Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

čtv říj 29, 2009 1:07 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

Bulls-Spurs, Spurs ML, /1.62/ pinnaclesports, vklad 3/10, 29.10.2009
dnes to skusim po nevydarenom vcerajsku len na ML, Spurs som pozeral prvy polcas proti Orleans, dominovali vsade, zakladna patka vyborny teamovy vykon doplneny skvelou lavickou ktora dostavala prilezitost po takmer 30 bodovom vedeni v priebehu zapasu castejsie aj kvoli tomu ze dnes hraju Spurs b2b zapas...o unave kvoli tomu nemoze byt ani reci, jednak je zaciatok sezony a dalsia vec ze starteri vcera neboli prilis zatazeni, som spominal ze Spurs treba hrat kym bude ich hviezdne trio Parker,Dunca,Ginobili zdrave...Bulls budu mat problemy urobit plejof tento rok, najma kvoli tomu ze pustili Gordona, ten ich tahal v zavere minulej sezony a aj pocas plejof, pre nich je nenahraditelny...v preseason nehral playmaker Rose, ktory dnes nastupi na prvy zapas po zraneni, nejaku extra minutaz nemozno ocakavat ("Derrick Rose (ankle) will start for the Bulls on Thursday, but his minutes will be closely monitored. "), problemy mal aj dalsi rozohravac Hinrich ("Bulls captain and sixth-man Kirk Hinrich (elbow) practiced fully on Sunday and Monday and should be ready for the season "), ten vsak je pripraveny stravit na palubovke viac casu...dieru po odchode Gordona sa snazia Bulls zaplatat Salmonsom, moj nazor je ze v ofenzive zdaleka nedosahuje jeho kvalit...zaujimave ze v bojoch o plejof neveria domacim ani miestne Sun-times http://www.suntimes.com/sports/1850881, ... 28.article , uvidime ako to dopadne, kazdopadne pre dnesok je kvalita na strane Spurs, skoda ze som vcera nevyuzil lepsi kurz na bwin, gl

dalsi tip, ktory vsak uz nehram, je under v tomto zapase, Bulls sa aj v preseason viac sustredili na obranu, takisto to by malo byt ich domenou aj teraz kedze po odchode Gordona sa uz moc do prestreliek pustat nemozu, Salmons je viac obrannym typom a ako som uz pisal v ofenzive na Gordona nema, reci o tom ze chu hrat defenzivnejsie sa daju vycitat aj z predsezonnych komentarov http://www.suntimes.com/sports/basketba ... 29.article , jedine coho sa bojim a preco ten under 193 nehram je strelecka produktivita Spurs, beriem ich este stale ako team s vybornou defenzivou ale maju enormny pocet hracov ktory su to schopny trafiat presne spoza trojkoveho obluka, takze ostavam len pri tipe na Spurs
Bulls-Spurs 92:85 ft, KO, po vyrovnanom polcase ked sa Spurs este dokazali Duncanom presadit v utoku, prisla vyborna druha polovica Bulls najma v obrane, kde mali Spurs precitanych a Ginobiliho viackrat zdvojovali, aj kvoli tomu casto neuspesna trojkova strelba, v ofenzive taktiez po polcase viac kreativny Bulls, Tyrus Thomas viackrat zakoncoval osamoteny po vybornej akcii Roseho, SA to hralo okato cez Duncana ked to nepadalo spoza trojkoveho obluka, trocha som sklamany pasivitou R.Jeffersona, zatial uplne strateny v prvych dvoch zapasoch...dobra obranna hra Bulls, zly vyber jelikos under 193 vysiel ale na to sa nehra


Naposledy upravil hp dne pát říj 30, 2009 4:58 am, celkově upraveno 5


Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 29, 2009 1:36 pm

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

idem do toho s tebou, som to vcera stihal na bwine za 1.87, ale sak ty vies ;) ... uz len aby vyslo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 29, 2009 3:10 pm

Offline
borec
borec
Registrován: pon led 14, 2008 10:25 am
Příspěvky: 203
Bydliště: Znojmo

totok bude dneska asi hromadáček, já zkusím za menší vklad i HCP...GL

_________________
BASKET JE DROGA!!!



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 29, 2009 5:29 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř úno 25, 2009 9:20 am
Příspěvky: 112

Nuggets +8

Zatim jen takova pocitovka a hra na prehnany hcp.Je fakt,ze tam jsou nejake aspekty hovorici pro TB,ale ze by Mello s Billupsem dostali az takovou nakladacku se mi nechce verit.Oden se porad jeste nenaucil hrat ciste pod kosem,Nene ho asi v tomto nebude setrit a ty ztraty taky nic moc.Prekvapilo me,ze nehraje v zakladu TB Miller.Billups jako mozek hry by nemel hned v uvodu sezony pripustit takovy propadak.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 30, 2009 7:48 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pát lis 02, 2007 10:02 pm
Příspěvky: 141

kamimu grt k hcp, ten bol izy, jelikos najvacsie vedenie Blazers bolo 7 minut do konca o 7 bodov...celkovo vsak musim uznat ze vyhral stastnejsi team, Blazers si nezasluzili prehrat, poslednych 6 minut skoroval za Nugetky len Carmelo, Nene tam dal jeden kos, inac ich drzal len tento muz, kde zo 2x ci uz po akoze faule Millera a Roya na Carmela podrzali Denver rozhodcovia, to fauli najma ten Millerov absolutne nebol..Carmelo sestky premenial suverenne a celkovo na tom pohoreli Blazers, ktorym som to vlastne ku koncu zapasu po takom priebehu aj prial aby to aspon o ten bod vyhrali...Oden za stavu -1, 4 sekundy do konca ked sa na nom vyfauloval K.Martin netrafil ani jednu sestku, hned vzapati ofenzivny faul a Billups zaverecnymi sestkami zavrsil podla mna nezasluzene vitazstvo...ale hovorim hcp izy, priebeh bol vyrovnany, nepacilo sa mi len to ako rozhodcovia pristupovali niekedy uzkostlivo ked islo o Carmela



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 30, 2009 8:36 am

Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar
Registrován: pon led 01, 2007 8:13 pm
Příspěvky: 5699

pekne kami bravo

_________________
NHL 2009/10 OK-KO 82-52 NHL 2010/11 OK-KO 12-11
MLB 2010 OK-KO 113-67 MLB 2011 OK-KO 20-11

Obrázek



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron