...

Porovnam kadry, lakovic, (ukic) - cabezas (sanchez), oba zkuseni, kvalitni plejeri. cabezas je lepsi obrance, lakovic lepsi v ofenzive, ale jaka neni pravy playmaker, spise strelec, co se tyce kreativity, malaga ma navrch... Unicaja ma navic plnohodnotnou nahradu v podobe konstruktivniho, kreativniho pepe sancheze. To barca s ukicem nemuze absolutne konkurovat.
Navarro, basile, (grimau, de la fuente) - welsch, berni rodriguez, faison, (vasileiadis). Navarro je jen jeden, nikdo z andaluzanu neni kvalitativne na jeho urovni, ale pokud to vemu komlexne, tak pro me opet navrch malaga. Barca ma jen jeho, basile obcas taky zahraje, ale malaga ma mnohem vyrovnanejsi a sirsi lavicku na pozicich 2,3...
A podkosaci... Kakiuzis, Trias, Fran Vasquez, Marconato - Jimenez, Pietrus, Santiago, Tusek, De miguel. Kdyby mohl hrat kasun, tak je situace vyrovnana, ale tak opet musim volit malagu, jen lehce, ale prece. Jiemenez vymaze spis od kose hrajiciho kakiuzise, i s triasem nebude mit vetsi problem. No a centri... Santiago hraje tuto sezonu dost naladove, ale porad sou schopni zaskocit jak tusek, tak i de miguel...

Kurz pres 1,7 mi prijde nadsazeny. Forma, domaci prostredi, sirka i kvalita kadru... vse hraje do not malagenos. Ja si to s radosti zahraju.

Ted budu trosku spekulovat. Predpokladam, ze malaga postoupi pres barcu, v semifinale narazi v sobotu na viteze girona-joventut, to znamena opet hratelny souper. Jako oni sou vsichni, vcetne realu a tau, pro unicaju hratelni, ale precejenom vsechny katalanske tymy(girona,joventut,barca) sou hratelnejsi Smile Tak a hlavni mylsenka. Sportingbet nabizi kurz 5,5 na malagu jako viteze copa del rey. Kdyz vemu v uvahu to, ze tau i real hraji v patek 1/4finale, v sobotu pak spolu nejspis semifinale, a v nedeli, 3.den a 3. zapas finale... Ja to musim zahrat. Zaprve: Malaga je doma, publikum je hodne basketbalove a dokaze vytvorit v dulezitych zapasech neuveritelnou atmosferu... Zadruhe: Malaga bude mit o den vice odpocinku, coz muze byt dost dulezite... Zatreti: Los je dobry, na tau, popr. real by narazili az ve finale, kdy uz by mohly chybet sily... Zactvrte: Malaga ma vubec nejsirsi a nejvyrovnanejsi kadr, ze vsech ucastniku copa del rey...

Takze Malaga vitez Copa del Rey, kurz 5,5, sportingbet, 2/10 navic: Výhra/Umístění: 1.-2. místo vyplácí 1/4 kurzu. Pokud by malaga dosla do finale a prohrala, sazka taky vyhrava s kurzem 1,375

Girona - Joventut MUJ TIP 2, kurz 2,11, sportingbet

Nechce se mi uz ted o tom moc psat, jen si myslim, ze je to docela peknej zapas, za nejaky stredni vklad...
Oba tymy tezi hlavne ze hry mensich hracu... velky rozdil ale je v obrane. rubio je strasne neprijemny, benett taky na sve roky ubrani, to same rudy. podobne mluvit o marinovicovi ani mc donaldovi nemuzu. Pivoti mi prijdou taky spise pro badalonu. Ja bych kurzy videl minimalne opacne.

4/10



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron