Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

čtv úno 15, 2007 11:53 am


Houston - Dallas 2 @ 1.8 (FORTUNA)

Mel jsem napsanou krasnou ,ale opravdu krasnou analyzu na tento zapas,ale
skvele Windows se kousnuly, takze mam prd. Takze verze 2.0 ve zkratce.
Dallas ma venku skvelou bilanci,dari se mu proti tymum ze zapadu. Houston je doma taky silnej,doma slusna bilance,horsi uz je to proti tymum prave ze Zapadu. V poslednim zapase na podzim znicili Rockets Mavs rozdilem snad 30 bodu , kdy se o to nejvetsi merou zaslouzil maly cinsky chlapec Yao Ming ,ktery jak vsichni vime je prave ted zranen a jeho navrat je naplanovan nekdy na zacatek brezna. Jeste chybi Pavel ,, Bobek ,, Sura.
Mavs bude chyvbet Devean George, ktery branil McGradyho v poslednim zapase v Dallasu, ktery se hral cca pred tydnem a pro zmenu Mavs nadelil Rockets skoro 20 bodu. Takze dneska to bude vyrovnany a Dallas vyhraje o 6.



Nahoru Nahoru
 

čtv úno 15, 2007 2:45 pm


0_0 píše:
Houston - Dallas 2 @ 1.8 (FORTUNA)

Masne necitelny match.Me osobne to vice tahne na stranu Houstonu,ale kdyz si predstavim,ze na jedne strane bude Battier nalepeny na Dirkovi a naopak obrana Dallasu bude drtit Tracyho,tak mi z toho vychazi celkem slusny under.Ono tech 183 zase ale neni az tak prilis.Je to jen takova predstava.Zatim se mi teda do niceho nechce,uvidim pozdeji.

:D BOSTON :D SEATTLE :D BOSTON :D SEATTLE :D BOSTON :D SEATTLE :D BOSTON :D SEATTLE :D



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron