Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

stř úno 14, 2007 10:18 am


Obrázek



Nahoru Nahoru
 

stř úno 14, 2007 2:10 pm

 

tak jsem se tedka v poradniku seriualu prokousal k serialu Heroes a mam takovy dojem,ze asi nejsem z tech, ktery by byl obdaren nejakymi schopnostmi dobre tipovat;]

vcera zase KO ,Chicago -4.5 ;]

uz aby zacal baseball, jenom se bojim,aby to nepokracovalo i v MLB;]

New Orleans-Sacramento 1 @ 1.6

Hornets vcera prohrali s Memphisem a to zejmena diky tragicky strelbe z pole Browna( 1-7) a Paula (0-7).
Hornets vyhrali 8 z 11 poslednich zapasu, konecne se davaji po zranenich, ktera je nicila dohromady.

Kings se podle mne propadaji stale dolu a dolu. V minulych sezonach se na ne dalo dost spolehlive sazet, letos se jim vubec nedari.Bilance venku je 7-18 , coz neni nic moc. Pise se o problemech uvnitr tymu a neucast Millera tymu taky moc nepomuze.

5. unora prohrali Hornets v Sacramentu 105-99 ,tak doufam,ze faktor oplaceni prohry bude fungovat a vyhrajou stejnym rozdilem. na netu mam hco -4.5 za 1.91;]

Gut laaack
Souhlas s tipem, taky sem ktomu neco napsal jenze sem to sem nedal a az sem nasel trochu casu tak koukam ze si mel stejne mysleni jako ja. GL (nick003)



Nahoru Nahoru
 

stř úno 14, 2007 6:56 pm

 

Detroit-3hcp - Spurs

Po prichodu Webbera zacal konecne snad Detroit zase slapat jak jsme na nej byli zvykly v minulych sezonach a tedka hrajou v obrovsky pohode. Spurs vcera porazili Nets, ktere hralo bez rozehravace Kidda, coz je takove oslabeni jako by nas futsalovy tym hral beze mne. Takze ztrata proste nenahraditelna :D Vcera se Spurs nastrileli pres 100 bodu , coz je pro ne dost nezvykle. Dneska proti nim bude stat tezsi obrana a vsichni vime, jak dopadli v nedeli v Miami, kde je prevalcovali Heat a Detroit v soucasne forme je jeste vyse nez Spurs.



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron